Super Express: Postrach Warmii w klatce.,,

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Postrach_Warmii_w_klatce_1_580x467.jpg


Oto bandyta, którego na Warmii wszyscy bali się jak ognia! Bezlitosny zawodnik MMA o posturze wielkiego byka masakrował nie tylko swoich przeciwników podczas walk w klatce. Miał drugie życie. Bez miłosierdzia wymuszał haracze. Teraz Piotr L. (29 l.), pseudonim Lewy, trafił do klatki, ale... policyjnej.

Na arenie "Lewy" nie miał dla przeciwników litości. Najczęściej atakował z byka i potężnymi uderzeniami masakrował leżących już na ziemi zawodników. Uwielbiał patrzeć w ich pełne strachu oczy, zanim kończącym ciosem dobił bezbronnego już przeciwnika.

Przerażał ofiary

Nic dziwnego, że na jego widok biznesmenom z Warmii miękły ze strachu kolana. - Jak chcesz żyć, jak cenisz życie swoich dzieci i żony, to będziesz mi płacił. Jak nie, to urwę ci łeb - propozycje zawodnika MMA nie pozostawiały cienia złudzeń.

Przerażenie ofiar tylko pobudzało go do podwyż-szania stawki. Zaczął żądać nawet po pięćdziesiąt tysięcy za darowanie życia i spokój. W końcu jednak i na "Lewego" przyszedł koniec!

Policyjna akcja

Oprych zupełnie nie spodziewał się wpadki. Spokojnie wsiadł do samochodu i ruszył w swoją bandycką trasę. Ledwo wyjechał z Ostródy (woj. warmińsko-mazurskie), a trzy nieoznakowane samochody nagle zajechały mu drogę.

Huk strzałów z broni maszynowej i krzyki rozdarły powietrze. "Lewy" przeraził się śmiertelnie. Myślał, że wybiła jego ostatnia godzina. Nic dziwnego, że dał się wyciągnąć z samochodu jak potulny baranek. Już zaczynał błagać o litość, kiedy zrozumiał, że to nie oprychy z konkurencyjnego gangu, a policyjni antyterroryści. Prawie z ulgą padł twarzą na ziemię i przyciskany policyjnym butem podał ręce do zakucia w kajdanki.

Za wymuszanie haraczy, lichwę i handel narkotykami grozi mu 12 lat więzienia.

Co to jest MMA

Mixed Marial Arts, czyli mieszane sztuki walki to dyscyplina sportowa, w której zawodnicy walczą wręcz, używając wielu technik. Dozwolone są rzuty, ciosy pięściami, kopnięcia, dźwignie, duszenia. Walki toczą się na ringu bokserskim lub ringach otoczonych siatkami (potocznie zwanymi "klatkami").





Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/postrach-warmii-w-klatce_168774.html



Źródło: http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/postrach-warmii-w-klatce_168774.html
 
Standardowo mistrzowski artykuł ;)



Komentarze także:

Prawie wszyscy faceci to po prostu zwierzęta





Wydaje mi sie ,ze zwierzeta sa lepsze pomimo tego ,ze nie maja mozgu.Mezczyzna kieruje sie przedewszystkim to co mu wisi miedzy nogami.a wglowie sama woda!!!!


EDIT: Ja też podkreśliłem najważniejsze :D
 
Gazeta pisze na poziomie jej czytelników, tak jak partie mówią językiem wyborców. Nic na to nie poradzimy niestety.
 
Genialne :) Dziwne tylko, że autor tej perełki nie podpisał się imieniem i nazwiskiem pod swoim dziełem.
 
cięzko mi jest czytać takie rzeczy :( nie mieści mi sie w głowie ile jeszcze tępoty w tym narodzie, szczególnie w koleżance od "braku mózgu"...
 
ta definicja jest naprawde calkiem spoko. jeszcze dwa lata temu SE w zyciu by tak nie napisal. moim zdaniem jest progres i to bez zadnej ironii
 
Łaska gazet na pstrym koniu jedzie... Na przykładzie lokalnych dyskotek podam: dyskoteka wykupuje reklamy w lokalnej gazecie - ta o niej nie napisze nic złego, nie wykupi - zaraz jest art. o Bóg wie czym...
 
MMaciek jeżeli walczył profesjonalne to znajdziesz go na sherdogu: Piotr L (choć nazwiska po ksywie łatwo się domyślić). Później sprawdzasz City i możesz domniemywać, że to ten :P
 
Kiedyś też widziałem artykuł o Józefie Warchole w SE niestety go nie czytałem i nie wiem co tam znowu opisali. Ale czego się można spodziewać po gazetach piszących o takich rzeczach:



gallery71698683500x500.jpg
 
Swoją drogą wieprza musieli skuwać 2 parami kajdanek, klasa.







http://www.policja.pl/portal/pol/373/61965/Rozbito_zorganizowana_grupe_przestepcza_wymuszajaca_haracze.html
 
http://gazetaolsztynska.pl/33889,Wymuszali-haracze-Zobacz-film-z-zatrzymania-szefa-gangu.html ten volkswagen touareg
 
Hahahahahahah, masakra, wszystko. "cios z byka" , "nie mają mózgu" a i pan Andrzej trzymający kredens, hahahaha, rozbawiliście mnie Panowie
 
<strong style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; ">Przerażał ofiary
 
Back
Top