Strefa Walk się nie odbędzie?

Sebbeks

Legacy FC
Bantamweight
Dowiedziałem się właśnie, że planowana na październik gala MMA w Warszawie, gdzie główną atrakcją ma być występ Alexa Emelianenko nie dojdzie do skutku. Powód? Podobno polski przedstawiciel firmy Tapout, jeden z głównych sponsorów wycofał pieniądze przeznaczone na finansowanie tejże gali. Ciekawe...

Takie info pojawiło się na facebooku Artura Przybysza.

Czyli do 3 razy sztuka nie jest przysłowiem dla Strefy Walk.
 
male zainteresowanie, zamocna konurencja, wiec tez bym sie wycofal :-) , ale miejmy nadzieje ze wszystko dojdzie do skutku i gala sie odbędzie
 
Wycofanie się jednego z głównych sponsorów



może być zasłoną dymną lub faktem,



co może byc przyczynkiem do mówienia o gali w czasie przeszłym.



(kokos jest wróżką):-)



22440_film.jpg
 
mam nadzieję, że to jakaś plotka



planowałem wybrać się na wszytkie gale jesienią w Warszawie
 
Ale strata. Czemu mnie to nie dziwi ?


Jedyne, co mi nie pasuje, to że podał je rzecznik prasowy konkurencji
 
Właśnie Stasinek.Przybysz wczesniej KSW vs Najman.Czuje się tutaj podkopywanie raczkujących organizacji
 
podkopywanie czy nie w przypadku tej "organizacji" nikt i tak nie bylby zaskoczony takim obrotem spraw :)
 
Taka informacja szkodzi sprzedazy biletów. Nawet jeśli nie jest prawdziwa to kto normalny kupi teraz bilet
 
redaktorze kokos - "niebawem"



Szkoda Dabrowskiego, ktory ostatnim razem twierdzil, ze juz w jakies niepewne gowno to sie nie wpakuje....
 
<h6 class="uiStreamMessage" data-ft="{"type":1}">


<h6 class="uiStreamMessage" data-ft="{"type":1}">
Strefa Walk


Bilety się rozchodza więc jeśli chcesz zająć bardzo dobre miejsce na Torwrze 28 października wbijaj na eventim.pl!<abbr class="timestamp livetimestamp" data-date="Sun, 18 Sep 2011 07:47:44 -0700" title="18 września 2011 o 07:47">2 hours ago</abbr>



<abbr class="timestamp livetimestamp" data-date="Sun, 18 Sep 2011 07:47:44 -0700" title="18 września 2011 o 07:47">Info ze strony organizatora. </abbr>
 
jak narazie jescze nigdzie nie wspomniano o wycofaniu się sponsora , bilety sprzedawane są nadal, chce iść na tą galę , mam nadzieję, że się odbędzie , czekam na rozwój sytuacji ale jeśli to jest nie sprawdzona informacja ze strony Pana Artura Przybysz i gala jednak się odbędzie, to bardzo źle o nim świadczy
 
Ci co kupuja bilety na tę galę - niech uważają - bo jeśli gala nie dojdzi edo skutku - ciężko będzie odzyskac kasę.



Ps. JJEśli po raz kolejny faktycznie gala tej federacji nie wypali to po prostu :-)
 
Back
Top