Strefa Walk się nie odbędzie?

Sebbeks

Legacy FC
Bantamweight
Dowiedziałem się właśnie, że planowana na październik gala MMA w Warszawie, gdzie główną atrakcją ma być występ Alexa Emelianenko nie dojdzie do skutku. Powód? Podobno polski przedstawiciel firmy Tapout, jeden z głównych sponsorów wycofał pieniądze przeznaczone na finansowanie tejże gali. Ciekawe...

Takie info pojawiło się na facebooku Artura Przybysza.

Czyli do 3 razy sztuka nie jest przysłowiem dla Strefy Walk.

amator

BAMMA
Bantamweight
male zainteresowanie, zamocna konurencja, wiec tez bym sie wycofal :-) , ale miejmy nadzieje ze wszystko dojdzie do skutku i gala sie odbędzie

HeLLRaiseRR666

Bellator
Lightweight
Wycofanie się jednego z głównych sponsorów

może być zasłoną dymną lub faktem,

co może byc przyczynkiem do mówienia o gali w czasie przeszłym.

(kokos jest wróżką):-)

22440_film.jpg

pawelgoly

Oplot Challenge
Light Heavyweight
mam nadzieję, że to jakaś plotka

planowałem wybrać się na wszytkie gale jesienią w Warszawie

stasinek34

KSW
Heavyweight
Ale strata. Czemu mnie to nie dziwi ?

Jedyne, co mi nie pasuje, to że podał je rzecznik prasowy konkurencji

Przemek

PRIDE FC
Heavyweight
Właśnie Stasinek.Przybysz wczesniej KSW vs Najman.Czuje się tutaj podkopywanie raczkujących organizacji

raphaelius

ONE FC
Heavyweight
podkopywanie czy nie w przypadku tej "organizacji" nikt i tak nie bylby zaskoczony takim obrotem spraw :)

curys

Oplot Challenge
Heavyweight
Taka informacja szkodzi sprzedazy biletów. Nawet jeśli nie jest prawdziwa to kto normalny kupi teraz bilet

spa

M-1 Global
Welterweight
redaktorze kokos - "niebawem"

Szkoda Dabrowskiego, ktory ostatnim razem twierdzil, ze juz w jakies niepewne gowno to sie nie wpakuje....

Przemys_law

BAMMA
Welterweight
<h6 class="uiStreamMessage" data-ft="{"type":1}">

<h6 class="uiStreamMessage" data-ft="{"type":1}">
Strefa Walk

Bilety się rozchodza więc jeśli chcesz zająć bardzo dobre miejsce na Torwrze 28 października wbijaj na eventim.pl!<abbr class="timestamp livetimestamp" data-date="Sun, 18 Sep 2011 07:47:44 -0700" title="18 września 2011 o 07:47">2 hours ago</abbr>

<abbr class="timestamp livetimestamp" data-date="Sun, 18 Sep 2011 07:47:44 -0700" title="18 września 2011 o 07:47">Info ze strony organizatora. </abbr>

pawelgoly

Oplot Challenge
Light Heavyweight
jak narazie jescze nigdzie nie wspomniano o wycofaniu się sponsora , bilety sprzedawane są nadal, chce iść na tą galę , mam nadzieję, że się odbędzie , czekam na rozwój sytuacji ale jeśli to jest nie sprawdzona informacja ze strony Pana Artura Przybysz i gala jednak się odbędzie, to bardzo źle o nim świadczy

Anonymous

NoLife FC
Ci co kupuja bilety na tę galę - niech uważają - bo jeśli gala nie dojdzi edo skutku - ciężko będzie odzyskac kasę.

Ps. JJEśli po raz kolejny faktycznie gala tej federacji nie wypali to po prostu :-)