Surebety

A

Alibaba

Guest
Siema. Czekam na propozycje surebetów.
Kiedyś czytałem jeden temat dość autentyczny i typek zrobił 5tyś w 2 miesiąc.
Później przestawał wrzucać typy, nawyraźniej już się nie chciał zbytnio chwalić.
Typy brał z jakiejś płaten strony.
Czekam na więcej info od was lub nawet jakieś typy
Stawki żeby coś zarobić musza być duże
 
Na początku wyjaśnij ludziom co to jest bo sporo pewnie nie wie ;) ja tym systemem nie interesowałem się aż tak mocno, ale z tego co ogarniam na MMA można czasami znaleźć czasami dość dobre sb
 
Za definicją Szadego (http://cohones.mmarocks.pl/threads/słowniczek-pojęć-bukmacherskich.19654/)

Surebet • zestaw dwóch zakładów, który niezależnie od wyniku walki da nam zysk. Surebety w MMA możemy wykonać najczęściej na dwa sposoby:

1. Wtedy, gdy kursy na konkretną walkę różnią się znacząco u dwóch bukmacherów i postawienie na jednego zawodnika za określoną kwotę u jednego bukmachera i podobną kwotę u drugiego, spowoduje, że bez względu na wynik zarobimy. Przykład: Bukmacher X wystawił na zawodnika A kurs 2.20 i zawodnika B kurs 1.70, a bukmacher Y wystawił na zawodnika A kurs 1.75, a na zawodnika B kurs 2.10, to stawiając 100 złotych u bukmachera X na zawodnika A i 100 zł u bukmachera Y na zawodnika B, po zakończonej walce będziemy mieć 20 albo 10 złotych czystego zysku.

2. Wtedy, gdy kursy w konkretnej walce u jednego bukmachera wraz z upływem czasu znacząco się zmieniły. Przykład: Kurs na zawodnika A początkowo wynosił 2.25 i wtedy złożyliśmy zakład na jego zwycięstwo za określoną sumę pieniędzy, jednak po pewnym czasie nasz • underdog • stał się faworytem, przez co kurs na jego rywala wzrósł do 2.15 i wtedy postawienie tej samej kwoty pieniędzy na zwycięstwo wspomnianego przeciwnika zapewni nam zysk niezależnie od wyniku walki.
 
Generalnie surebety najlepiej grać live bo w prematchach to ciężko znaleźć. Na live to znaczy grać na 2 bukach np. bet365 i betsafe i obstawiać w piłce over/under goli i btsy, czasem buki dają różne kursy i sam nie raz wyłapałem takiego surebeta, oczywiście jeśli się chce zarobić na tym to też trzeba trochę kasy mieć na stawianie
 
Przeczytałem sereberety i się zastanawiam czy to jakiś militarny wątek czy co :D
 
ma ktoś jakieś stronki z surebetami?
sam byłem negatywnie do tego nastawiony, jednak jak zobaczyłem, że można 5tyś zarobić w 2 miesiące i to w miare pewnie to zmieniłem zdanie
 
zeby tyle zarobic ,o ile to wgl mozliwe ,po pierwsze trzebac caly czas sledzic kursy u wszystkich bukow ,a po drugie trzeba miec gruby portfel ,bo jesli u jednego jest 2.1 na zawodnika A a u drugiego buka na zawodniak b jest 2.2 to mamy albo 10 albo 20 zl zarobku.
ale kiedys jak walczyl Grabowski z Garnerem to na Marathon bet bylo 2.8 na Grabe a w betsafe bodajże 1.5,taki surbet to okazja ,ktora rzadko sie zdarza
 
no to stawki muszą być po 1000zł, ale wtedy jest minimalne ryzyko starty
zawsze mogą zakład wycofać, ale to idzie też upilnować i można kontre puścić, żeby za dużo nie stracić
 
surebet w mma to żadkość. Na pewno ostatnią walkę Janka można tak byłe traktować. Bo chyba nie można mówić o walce np. Mameda, że to surebet. Po kursie 1.07 to jest no bet. W tej chwili żadnego pewniaka nie widzę na horyzoncie.

Edit: pomyliłem surebet z value:P
 
Last edited:
Z dnia dzisiejszego dobrym sure betem byla walka saudersa z eubankiem jr. Jeszcze rano bylo 2.25-1.75 na marathonbet do 1.76-2.20 na bet365. nie jestem pewien co do drugiej liczby po przecinku bo z pamieci pisze ale byl zysk. Tylko tyle ze na marathon musialbym grac w euro.
 
grając tylko u polskich buków chyba lipa? mam karte debetową mastercard, ale nie wiem jak tam jest z przeliczaniem kursów, przecież na tym się traci
to najlepiej w PLN byłoby grać
 
Back
Top