Sylwester z MMARocks - wielka impreza!

Masu, pojedźcie pod namiot, dobre (albo i nie) wspomnienia gwarantowane
lol.gif


Pod namiot w zime? Co Ty Masu za eskimosa masz ?
 
Ej no bez przesady, rozumie często, siedzieć przed komputerem, ale żeby sylwester, mnie kobieta wyleczyła z ciągłego przeglądania cohones.
 
W sumie genialnym by było zebranie paru maniaków, flaszka na stole i stare ufc na vhs'ie :D
 
@Tomasz, Twoim zdjęciem mnie zacheciłeś i anauluje wszystkie plany, walić kolegów, zostaję! Rezerwuję "Pana Tadeusza", to bedzie dobre zwieńczenie lekury którą akurat omawiałem tydzien temu :D
 
Mnie tam śmieszy z lekka podniecanie się sylwkiem, jak człowiek co tydzień imprezuje, to czym dla niego jest zakończenie roku? imprezą na siłe..:D
 
Wole iść na impreze ze znajomymi kilka tygodni później lub wcześniej niż cała Polska w jeden dzień . Za duże zamieszanie
 
hmm nie wiem czy Wy ironicznie to piszecie - trolling, czy naprawdę jest aż tak źle... Chłopaki brać dupe w troki i na miasto!
 
Z pewnością będzie dużo ciekawych wpisów do przeczytania na drugi dzień hehehe... Oby tylko moderacja się nie pospieszyła z sprzątaniem.
 
ja wam życzę miłej zabawy, osobiście będę się zabawiał w inny sposób:-) jak to Wujek napisał log out:-)



zaczynam "ę" nadużywać :-) %-y
 
na tym zdjeciu brakuje mi wodki od stocka no ale czego nie robi sie dla cohones przemecze sie z tymi slabymi wodkami :D
 
Ja będę u znajomych, ale dostęp do internetu jest, więc wpadnę na chwilę z flaszką :-)
 
Back
Top