Sugestie dotyczące forum

No to fota wklejona przez Pat Bateman z FightsInCage.com...



Skorzytalem z onlineowego skanera urli - VirusTotal (wklejam link do mojego sprawdzenia, choc nie wiem czy bedzie dzialal):



https://www.virustotal.com/pl/url/37eba68251679ed9f6c9216a3441c39e13c2715d2dce48ba45136956f32d7578/analysis/1397120676/



W raporcie podsumowywujacym dwa AV ta domene oznaczaja jako "Malicious site": Kaspersky i Webutation.



Niestety nie wiem jak my mielibysmy to kontrolowac :(



Chyba jedynie trzeba prosic userow by przerzucali sygnatury na akceptowane serwery...
 
Uprzejmy ton i pobłażliwe traktowanie wybryków kaczki momentami są mocno niezroumiałe, wiem że cohones to Wasza piaskownica i Wasze zabawaki ale ja na Waszym miejscu nie dopuszczałbym do zabawy dzieciaka który sra innym dzieciom do wiaderka. Chyba że na tym Wam zalezy aby smród z wiaderka przyciągał większą grupę dzieci.



Kaczka sugerujacy w temacie o debiucie Born2killa w mma, ze kaczka i born to jedna i ta sama osoba to sianie dezinformacji ze szkoda dla calej zacnej inicjatywy.



Pytanie moje jest takie czy Wam na reke sa takie zachowania ?
 
Aha, B2K jest ze Świnoujścia...ja też



IP podobne do mojego



Mam rodziców w Świnoujsciu...mają kompa i neta...



Pozdrawiam



Born
crazy.gif




Ps. Comber - jak młody pelikan
lol.gif





Jesli chodzi o ten wpis, to wszystko prawda. Wiec nie widze związku



Po czym w kolejnym wpisie dodałem:




I tak już wszystko łykacie. Niby zefir88 to też moje konto. Kalogero - również, to pewnie B2K także ;-)



Matrix normalnie.






nigdzie nie napisałem, że Born2kill to moje konto
 
Sugerujesz, ze za brak czapki?



Kaczka, ja uprzejmie prosze. Calkosztalt i rozmach szerokiej dzialanosci artystycznej, sugeruje, ze mocno sie spalasz, a przeciez tu nikt nie chce, bys sie calkowicie wypalil. Dla swojego wiec dobra - ochlon. Pls.
 
To chyba bardziej nieufność wobec Ciebie jako usera Kaczka, bo ja w ogóle o tym nie pomyślałem, tyle, że dla mnie to oczywiście jasne, że jesteśmy innymi osobami :D



PS: Marcin dzięki za wiarę ;-) Kiepski z Ciebie detektyw we wnioskowaniu o czyichś zamiarach ;-) No,ale w zasadzie dobrze się stało z tematem ;-) Maila każdy tam ma.



PS2: Ja bym chętnie zobaczył opcję PW na forum, bo albo ślepy jestem albo jej dalej nie ma i stąd maila podawałem ;-) Ignore jakoś niekoniecznie mi potrzebny, choć wiem, że wielu by tego chciało. Ja po prostu wolę ominąć albo być obojętnym na drażniące posty ;-)
 
Czy jest mozliwość przydzielenia uprawnień na forum, jesli chodzi np. o możliwość prowadzenia dyskusji w danym temacie? Nie chodzi mi o uprawnienia do edycji, ale coś w stylu, że Iksiński moze pisać w danym temacie, a Nowak już nie - co jest praktykowane na innych forach
 
Kaczka ja bym to naprawdę przemyślał. Załóż sobie sześćdziesiąte konto i popatrz na to co wypisujesz oczami kogoś innego. Może wtedy zrozumiesz ze to nie ludzie się ciebie "czepiają" a ze po prostu masz jakiś głęboki problem.
 
Czyli podsumujmy:

[list type=decimal]
[*]
Mozliwość pw
[*]
Blokada dla proxy
[*]
Możliwość przydzielenia uprawnien an pisanie w danym temacie dla "wybranych" (cos jak w forach modelarskich, są działy dla zawodników, gdzie amatorzy niezakwalifikowani mogą czytać tylko)
[*]
Działy bez możliwości wejścia w ogóle dla coponiektórych
[*]
Ignore mode on/off , by niektórzy ochlonęli

Sogi/lajki / +/- zwał , jak zwał

Mozliwość ankiet w tematach

Oraz usuniecie tych wszystkich błedów , których jest wciąż sporo

Zniesienie możliwości zmiany nicka
[/list type=decimal]
 
[list type=decimal]
[*]
Ignore mode on/off , by niektórzy ochlonęli
[/list type=decimal]


Kaczka ochłonąłbyś jakby Cię 99% forum dodało do ignorowanych? :D
 
Pod 1% miałem na mysli właśnie jego multikonta, ale być może jebnąłem się w szacunkach :D
 
Elo, da się coś poradzić na to, że mój durny nick jest za długi i nie mogę go w całości wpisać przy logowaniu na czat ?
 
Trenuj_Na_Linoleum
Elo, da się coś poradzić na to, że mój durny nick jest za długi i nie mogę go w całości wpisać przy logowaniu na czat ?
Użyj mniejszy rozmiar czcionki.
 
Wystarczy wejsc w swoj profil (http://cohones.mmarocks.pl/profile/tutaj_twoj_nick/edit)



Tam wpisujesz cos w First/Last Name i wybierasz co ma byc wyswietlone w "Display Name As".



Ludziska jak wam chodzi forum/chat/glowna?
 
Ale Chat chyba jest do zalogowania się tylko na oryginalnie wpisany nick, a nie na nowy display.
 
Tak, tak, samo przez sie sie rozumie :)



Nick/login to jedno, to on jest uzywany do logowania sie na forum/chat/glowna. Prezentowanie nazwy tutaj na forum to inna sprawa, dzieki za uwage Tomek.



A to ja sie przypomne:



Ludziska jak wam chodzi forum/chat/glowna?
 
Nie mogłem się zalogować przez forum dziś, poza tym temat Narkun vs Zwicker i inne późniejsze posty znikneły na chwilę, jakby foum cofnęło się w czasie :/
 
Dzieki za uwagi, popatrze co tam moglo byc (ktora to byla godzina?).



Powoli zblizam sie od ostatecznej konfiguracji, przynajmniej na jakis czas, dlatego pytam.



Jezeli ktos ma problemy z zalogowaniem sie (chocby przez sekunde/jednorazowo) prosze dac mi znac na mejla.
 
Nie działa, jeśli nic nie da się z tym zrobić to zmień mi ksywke na "Michalek23" bo pewnie polskie znaki nie działają i nie ma "ł". pozdro
 
Dzihad



jest problem ze swobodnym przechodzeniem tematów na kolejne strony. Kiedy jest maksymalna ilość postów na jednej stronie i ktoś doda koment to widać, że dodał, ale po kliknięciu go nie widać, dopiero po kilku minutach.
 
Back
Top