Sylwester 2014/2015 z Cohones - Wielka Impreza!

Czy spędzisz Sylwestra na czacie MMARocks?


  • Total voters
    47
  • Poll closed .
Kto nie spędził choc raz w życiu sylwestra z cohones , to nieważne ile by sie interesował mma i jaką wiedze w tej dziedzinie sportu by nie posiadał i tak pozostaję JANUSZEM ! :D
Ja niestety w dalszej części pozostaję ,, januszem ,, ... :/

Tomek widzę , że masz ładnie ,,wystrojony,, pokój na nowy rok :D ... Chociaż ja aż takiego miksu chyba jeszcze nie piłem i jestem pewny , że jakbym wypił wszystkich tych trunków po trochu , to na następny dzień nie miałbym siły wypowiedziec na głos swojego imienia :D

,,Szalety z mahonkiem,, - brzmi jak wyrok smierci ... :D :o
 
Tak. To już tradycja. Mam nadzieję, że w tym roku również uda mi się napisać pierwszą wiadomość na czacie:

fefef.jpg

hahah, @Rory MacDonald mistrz, chuj, ze juz po 00 - odliczam jeszcze 9 sekund!!! :D
 
Żeby wejść na czat, trzeba mieć ileś tam wpisów na forum, czy jak to jest teraz? może da się to jakoś obejść na sylwestra?
 
co Twoja odpowiedź ma wspólnego z krążącym złym szelągiem przynoszącym pecha i nieszczęście?
 
laqi chuj.

mahon, w Poznaniu Cie zjedza, tam oprocz Grzecha i Arlovskiego same agresory, uwazaj z tym puszczaniem irokezow tam, lol.

@Masu haha, roger that!!!
 
Też nie mam nic nagranego w sumie. Pozostaje chawira z dzieciakami i koleżanka małżonką. Wiem - słabo, ale nie bedę raczej drażnił rodzinki i siediałna Cohones. Aczkolwiek pewnie wpadnę z życzeniami...nie raz ;-)
 
Też nie mam nic nagranego w sumie. PozoCohones, chawira z dzieciakami i koleżanka małżonką. Wiem - słabo, ale nie bedę raczej drażnił rodzinki i siediałna Cohones. Aczkolwiek pewnie wpadnę z życzeniami...nie raz ;-)
Mam tak samo, ale pewnie dyskretnie na tablecie lub przez smartofona zrobię wjazd na Cohones by zobaczyć co się dzieje.
 
Back
Top