Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Propozycja z mojej strony. Ja bym chętnie posłuchał. Typy na ostatnią walkę CroCopa w K-1, i wasze opinie na temat tego zawodnika, gdzie umieścilibyście go w historii MMA? Poświęćcie ten kwadransik dla CroCopa..
 
Dobre - takie wprowadzenie do muszej z Waszej strony to dobry pomysł, liczylbym przede wszystkim na wspomnienie o tym co działo sie i jak wyglądała ta waga przed debiutem w UFC; panowanie Formigi, zawody Shooto, czołówka Flyweight w TPF itp.
 
Ja mam taką prośbę aby w czasie SzSz redakcja pofilozofowała na temat: "Szanse na zwycięstwo czołowego zawodnika wagi ciężkiej w pojedynku z dwoma (równocześnie) czołowymi zawodnikami wagi muszej" i czemu dotychczas nie doszło do takiego freaku oraz jakie są szanse aby w przyszłości do takiej walki doszło.
 
nie wiem czy ten temat był poruszony ale może coś o tatuażach w mma na przykladzie ostatniego ksw i puhakki a raczej jego braku, oraz bredni o tym wypisywanych w wyborczej ?
 
Moze na przykldzie Daniela Omielanczuka o tym jak wygladaja kontrakty z zawodnikami i jakie sa zarobki na mniejszych galach, gdzie walczy za granica majac zakontraktowana walke 2 tyg pozniej w Polsce.
 
Czy nie uważacie że taki zawodnik jak Daniel Omielańczuk powinien walczyc dla MMA ATTACK lub wrócic do KSW??
 
Malinowsky



Szkoda gadać, ten cały leidecker to się ośmieszył tylko moim zdaniem. Na cholerę wypisuje jakieś glupoty, jak potem cisza.
 
Szkoda gadać, ten cały leidecker to się ośmieszył tylko moim zdaniem. Na cholerę wypisuje jakieś glupoty, jak potem cisza.


Lubie teorię spiskowe, więc myślę że (być może) była to próba wywarcia nacisku/szantażu (niepotrzebne skreślić), która się powiodła. A skoro się powiodła to źródło nadal podróżuje :-).
 
Już nigdy nie będzie Szczęki. Zrezygnowaliśmy z tej formuły, bo sponsorzy się wycofali. Coca-Cola wybrała EURO 2012, a British Airways woli skoncentrować się na igrzyskach w Londynie. O ile decyzja BA jest całkiem zrozumiała, to z Coca-Colą jeszcze rozmawiamy.
 
bcf012562_wyborny_suchar.jpg
 
Czy Sapp może przyjechać na KSW i zagrozić że nie zawalczy jeśli mu pieniędzy więcej nie dadzą tak jak bodajrze na One FC?
 
Back
Top