Suchary billa 2.0

431505748_17981219468648720_4424479806544211904_n.jpg
 
od pięciu lat na pięciu etatach, żeby spłacić kawalerkę na białołęce i wreszcie być na swoim!

P.s. nie martw się, zawsze mogłeś wybrać gorzej, np. Jeżyce :muttley:
P.s. na jakiej ulicy? Poniżej ściąga najpopularniejszych w Europie:
ulice europa.jpg

Na Białołęce jest ul Leśnej Polanki... wiem, wiem, suche w chuj...

:penn:
 
Last edited:
i Dworcowa, ale kim do chuja wafla był ten Dworcow?

Akurat Dworcowa wydaje mi się niezbyt popularna, w Białymstoku takiej nie ma, w miejscowości większej obok której się wychowywałem też nie ma. Sprawdziłem podkarpacie, czyli tam gdzie mam rodzinę i google mówi, że ani Jarosław (nie Kaczyński) ani Rzeszów takiej ulicy nie posiadają.

Ale żart jak coś rozumiem ;)
 
Akurat Dworcowa wydaje mi się niezbyt popularna, w Białymstoku takiej nie ma, w miejscowości większej obok której się wychowywałem też nie ma. Sprawdziłem podkarpacie, czyli tam gdzie mam rodzinę i google mówi, że ani Jarosław (nie Kaczyński) ani Rzeszów takiej ulicy nie posiadają.

Ale żart jak coś rozumiem ;)
tak taki żart, suchy, dlatego w tym dziale. Dworcow był znajomym Schodowa, wynalazcy klatki.
 
Akurat Dworcowa wydaje mi się niezbyt popularna, w Białymstoku takiej nie ma, w miejscowości większej obok której się wychowywałem też nie ma. Sprawdziłem podkarpacie, czyli tam gdzie mam rodzinę i google mówi, że ani Jarosław (nie Kaczyński) ani Rzeszów takiej ulicy nie posiadają.

Ale żart jak coś rozumiem ;)
Jest taki problem, a mianowicie, żeby w danej miejscowości była ulica Dworcowa, to musi się tam znajdować .....
Dworzec. :suchykarol:
 
Akurat Dworcowa wydaje mi się niezbyt popularna, w Białymstoku takiej nie ma, w miejscowości większej obok której się wychowywałem też nie ma. Sprawdziłem podkarpacie, czyli tam gdzie mam rodzinę i google mówi, że ani Jarosław (nie Kaczyński) ani Rzeszów takiej ulicy nie posiadają.

Ale żart jak coś rozumiem ;)
W Sanoku jest Dworcowa :fjedzia:
 
Back
Top