Sylwester 2014/2015 z Cohones - Wielka Impreza!

Czy spędzisz Sylwestra na czacie MMARocks?


  • Total voters
    47
  • Poll closed .

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
stttl.jpg


Jak co roku zapraszam na wyjątkową imprezę sylwestrową "Sylwester z Cohones". Rok temu bawiliśmy się na czacie doskonale. Sporo ludzi, dużo alkoholu i wspaniała atmosfera. Dlatego też i w tym roku organizujemy podobną imprezę. Ale uwaga! Wszystkiego jest więcej! Zamiast więc iść na jakieś nudne balety lub szalone balety, lepiej spędzić Sylwestra z najlepszymi przyjaciółmi z najlepszego forum w historii MMA: Cohones!

Jeśli ten opis Was nie przekonuje, zobaczcie rekomendacje z zeszłego roku: http://cohones.mmarocks.pl/threads/sylwester-z-mmarocks-wielka-impreza.17117/

A poniżej co czeka gości w tym roku!

DSC05236.jpg
 
Co prawda idę już na Sylwka ze znajomymi, ale obiecuję, ze Was odwiedzę i wypiję z Wami za nowy rok. A pić będziemy trunek, którego na zdjeciu nie ma, dokładniej chodzi mi o ruską wódkę Yamskaya :) Także do zobaczenia na czacie!
 
Jeszcze nie wiem, ale Sylwester z Cohones brzmi zdecydowanie bardziej zachęcająco niż szalety z Mahonkiem...
 
Ja chyba sylwestra spędzam z winem, wiec chyba by mnie nikt na czata nie wpuscil :(
 
Szalety z Mahonkiem wygrały internet.
Niestety obiecałem kumplowi, że przyjdę do niego na domówkę :|
 
ja narazie planow nie mam , jak nic sie nie zmieni to pierwszy raz sylwester z kompem i cohones :D
 
Nie mogę z tego jak można na poważnie w sylwka siedzieć na czacie na forum xd

Ja podziękuje, w tym roku Poznań :D
 
Wpadnę i pozdrowię, bo w zeszłym roku na skutek nagłej zmiany planów [*] bawiłem się na chacie cohones i było miło, jeszcze czas z kkk bez stałego neta :(
 
Postaram się wpaść na chwilę ale nic nie obiecuję. Tak samo myślałem że zajrzę na chwilę na cohones przez święta a tu były 3 dni bez kompa ;)
 
Back
Top