1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Surebety

Discussion in '(TOTALbet) Zakłady bukmacherskie MMA' started by Alibaba, Nov 29, 2014.

1. Alibaba

Alibaba Guest

Siema. Czekam na propozycje surebetów.
    Kiedyś czytałem jeden temat dość autentyczny i typek zrobił 5tyś w 2 miesiąc.
    Później przestawał wrzucać typy, nawyraźniej już się nie chciał zbytnio chwalić.
    Typy brał z jakiejś płaten strony.
    Czekam na więcej info od was lub nawet jakieś typy
    Stawki żeby coś zarobić musza być duże

2. enteryoname

enteryoname BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,084
    Zdobyte Lajki:
    67
    Punkty:
    1,790
    Na początku wyjaśnij ludziom co to jest bo sporo pewnie nie wie ;) ja tym systemem nie interesowałem się aż tak mocno, ale z tego co ogarniam na MMA można czasami znaleźć czasami dość dobre sb

3. Cloud

Cloud UFC
    Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    18,582
    Zdobyte Lajki:
    29,505
    Punkty:
    2,790
    Za definicją Szadego (http://cohones.mmarocks.pl/threads/słowniczek-pojęć-bukmacherskich.19654/)

4. Ariske

Ariske Legacy FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,892
    Zdobyte Lajki:
    1,514
    Punkty:
    1,790
    Generalnie surebety najlepiej grać live bo w prematchach to ciężko znaleźć. Na live to znaczy grać na 2 bukach np. bet365 i betsafe i obstawiać w piłce over/under goli i btsy, czasem buki dają różne kursy i sam nie raz wyłapałem takiego surebeta, oczywiście jeśli się chce zarobić na tym to też trzeba trochę kasy mieć na stawianie

5. Halny

Halny KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,184
    Zdobyte Lajki:
    2,068
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Toruń
    Home Page:
    Przeczytałem sereberety i się zastanawiam czy to jakiś militarny wątek czy co :D

6. Alibaba

Alibaba Guest

ma ktoś jakieś stronki z surebetami?
    sam byłem negatywnie do tego nastawiony, jednak jak zobaczyłem, że można 5tyś zarobić w 2 miesiące i to w miare pewnie to zmieniłem zdanie

7. zychal

zychal UFC
    Strawweight

Komentarze:
    7,523
    Zdobyte Lajki:
    1,305
    Punkty:
    1,790
    zeby tyle zarobic ,o ile to wgl mozliwe ,po pierwsze trzebac caly czas sledzic kursy u wszystkich bukow ,a po drugie trzeba miec gruby portfel ,bo jesli u jednego jest 2.1 na zawodnika A a u drugiego buka na zawodniak b jest 2.2 to mamy albo 10 albo 20 zl zarobku.
    ale kiedys jak walczyl Grabowski z Garnerem to na Marathon bet bylo 2.8 na Grabe a w betsafe bodajże 1.5,taki surbet to okazja ,ktora rzadko sie zdarza

8. enteryoname

enteryoname BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,084
    Zdobyte Lajki:
    67
    Punkty:
    1,790
    I lepiej szukać ich w sportach o których bukmacher ma mniejsze pojęcie :)

9. Alibaba

Alibaba Guest

no to stawki muszą być po 1000zł, ale wtedy jest minimalne ryzyko starty
    zawsze mogą zakład wycofać, ale to idzie też upilnować i można kontre puścić, żeby za dużo nie stracić

10. pikalinop

pikalinop Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,606
    Zdobyte Lajki:
    271
    Punkty:
    2,790
    surebet w mma to żadkość. Na pewno ostatnią walkę Janka można tak byłe traktować. Bo chyba nie można mówić o walce np. Mameda, że to surebet. Po kursie 1.07 to jest no bet. W tej chwili żadnego pewniaka nie widzę na horyzoncie.

Edit: pomyliłem surebet z value:P

Last edited: Nov 29, 2014
  11. Mitrydates

Mitrydates Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    63
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Z dnia dzisiejszego dobrym sure betem byla walka saudersa z eubankiem jr. Jeszcze rano bylo 2.25-1.75 na marathonbet do 1.76-2.20 na bet365. nie jestem pewien co do drugiej liczby po przecinku bo z pamieci pisze ale byl zysk. Tylko tyle ze na marathon musialbym grac w euro.

12. zychal

zychal UFC
    Strawweight

Komentarze:
    7,523
    Zdobyte Lajki:
    1,305
    Punkty:
    1,790
    marathonbet czesto wystawia inne kursy od reszty bukamcherow

13. Alibaba

Alibaba Guest

grając tylko u polskich buków chyba lipa? mam karte debetową mastercard, ale nie wiem jak tam jest z przeliczaniem kursów, przecież na tym się traci
    to najlepiej w PLN byłoby grać

Share This Page