Starsze, klasyczne gierki

Cinek007

UFC
Flyweight
Co polecacie z czasów boom'u na gry, gdy mieliśmy po kilkanaście lat? Ja zatrzymałem się na klasykach typu GTA: San Andreas, Call of Duty 1 i 2, Need for Speed: Underground, Counter Strike 1.6, Fallout, Quake ]I[: Arena itd.
Polećcie, powspominajcie gierki z lat 2000-2008 (max 2010) i starsze
 
Develop_your_town_189992.jpg

Wciąż od czasu do czasu sobie pogrywam. Gdy robię formata dysku, to zaraz po systemie i sterownikach instaluje także Hirołsów.
 
Od czasu do czasu odpalam sobie gameplaye z starych tytułów.
Łezka się w oku kręci na myśl o dawnej rywalizacji klanowej w Silent Hunter 2 oraz Destroyer Command. Całonocne batalie na morzu, rankingi i nagrody.
Potem przyszły poważniejsze tytuły typu Sub command czy Dangerous Waters.
 
FIFA 98 i 2002, PES 5, Tony Hawk Pro Skater 3, NFS Hot Pursuit 3, Colin 4, TOCA Race Driver 2, GTA: Vice City, GTA: San Andreas, DSJ 2 i 4, Soldier of Fortune 2. Pewnie było jeszcze tego trochę, ale w tej chwili nie pamiętam. Piękne to były czasy...
 
pamiętam jak sępiłem 2złotówki na tekkena, latało się na wczasach ze starszymi do salonow gier:D
a potem dostałem WŁASNE ps.... to było piękne
pamiętam też, że w fifie 98 można było graź na hali, kozak
pierwsza gra na własnym kompie - MK Trilogy.... yeah
 
hehe tez uwielbiam, grales na psp? bo wyszla jedna czy 2 czesci wlasnie tylko na mala konsole, a klimaty te same co 1-3
Nie, w ogóle unikam handheldów. Lubię się rozsiąść w fotelu z drinkiem w ręku, te przenośne rzeczy nie za bardzo. Ostatnim w co grałem z tej serii było Omega Strain na PS2, czyli czwarta część. Ale to było shit straszny.
 
Nie, w ogóle unikam handheldów. Lubię się rozsiąść w fotelu z drinkiem w ręku, te przenośne rzeczy nie za bardzo. Ostatnie w co grałem z tej serii było Omega Strain na PS2, czyli czwarta część. Ale to było shit straszny.
potwierdzam, kaka konkretna. psp mozna podpiac pod tv chyba :D
 
Syphon Filter. Czekam na reboot jak... nie wiem jak co, ale bardzo.
O tak, miałem trójeczkę na psx'a. Co to za miodna gra była.
Bardzo, ale to bardzo miło wspominam czasy jak miałem PSX'a. Było tam multum wspaniałych gier. Najbardziej w pamięci zapadły mi 3:

1. Wcześniej wspomniane 'Abe', a dokładnie Abe's Exoddus (z racji smarkatego wieku nazywane przeze mnie 'Pierdzioszkiem'). Gra nad gry, najgenialniejszy platformer w jaki grałem, który urywa jajca klimatem. I z racji grafiki 2D jest mega miodny po dziś dzień!
37346-Oddworld_-_Abe's_Exoddus_[NTSC-U]_[Disc1of2]-7.jpg


2. Vigillante 8, czyli najbardziej grywalna gra dla 2 graczy. Zniszczalne środowisko powodowało opad szczeny:
vigilante-8-2nd-offense-03.png


3. Na myśl o tej grze nerwowo przełykam ślinę, oj nieźle narobiła w głowie 9 letniego szczyla. Pozwólcie, że dam tylko screena, a i tak każdy bedzie wiedział o co cho. Gra moloch, po dziś dzień najstraszniejsza rzecz jaka kiedykolwiek wyszła.
GQoP8YG.jpg
 
wiem, ze to dziwne, ale nigdy nie grałem w Mafie
zaraz instaluje!
zna ktos gry podobne do State of Emergency? to była gra, w której fabuła polegała na tym, że wybucha ogólna panika, chaos społeczny na ulicach i robi się ogólny ROZPIERDOL:
pic00008.jpg
 
Jagged Alliance 2 - nie przeszedłem tego nigdy, ale ten moment jeszcze nastąpi:bleed:
Poza tym Heroesi III, Mafia, Unreal Tournament, Blood 2, Sanitarium, The Longest Journey, Elder Scrolls Morrowind...
 
Max Payne 2, wspominane juz PES 6 (lepsze od poprzednich i od nastepnej; dalej juz nie gralem), Football Manager 2004 (najwieksze sukcesy w nim mialem :cry:), Prince of Persia - Warrior Within.
 
Obecnie zainstalowałem grę dzieciństwa, czyli pierwsze Spellforce - jakoś zawsze mnie wciąga.
A tak to Gothic, Doom, Prince of Persia: Dusza Wojownika najmilej wspominam.
(No i Sillent Hille jeszcze grałem, ale ciiiii)
 
Back
Top