Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Dzień dobry wieczór. Chciałem tylko napisać, że w ciągu tygodnia niejaki Tomek Majewski wypuścił 3 podcasty, a i ITC nagrywają regularnie. Dodam, że nagrywają oni przez Skype. Pozdrawiam.
 
Szkoda, że SSS praktycznie całkowicie zniknęła. Smutno mi trochę, zważywszy, że macie największy portal w branży i największe możliwości. Wiem, że pisanie newsów i artykułów jest niełatwe i angażuje sporo osób ale jednocześnie nie jest to zadanie przekraczające siły jednego psychola z konkurencji. Wy macie chyba najwięcej ludzi biorąc pod uwagę redaktorów i moderatorów, wiec szkoda, że nie ma jakiegokolwiek w miarę regularnego podcastu. Nie mówię wam co macie robić, bo wchodzę na tą stronę za darmo ale na pewno jest sporo osób, które byłyby w stanie nagrywać coś hobbystycznie. Mam świadomość, ze czasy, w który znani i lubiani trenerzy oraz zawodnicy słuchali SSS bezpowrotnie minęły. I bez urazy ale ten poziom, który trzymali Tidżej, Venom i Escobar jest już poza zasięgiem większości osób w branży, więc epizodyczne pojawianie się szczeny nie ma już takiego sensu, bo podcast ten nie wywołuje już takiej ekscytacji jak kiedyś. Ale przecież to nie musi być tak, że Szczenę tworzą sami eksperci i spece. Wystarczy spojrzeć na ignorancję jaka czasem pojawia się w podcastach konkurencji. Ważne, żeby podcast tworzyli ludzie, którzy mają do tego serce. Mnie nie przeszkadzało by jakby jeden odcinek Szczeny nagrywały osoby A, B i C, a kolejny za tydzień czy dwa D, E i F. To, że u konkurencji podcasty prowadzi zawsze jedna osoba wynika z tego, że a) chce jej się to robić, a b) mają mniejszy potencjał ludzki. A tutaj szczena rodzi się w bólach i wydaje się, że od niechcenia. Ja tam bym słuchał nawet jakby podcast prowadziła Magda (bez urazy) czy tam ktokolwiek inny, a nawet za każdym razem ktoś inny. I piszę to z perspektywy osoby, która pól roku temu przesłuchała ze 30 kolejnych SSS od najstarszej jaką udało mi się znaleźć na forum.

Pozdrawiam.
 
Szkoda, że SSS praktycznie całkowicie zniknęła. Smutno mi trochę, zważywszy, że macie największy portal w branży i największe możliwości. Wiem, że pisanie newsów i artykułów jest niełatwe i angażuje sporo osób ale jednocześnie nie jest to zadanie przekraczające siły jednego psychola z konkurencji. Wy macie chyba najwięcej ludzi biorąc pod uwagę redaktorów i moderatorów, wiec szkoda, że nie ma jakiegokolwiek w miarę regularnego podcastu. Nie mówię wam co macie robić, bo wchodzę na tą stronę za darmo ale na pewno jest sporo osób, które byłyby w stanie nagrywać coś hobbystycznie. Mam świadomość, ze czasy, w który znani i lubiani trenerzy oraz zawodnicy słuchali SSS bezpowrotnie minęły. I bez urazy ale ten poziom, który trzymali Tidżej, Venom i Escobar jest już poza zasięgiem większości osób w branży, więc epizodyczne pojawianie się szczeny nie ma już takiego sensu, bo podcast ten nie wywołuje już takiej ekscytacji jak kiedyś. Ale przecież to nie musi być tak, że Szczenę tworzą sami eksperci i spece. Wystarczy spojrzeć na ignorancję jaka czasem pojawia się w podcastach konkurencji. Ważne, żeby podcast tworzyli ludzie, którzy mają do tego serce. Mnie nie przeszkadzało by jakby jeden odcinek Szczeny nagrywały osoby A, B i C, a kolejny za tydzień czy dwa D, E i F. To, że u konkurencji podcasty prowadzi zawsze jedna osoba wynika z tego, że a) chce jej się to robić, a b) mają mniejszy potencjał ludzki. A tutaj szczena rodzi się w bólach i wydaje się, że od niechcenia. Ja tam bym słuchał nawet jakby podcast prowadziła Magda (bez urazy) czy tam ktokolwiek inny, a nawet za każdym razem ktoś inny. I piszę to z perspektywy osoby, która pól roku temu przesłuchała ze 30 kolejnych SSS od najstarszej jaką udało mi się znaleźć na forum.

