Sugestie dotyczące forum

Hahaha gdzie co drugi temat jest zamykany a reszta skierowana do hydeparku, c'mon .
 
Zablokowanie mozliwości łączenia sie z forum poprzez bramki proxy. Widze , że sporo kont powstaje okresowo, a redakcja nie ma narzędzi, by je skutecznie wyłapać. Potem jakieś niepotrzebne insynuacje się rodzą i podejrzenia, gdyż nie jesteście w stanie sprawdzić prawdziwego adresu delikwenta/delikwentki. Może na nowym silniku forumowym, bedzie to lepiej zabezpieczone. Choć pozostaje jeszcze TOR i nie pamiętam, czy z nim jeszcze trudniej walczyć.



Pozwodzenia :)
 
Bramki proxy i tor są mozliwe do wyciecia, pytanie czy komus sie chce w to bawic tylko po to aby utrudnic zycie kaczce.
 
Powiadomienie zbyteczne. Obecnie mozna wejść na swój profil i masz zaznaczone w jakim temacie pisałeś i masz kiedy ostatnio ktoś odpisał i czy odpisał. Klikając w ten temat (not bene pgrubiony) wówczas przenosi Cię do Twojego ostatniego posta w temacie. Oprócz tego masz także w zakładce "gorące" podświetlone tematy w których trwa dyskusja od czasu ostatniej wizyty. Co by nie pisać o wadliwości silnika tego forum, takie rozwiązanie mi odpowiada.



A o jakich powiadomieniach w ogóle piszecie? Na maila? Na pw (którego brak)? Czy jeszcze innych? Co do odpowiedzi na maila, to chyba jest cos takiego w opcjach ustawień na głównej MMarocks (nie siedze na głównej , więc nie wiem jak i czy to działa).



Ps. Dzihados, jak masz zabezpieczone forum i portal przed fikcyjnymi IP, zmienianymi poprzez bramki proxy i TOR? Serio pytam, bo wiem, że wielu trolów, tworzy klony, a potem jest wszystko na mnie (a Wy nie macie możliwości , by sprostować/ zaprzeczyć/potwierdzić, etc).



Są strony, na które wcale nie da się wejść poprzez proxy. U Was się da, co łatwo może każdy sprawdzić.
 
Serio pytam, bo wiem, że wielu trolów, tworzy klony, a potem jest wszystko na mnie (a Wy nie macie możliwości , by sprostować/ zaprzeczyć/potwierdzić, etc).






zgrywus :-)
 
Ps. Dzihados, jak masz zabezpieczone forum i portal przed fikcyjnymi IP, zmienianymi poprzez bramki proxy i TOR? Serio pytam, bo wiem, że wielu trolów, tworzy klony, a potem jest wszystko na mnie (a Wy nie macie możliwości , by sprostować/ zaprzeczyć/potwierdzić, etc).


Skur#$@ :-)
 
pytanie: czemu jak wpisuję mniejszy rozmiar zdjęcia, który chcę dodać do posta, to i tak wkleja mi oryginalny rozmiar ?
 
Kaczka, ty sowiecki szpiegu, myslisz ze tak bez wodki ci wszystko powiem? :)
 
Kaczka, dziwisz się? Jesteś królem, jak to powiedziałeś, "trolów" na tym forum :)



Arteck, to wpisywanie rozmiaru i zmniejszanie zdjecia nie działa. Najlepszym sposobem jest znalezienie albo mniejszego zdjecia, albo wstawienie linka, jeżeli zdjecie jest na prawdę duże :)
 
Obojętne mi to czy na mail. Nie znam się nie wiadomo jak na antywirusach czy coś, ale nigdy mi się nie zdarzało przy wejściu na jakąś strone, gdzie po 10 min bycia pojawia się jakieś 100 komunikatów o zagrożeniach z wirusami.
 
Wróciłem, bo sytuacja tego wymagała. Banicja nie miała nic z tym wspólnego.



@Dzihados, ciekaw jestem, jakie macie możliwości..? Przeca nie bedziesz blokowal wszelkich stron z proxy (wiesz, że jest ich sporo), a nie sądzę, że bedzie sie Wam chciało sprawdzać każdy adres za pomoca software proxy, bla, bla, coś tam. ...? :-)
 
Wróciłem, bo sytuacja tego wymagała. Banicja nie miała nic z tym wspólnego.






b38.jpg








Moja propozycja permanentne i nieodwracalne bany.
 
@Martin: mozesz podeslac mi urle do tematow, i co dokladnie krzyczy twoj antywirus (napisz jaki)?



@Kaczka: nie odpowiem ci na to pytanie ani jesli pytasz w kontekscie technicznych mozliwosci blokowania takiego ruchu, ani jesli pytasz o nasze decyzje "biznesowe" czy taki ruch wpuszczac :) Dlaczego? No co ty, mam gadac tak bez wodki? :)
 
@Dzihados



Aktualnie przestało. Będę pisał jak coś znowu będzie. Mam Avasta.
 
Też mam Avasta i tylko dwa razy bardzo dawno temu mi się pojawił komunikat, w związku z sygnaturami niektórych użytkowników.
 
Dzieki.



@all: od razu walcie z konkretami (juz nie mowie ze zrzutami ekranu, ale chociaz jakies copy&paste tekstu)
 
Hahaha, kaczka jak próbuje udawać, że niby "z ciekawości pyta", a tak naprawdę będzie potem korzystał z tej wiedzy i omijał wszelkie zabezpieczenia ... śmiechowo :D
 
Znowu...



URL: h_exchange_datropy_com__WLBidRequestHandler?width



Infekcja:URL:Mal



O to chodzi?
 
Mozesz podac link/temat na ktorym ci to wyskakuje? Np: http://cohones.mmarocks.pl/topic/sugestie-dotyczace-forum/page/15#post-766629



Najprawdopodbniej - tak jak napisal Tomek - ktorys z uzytkownikow umiescil w swojej stopce cos podejrzanego. Teraz tylko trzeba zidentyfikowac winowajce :)
 
Ok. :-) Ciężko mi powiedzieć w których dokładnie, gdyż w większości się zdarza. Jak będę później to zapisze w których stronach.
 
Za to u mnie w temacie http://cohones.mmarocks.pl/topic/piekno-mma-w-zdjeciach#post-763116 na pierwszej stronie kaspersky wyłapuje jakiegoś "złosliwca" z końcówką penndiaz.jpg
 
Back
Top