Stand-Up Comedy

Ogólnie podcasty o nt.Stand-Upu robi bardzo fajnie Gaweł Feliga: http://nagralesto.pl/. Jeśli chodzi o takie głębsze tajniki to Michał Leja prowadzi też Encyklopedię Stand-Upu na swoim kanale na YT:

a także prowadzi fp "Stand-Upy po polsku": http://standupypopolsku.blogspot.com/ gdzie zamieszcza wideo do zagranicznych artystów z napisami, które tworzy przeważnie on i np. Bartek Zalewski.

Polecam szczególnie tym zainteresowanym stand-upem, którzy także chcą poznać tajniki tego zjawiska. Jeśli ktoś twierdzi, że to tylko chamstwo i prostactwo to także znajdzie parę odpowiedzi i być może przekona się, że nie tylko to forma wyśmiewania się.
 
Roast Wiśniewskiego


Norbi, Kajetanowicz słabi, Fiodorczuka przewijam, reszta spoko, bdb monolog Kempy
 
Last edited:
Ej jest różnica. Wiśniewski przynosi pecha ludziom których reklamuje :lol:
Dj Adamus, Anna Mucha, wszyscy zwycięzcy Idola oraz mam nadzieję, że Podsiadło to lista ludzi którzy mieli karierę przed spotkaniem z Wojewódzkim
 
Roast Wiśniewskiego


Norbi, Kajetanowicz słabi, Fiodorczuka przewijam, reszta spoko, bdb monolog Kempy

Obejrzałem ten Roast.
Norbi, Fiedorczuk i Kajetanowicz faktycznie słabizna, reszta miernie, na poziomie Rejent i wybitnie Kempa. Fajnie również podsumował to Wiśniewski.
 




Kto ie widzial niech sie zabiera za jego wystepy :pray:



Gdzieś są te "skecze" z napisami w naszym ojczystym języku? Bo angielski może i ogarniam, ale nie wyłapię wielu słówek i żartów ze słuchu niestety, a nie chcę tym sobie zepsuć występu Burra :)

EDIT:

Pierwszy mam:



ale drugiego nie widzę. Z jakiego to speciala ?
 
Rodzime napisy były od początku. Ja obejrzałem z angielskimi więc ciężko mi się odnieść do jakości tłumaczenia, ale stand-upy zawsze polecam oglądać z ang subami. Co do specjala to jak zwykle Rogan trzyma poziom, parę razy wybuchnąłem śmiechem jak głupi.

4bead7d6ab2ba2fa4a261897dc6754bc.jpg
 
Chyba w temacie się nie przewinęło - absolutnym sztosem (dla mnie) jest na Netflixie właśnie Jimmy Carr: Funny Business. Stand-upy nie są do końca moją formą rozśmieszania samego siebie, ale tutaj lałem ze śmiechu w niektórych momentach, właśnie oglądam drugi raz Tęcza
 
Chyba w temacie się nie przewinęło - absolutnym sztosem (dla mnie) jest na Netflixie właśnie Jimmy Carr: Funny Business. Stand-upy nie są do końca moją formą rozśmieszania samego siebie, ale tutaj lałem ze śmiechu w niektórych momentach, właśnie oglądam drugi raz Tęcza
Swietne są też występy Chrisa Tuckera, Jima Jefferiesa, Kevina Harta czy Russella Petersa. Z polskich na netfixie tylko Leje oglądałem i jednak nie ten poziom jeszcze...
 
Właśnie Michał Leja prowadzi stronę "Stand-upy po polsku" gdzie wraz z innymi komikami tłumaczy speciale: http://standupypopolsku.blogspot.com/

Z polskich stand-uperów na Netflixie są:


Byłem ostatnio na "Wielkiej Trasie Stand Up Polska" i powiem, że świetnie się bawiłem, ale za krótkie te występy ze względu na aż 10 komików przewijających się podczas jednego wieczoru.
 
Chyba w temacie się nie przewinęło - absolutnym sztosem (dla mnie) jest na Netflixie właśnie Jimmy Carr: Funny Business. Stand-upy nie są do końca moją formą rozśmieszania samego siebie, ale tutaj lałem ze śmiechu w niektórych momentach, właśnie oglądam drugi raz Tęcza
Jimmy Carr ze swoim programem Funny Business będzie w Polsce(chyba po raz pierwszy). Show będzie tylko w języku angielskim i nie będzie tłumaczone.
 
Back
Top