Pozdrawiam.

Tacy czytelnicy to prawdziwy skarb, bardzo lubię tego typy krytykę z argumentami i słowami wsparcia hehe. Nie składamy broni ale pewne rzeczy po prostu się rodzą w bólach, jesteśmy na takim etapie na jakim jesteśmy i najwidoczniej "reguralny podcast" musi jeszcze troszkę poczekać.
 
Szczena to zawsze był poziom nieosiągalny dla innych, szczególnie merytorycznie. I nawet teraz w innym składzie tak jest, dla mnie zawsze jak się pojawia to taki mały prezent i miło posłuchać. :D
 
I bez urazy ale ten poziom, który trzymali Tidżej, Venom i Escobar jest już poza zasięgiem większości osób w branży
Tak jak generalnie zgadzam sie z Twoja wypowiedzia, tak z zacytowanym fragmentem mocno bym polemizowal. Po Venomie i Escobarze w Szczece pojawial sie ktos kto dla mnie bil ich obu na glowe, niestety rowniez zniknal. Pozostaje jeszcze podcast - monolog, ktory byc moze technicznie mocno odstaje od dawnych Szczek, ale merytorycznie juz wcale niekoniecznie. Tak czy inaczej szkoda, ze poki co wszystko wyglada troche jak z przyslowiowym psem ogrodnika, choc ewidentnie @Tidzej zmaga sie z podobnymi problemami jak aktualni wspoltworcy audycji. Szkoda tym wieksza, ze w czasie gdy MMA juz dosc powszechnie pojawia sie w roznych, niekoniecznie branzowych, mediach audycja majaca szanse na trafianie do coraz szerszego grona odbiorcow, zamiast sie rozwijac po prostu znika. Mysle, ze przez brak systematycznosci, a przede wszystkim przez niedotrzymywanie deklarowanych terminow, grono oczekujacych na kolejne odcinki kurczy sie w bardzo szybkim tempie.
 
Nie złożyłem broni, pracuję nad tym, że podcast wstał z kolan. Przed KSW się nie uda, ale jest cień szansy, że nagramy podsumowanie... Staram się jak mogę, trzymajcie kciuki!
 
Nie złożyłem broni, pracuję nad tym, że podcast wstał z kolan. Przed KSW się nie uda, ale jest cień szansy, że nagramy podsumowanie... Staram się jak mogę, trzymajcie kciuki!
Proponuje chociaz sprobowac zakończyć całość z klasa, zaprosić wszystkich tworzących audycje w przeszlosci, podsumowac, pozegnac się i definitywnie zamknąć ten temat, bo tylko drażni i prowokuje do zbytecznych złośliwości.
 
Ja mam pomysł rewolucyjny. Magda niech zrobi podcast. Dziewczyna ma pojęcie o mma co udowadnia od dawna robiąc dobre wywiady gdzie nie zadaje glupich pytań i widać że ogarnia ten sport. Raz na miesiąc by stykło . Nowa formuła nowy głos i nie wyobrażam sobie u niej zamulania. Czy nie?
 
  • Like
Reactions: Ian
Ja mam pomysł rewolucyjny. Magda niech zrobi podcast. Dziewczyna ma pojęcie o mma co udowadnia od dawna robiąc dobre wywiady gdzie nie zadaje glupich pytań i widać że ogarnia ten sport. Raz na miesiąc by stykło . Nowa formuła nowy głos i nie wyobrażam sobie u niej zamulania. Czy nie?
:no no:
 
Dokładnie

VENOM Wojsław Rysiewski
ŻMIJA Paweł Kowalik
TJ Marciniak

ehhhh, to był skład jak nie wiem co. :płacz:

Później próby reaktywowania Szczęki w innym składzie, no cóż - brało się i słuchało co było. Można było narzekać, ale przynajmniej inny skład omawiał walki/gale i można było czegoś się dowiedzieć, a tak... PRÓŻNIA, ETER KURWA. Dobrze, że ten pojeb - Egzekutor wrócił, bo była posucha jak chuj. :jon:
 
Te stare Szczęki to był rzeczywiście sztos. Teraz MMA Tunajt i Lowking są spoko, ale tamtego klimatu nie pobiją.
 
Back
Top