Strefa Walk, czy może Strefa Głupoty?

skoro tak, to ja mam juz teorie spiskowa. oni od poczatku wiedzieli, ze jej nie bedzie. Alex tez, dostal kase za udawanie, poniewaz i tak nie mogl walczyc, bo narazil by sie na odszkodowanie w razie problemow ze zdrowiem przeciwnika.
 
pytanie tytułowe jest rewelacyjne, myślę, że wszyscy znamy odpowiedź...
 
Potworny wstyd... Ta federacja swoim działaniem ośmieszyła sport w Polsce... Ich PRowskie fuck upy wołają o pomste do nieba... Właśnie przeczytałem żenujące oświadczenie ich autorstwa odnoszące się do całego zajścia z Aleksandrem... Ich brak profesjonalizmu poraża, ten twór mający czelność nazywać się "federacją" powinien zostać zdelegalizowany bo jeszcze nie raz polskie mma naje się przez nich wstydu do syta... Bieda...



Wątpie by Alex udawał za kasę... Robienie takiej szopki jest igraniem ze swoim wizerunkiem, na co fighterzy tego pokroju akurat zwracają uwagę...
 
Szczerze mówiąc to nie wiem komu wierzyć.
Venom jakie były przyczyny odwołań dwóch poprzednich gal?
 
mysle, ze prawda moze lezec po srodku. mogli o tym wiedziec, ze Alex nie zawalczy. nie wiem, co oni robia, to wszystko jest cholernie glupie. sprzedali troche biletow, genralnie to wyglada jakby ktos celowo niszczyl wizerunek MMA, albo robil lewizne jakas. cala afera byla wczoraj na glownej wp.pl. ja swoja teorie spiskowa mam juz.
 
Back
Top