Strefa Walk, czy może Strefa Głupoty?

kokos80

Brutaal
Super Heavyweight
994564467.jpg




Poprzednie dwie gale Strefy Walk nie odbyły się. Tym razem jednak kibice zaczynają wierzyć, że może się udać. Przysłowie, że • do trzech razy sztuka • ma się teraz sprawdzić. Emelianenko przeszedł badania. Dąbrowski podpisał kontakt. Co do reszty walk - nie ma zastrzeżeń. Nie dawno ruszyła sprzedaż biletów.



No właśnie... I tu pojawia się duży problem. Impreza odbędzie się w Warszawie, gdzie na początku listopada zadebiutuję MMA Attack z znacznie lepszą rozpiską, nie porónywalnie bardziej profesjonalną promocją. To co zastanawia bardzo, to fakt, że mając w walce wieczoru "Uszola" nie zdecydowali się na Poznań, tylko na Warszawę. To naprawdę nielogiczny ruch. Co by nie pisać o Rafale, jedno trzeba przyznać, w stolicy Wielkopolski jest on postacią bardzo znaną. Przyciągnął by sporo ludzi ze ogromnego środowiska kibicowskiego (nie tylko tych radykalnych fanów Lecha). Zawodnicy, nawet Alex dla ludzi z Warszawy są po prostu anonimowi. Ci bardziej w temacie, będą raczej bali się kupić bilet przed galą. Impreza może się odbyć, ale i tak będzie porażką ze względu na nie przemyślane decyzję właścicieli SW.



Redaktor Kokos80
 
Kokos kokos:(



Przecierz Dąbrowskiego ściągali awaryjnie hale musieli mieć zaklepaną dużo wcześniej:-)
 
A czy może pomyślałeś, że Torwar był wcześniej zarezerwowany niż Uszol podpisał kontrakt na walke? Myślisz, że lepszy rozwiązaniem było zrezygnowanie z Torwaru, na rzecz hali w Poznaniu i być w plecy o opłacenie zaliczki lub całej kwoty(nie wiem jak się umówili) hali Torwar? Troche nie logiczne są te aluzje do właścicieli Strefy Walk.
 
"srodowisko kibicowskie" w calej Polsce wie kto to jest Uszol, w W-wie tym bardziej
 
Kokos nie obawiasz się tego że pan organizator może Cię pozwać o naruszenie jego dóbr osobistych



obrażając jego biznes oraz zarzucając mu brak profesjonalizmu w powyższym tytule oraz artykule



naruszasz szeroko przyjęte normy dziennikarstwa w naszym kraju płodząc takie wypociny.



Spodziewałem się czegos wiecej po osobie która godnie będzie nosiła miano redaktora MMaRocks



w zamierzchłej przyszłości.WSTYD p.KOKOS :-)



shame_on_you.jpg
 
Dazz



Nawet jeśliby pozwał Kokosa chętnie służę pomocą, sprawa "bułka z masłem".



Pomijając tytuł rodem z Faktu/SE to Kokos (chociaż dalej pachnie mi tu prowokacją w stylu forum hiphoppl) "red." ma sporo racji.



Pisałem już w innym temacie, ale przymnę raz jeszcze.



Na wczorajszej gali boksu zawodowego na Torwarze, pomimo wielkiej promocji i nazwisk (Tyson/Lewis), było 600 osób. O ile dobrze pamiętam na krzesełka może wejść ok. 4500 + pewnie ok. 2000 płyta.



100 razy lepszym pomysłem jest ta gala "mistrzostwa Warszawy". Koledzy z treningów/osiedli, rodziny dają większe prawdopodobieństwo sprzedania odpowiedniej ilości biletów.
 
Piorun jest na wakacjach. :-) Redaktor kokolino jak zwykle miażdży! :-)
 
zaliczka? zreszta i tak lepiej olac zaliczke, i miec szanse na jakis zarobek w Poznaniu. w Warszawie Uszol nie jest znany zbytnio. w Poznaniu go kojarza takze z Peja mocno. ile moze byc tam osob 200? a w Poznaniu - z 1500 spokojnie sam Uszol przyciagnie.
 
A myślisz, że ile zaliczka jest 1000zł? Tyle to jest na sale weselną:-), a nie na hale sportową.
 
Dazz kazdy ma prawo do wlasnej oceny i swobodnej wypowiedzi, ale z "zamierzchla przyszloscia" to juz przesadziles. Chyba, ze miala to byc jakas niezwykle skutecznie zakamuflowana zlosliwosc dotyczaca poziomu polskiego dzienikarstawa.
 
Cały mój koment miał lekką formę mam nadzieję że Kokos go nie potraktówał go poważnie :-)



zakamuflowana złośliwość ukrywała się w tym zdaniu



,,naruszasz szeroko przyjęte normy dziennikarstwa w naszym kraju''
 
Najgorsze jest to że nie mozesz przyznać się do błędu.Już kilku użytkowników zwróciło Ci uwagę co do miejsca-lekcewazysz niepodwazalny argument i dalej swoje piszesz.Jedno to że piszesz pod gazetke Fakt ale czara goryczy przelewa ignorowanie racjonalnych argumentów.
 
Przemek, a czy redaktorów gazetek typu "Fakt" interesują racjonalne argumenty?:-)
 
uwazam, ze zmiana rywala nie ma wiele do rzeczy. lepiej u sibie, na miejscu, niz rzucac sie na stolice. z Uszolem mogli przynajmniej odnies jakis tam sukces, ale tylko w Poznaniu. zaliczka poszla by sie jebac, ale to bylby dobry ruch z punktu finansow. tak szykuje sie nie zwykle marna ilosc kibicow. ile sprzedadza biletow? 100? w dzien gali kolejna 100? po co taka gala.
 
ja mam odczucie ze ta gala to kompletna amatorka organizacyjna, zobaczymy raz i sie wiecej nie powtorzy bez wzgledu na to gdzie sie odbywa. Chociaz zycze im powodzenia. No i niech nie biorą Suprona
 
Wystawienie Uszola w Warszawie to spore ryzyko. Wielu Legionistów, pewnie, go nie zapomniało.
 
Uszol przed laty byl "przywodca" kibicow Lecha. Dzis jest praktycznie legenda w srodowisku kibicowkim w Poznaniu, ale nie tylko tam.







11visnn.jpg












PS.



Kokos - Gratulacje! Po raz kolejny udalo Ci sie stworzyc temat, zywiolowo komentowany i ktory szybko z pierwszej strony nie zniknie!
 
To akurat kłopoty techniczne, które już rozwiązujemy. Podtrzymujemy także, że gala się odbędzie i wkrótce podamy nazwiska zawodników z walki wieczoru.







z dziasiaj. z ich fb :)
 
Back
Top