Szklana Szczęka - pytania, propozycje

sss-355.png


Jeśli macie jakieś pytania lub propozycje tematów do Szklanej Szczęki zachęcam do pisania ich tutaj.
 
Last edited by a moderator:
1.Jaki według waszej opinii powinien byc ruch włodarzy KSW odnosnie pasa wagi 95kg? Z ochota posłucham spekulacji i zdan na temat możliwych opcji w tej kategorii


2.W jakiej wadze zasugerowalibyście kolejny turniej?
 
1. Dlaczego Sexyama nie jest na szczycie list P4P?
2. Dlaczego ludziom caly czas sie wydaje, ze komisja stanowa dopusci do pojedynku wieczoru na gali Moosin?
 
1. Jak wypadł Spodek w Katowicach jako miejsce organizacji gali mma (frekwencja, poziom dopingu, infrastruktura, widoczność z trybun, ogólnie sprawność organizacji i.t.p.) i jak to się ma do Torwaru.
2. Kto szybciej znokautuje swojego przeciwnika? Tim Sylvia Pudzianowskiego czy Kułak Najmana?
 
Jak wyglądałaby walka Shoguna z Jonesem,Rampagem i Evansem, gdyby ci zdecydowali się raz za razem obalać Mauricio. Czy waszym zdaniem Shogun z pleców jest w stanie ich poddać(moim tak)?
 
czy Semtex automatycznie przechodzi do Strikeforce - ogólnie jego przyszłość (czy zostanie w UFC - powtórka z Rampage'a ??)


Jak sytuacja z jego udziałem (po gongu) ma się do bójki Mayhema z gangiem braci Diaz :D (w tym miejscu chciałem przypomnieć jakie zgorszenie wywołała sytuacja w Strikeforce, a teraz właśnie słuchając Beatdown After the bell na Sherdogu odnoszę wrażenie że Semtex odbierany jest dużo bardziej pozytywnie - czyżby inne zasady oceny ?? - jakie jest wasze zdanie ??)
 
Ode mnie nie koniecznie na tą audycję ale tak ogólnie na przyszłość jak będziecie mieć materiał i chęci to śpieszcie się żeby koniecznie wyrobić się w godzinie.
Pozdro
 
Czy zwolnienie Semtexa było wymuszone sytuacją w Strikeforce i komentarzami White`a po niej. Czy gdyby wcześniej nie doszło do tego w SF to Dana White zwolniłby Semtexa ?
 
@banevt
A według mnie jak jest wiele wydarzeń to chłopaki ze Szklanej Szczęki mogą sobie spokojnie pozwolić na 1,5h i więcej. Nikt nikogo nie powinien gonić w tak konstruktywnych dyskusjach :D
 
wszystko się zgadza serus - pisałem to w pracy i ktoś mnie zagadał w miedzy czasie dopiero teraz czytam bzdury jakie napisałem.
Chodziło mi oczywiście żeby nie śpieszono się z tematami - dla mnie to audycja może trwać i dwie godziny;)
 
Czy jest szansa ze w przyszlosci na KSW wprowadza klatke, jak oceniacie szanse Janka z Tabera i co z rewanzem Mameda z Sakuraiem
 
Zlatan, Lewandowski i Kawulski w jakimś radio i na lookr.tv jasno zaznaczyli, że klatka odpada. Po pierwsze w Polsce to duże ryzyko (w ogóle w Europie po za Wyspami), gdzie jednak mma nadal jest potencjalnym chłopcem do bicia jako "jatka w klatkach", po drugie kwestia widoczności dla ludzi siedzących na dalszych miejscach.
 
- Jak plasuje się Alistair Overeem w dywizji HW na świecie?
- Czy jego następnym przeciwnikiem będzie Fedor i jakie ma z nim szanse?
- Co dalej z karierą Arlovskiego, czy powinien zakończyć?
 
czy tym całym cyrkiem Pudziana w MMA kierują względy sportowe ??? czy jak się wydaje coraz większej liczbie ludzi PIENIĄDZE ???
 
-gdzie w rankingach teraz stoi Roxy?
-jak oceniacie start w nastepnym sezionie bellatora turnieju kobiet (patrzac z perspektywy megu megu)
-czy strikefarce...ups strikeforce ma cokolwiek do gadania w tym co robi, czy tez sa na zawołanie cbs/showtime
-czy Fedor ma prawo być nadal nr 1 na świecie, nawet jeżeli pokona Werduma, czy uważacie iż musi zrobić to w sposób "jednostronny" żeby utrzymać sie jako nr1 ? Oczywiście odnośnie faktów takich jak to iż Werdum przegrał z "Cigano" oraz zdemolowania Rogersa przez Uberreema (chyba znów coś zle napisałem)
 
A i jeszcze jedno

Kto wygra turniej bellatora do 170 lbs - Dan czy Ben?
(wg mnie Hornbuckle robi sie potworem w dywizji)

edit:
czy walka LaRosa-Modafferi będzie wśród kandydatów na walkę roku?
 
z kim chcieli byście zobaczyć Pawła Nastulę na wrześniowym KSW (jeśli dojdzie do podpisania kontraktu)
 
Czy Mariusz bedzie dalej kontynuowal swoja przygode z MMA i sie ogarnie-czy dalej bedzie obijal cudakow na KSW?
 
Back
Top