Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Wy się spodziewaliście, że ten internet podłączą mi o szóstej rano a ja wezmę urlop na żądanie i poświęcę cały dzień na oglądanie MMA? Niestety zawiedziecie się ale internet udało się doprowadzić.
Spokojna Twoja rozczochrana.
UFConFox22 omówione.
Saidova i Imadło wstępnie też.
#egzipodcast
:kis:
 
Wy się spodziewaliście, że ten internet podłączą mi o szóstej rano a ja wezmę urlop na żądanie i poświęcę cały dzień na oglądanie MMA? Niestety zawiedziecie się ale internet udało się doprowadzić.
omówcie z 6 walk i chuj. Ważne zeby szczena była :lol:
 
Naprawdę wieka szkoda, że nie ma Szczęki, bo prowadzący, to sie bardzo mocna przykładali do nagrań i fajnie sie słuchało ich podcastów.
Szkoda :/
Może jeszcze będzie sie to pojawiało. Ja czekam.
 
Nie muszą nagrywać na siłe jak brak czasu , nic na siłe bo to bez sensu. Ja już mam alternatywe.
 
Wszystko się kiedyś kończy. Jak wam już się nie chce nagrywać to napiszcie. Nawet jeśli szczęka juź pękła na amen to i tak odjebaliście kawał zajebistej roboty

Myślę, że jednak coś w nowym roku (a dokładniej po Rizin i 207) uda się nagrać podsumowując grubymi nićmi grudzień. A co dalej to muszę przemyśleć.
 
Myślę, że jednak coś w nowym roku (a dokładniej po Rizin i 207) uda się nagrać podsumowując grubymi nićmi grudzień. A co dalej to muszę przemyśleć.
Tylko nie przekażcie audycji w inne ręce, bo to moim zdaniem bez sensu. Szczena ma wiernych fanów dzięki Wam, i nie wyobrażam sobie innych prowadzących.
 
InTheCage @Dooży&Grooby robi teraz zajebiste podcasty z roznymi gosciami typu Kornik/Wrzosek/Piotr Strus i innymi zawodnikami.

MMA.PL troche pokombinowało ze składem i juz nie jest to tak zajebiste jak bylo kiedys ale chociaz robia regularnie 2 podcasty co tydzien, tez czesto dobierajac gosci specjalnych.
Popieram, INTHECAGE robi naprawdę fajną robotę tylko czasami te podcasty są nieco za długie i przeciągane.
Octagon Online straciło na jakości po całości...ostatnio był Michał Cichy to czuć było taką nutkę wiedzy ale reszta składu delikatnie mówiąc nie nadaje się.
Slap jest taki na dwa razy, jak są goście specjalni to jeszcze idzie coś posłuchać ale tak to jest dużo gadania o niczym, jakieś kurwy się przewijaja itp.
 
InTheCage @Dooży&Grooby robi teraz zajebiste podcasty z roznymi gosciami typu Kornik/Wrzosek/Piotr Strus i innymi zawodnikami.

MMA.PL troche pokombinowało ze składem i juz nie jest to tak zajebiste jak bylo kiedys ale chociaz robia regularnie 2 podcasty co tydzien, tez czesto dobierajac gosci specjalnych.

Wypróbuje ten inthecage.
Słuchałem pare razy ten mmaslap ale to jest porażka, zwykle biadolenie zero konkretów.
 
Myślę, że jednak coś w nowym roku (a dokładniej po Rizin i 207) uda się nagrać podsumowując grubymi nićmi grudzień.
early.jpg

A co dalej to muszę przemyśleć.
Zasłużyłeś na emeryturę. Pamiętaj jednak, że jak kończyć to z przytupem!
 
Back
Top