Starcie Adamek-Kliczko w Cyfrze+

zaprzyjaźniona stronka o boksie podaje, że:



"Polacy liczą na RTL. Abonenci sieci Vectra, drugiego co do wielkości operatora telewizji kablowej, prawdopodobnie walkę Kliczko - Adamek zobaczą bez dodatkowych kosztów. Przedstawiciele operatora zapowiadają, że nie planują zagłuszać sygnału stacji RTL podczas transmisji walki bokserskiej."
 
Heheh, no jak będzie za darmo na RTL to obejrzę, a jeśli nie będzie tej opcji, ba, nie miałym opcji zakupić PPV, bo nie mam C+ to chyba przejdę się te 3 kilometry do Niemiec i wjadę przeciętnemu Niemcowi na chatę i się zemszczę za ich politykę ;)))
 
za 40 dyszki to nawet o tym nie myśle. no chyba, że Polsat zrobi taniej, ale skoro RTL jest na Cyfrze(?) i Polsacie to po kiego mam płacić ;]
 
Tens właśnie szukałem i jednak nie jest to to samo jest to Szwajcarska wersja RTL'u, która różni się od jego niemieckiego odpowiedniaka... reklamami ;D o innych zmianach w ramówce nie ma podobno mowy.
 
Chodziło mi o to, że ramówka, podobno, jest taka sama na obu progrmach, a już na pewno na obu ma lecieć walka.



Ps. to "schweiz" brzmi okropnie.
 
Pozostają puby, u koleżki na chacie ( zrzuta w kilku osób - po kieszeni mocno chyba nie da ) , RTL, choć imo Vectra jednak przyblokuje , jak to miał miejsce podczas Sosnowski-Kliczko oraz streamy z neta (może ten sky sport, rtl, czy inne cuś).



Ale fakt- troche drogo jak na polskie warunki ta cena transmisji gali.



ps. Rzadziej oglądam tv ostatnio - są w ogóle jakies reklamy/zapowiedzi tej walki?!
 
@up



Wiem tylko, że są zapowiedzi przed każdym filmem, że gala będzie transmitowana w Multikinach.
 
Można jeszcze wykupić transmisję SMSem ? Mam cyfrowy polsat. I "obudzilem sie z reka w nocniku"....
 
nie wiem jak to jest w polsacie ale w z cyfrą było tak że wykupiłem i na kanale 112 miała pojawić się plansza Kliczko vs Adamek a jak sie nie pojawi to trzeba dzwonic na infolinie. Oczywiscie sie nie pojawila i musialem dzwonic, wiec jesli Cie spotka taki sam przypadek to raczej juz Ci nikt nie pomoze :D
 
Na Cyfrze+ RTLjest na kanale 202.Na razie działa:-)



Nawet teraz coś tam szprechają o walce:-)



Nawet Małysz był
 
RTL powiedzial ze program bedzie dostepny. Podobno nikt nie moze go blokowac.
 
dzieki slowik, wlasnie szukalem i tez znalazlem RTL Schweiz. Mam nadzieje ze nie zakoduja tego i szkoda ze nie zobacze walki Rusiewicza (bokser z mojego miasta)
 
Back
Top