Stand-Up Comedy

Mam tą przyjemność że w lutym idę na standup comedy u mnie w mieście. Wystąpią: Abelard Giza, Kacper Ruciński, Rafał Rutkowski, Katarzyna Piasecka, Łukasz LOTEK Lodkowski, oraz laureat Antrakt Stand up Festiwal, który zostanie wyłoniony podczas listopadowe edycji.
 
Dokładnie :) Wydaje mi się, że trochę się niektórzy chamowali ze względu, że to telewizja. Kędzior nawet na swoim Roaście nie był zabawny, mógł być ktoś inny. Jak dla mnie ani Roastu Majewskiego ani nawet Urbańskiego nie przebiło. Może pojawi się gdzieś pełna wersja bo podobno prawie 2 godziny trwał cały Roast.
Ma ktoś więcej występów z imprezy Paciorka?
 
Czytam komentarze ludzi, którzy byli na roaście i podobno Rejent pozamiatał ale większość wycieli do programu.
 
Z roastow to polecam Tego typa mesa.
A tutaj widać że materiał okrojony.
Ale dobrze że takie rzeczy sie dzieją.
 
Z roastow to polecam Tego typa mesa.
No prócz tego, że Mes wypadł chujowo.

Zdarzyło mi się bywać na stand-upach i niestety większość tych kolesi jest żałosna niestety. Duża cześć po prostu opiera swoje "żarty" na wulgaryzmach, a z braku inspiracji własnym nudnym życiem wykorzystuje naprawdę słabe motywy jak np aborcja, samobójstwo czy inne ludzkie traumy. Czasem aż sam czuje zażenowanie na nich patrząc, a czasem bym podszedł i strzelił liścia jak agresją się brzydzę.
 
Ogólnie roasty na YT są w większości bardzo dobre(z mało znanych jest np. roast Vikinga, Bartka Zalewskiego), ale wiadomo, że nie trafią w humor większości, bo Stand-Up to nie jest dyscyplina na zapełnianie Stadionu Narodowego. Miejsce Stand-Upu jest w klubach, w salach góra na 5tys. osób, choć jak widziałem występy z takich właśnie dużych hal to pojawiały się już na widowni gwizdy, rozżalenia itp. Jak występ jest w klubie gdzie wchodzi max 200-500 osób to wiadomo, że przyszli tam ci, co rzeczywiście chcą dostać takim obuchem w twarz. Byłem w Częstochowskiej Mecie dwukrotnie gdzie mieści się te 150 osób i tam ludzie wiedzą po co przyszli, a gdy na jakimś występie kabaretowym w Filharmonii gdzie mieści się te 800 osób ktoś ostrzej zażartuje to sala w większości milknie. Ktoś woli operę, tetr, kino na wieczór, a ktoś stand-up:cool:
 
Nie lubię tego typu rozrywki. Obejrzałem roast Wojewódzkiego i gdyby nie tych trzech no nameow z górnej kanapy, którzy uratowali program to byłoby raczej słabo.
 
Właśnie się cieszę, bo okropnie pocięli występy ich, a szczególnie Sebastiana Rejenta, który bije Podsiadłę(Fiedorczuka) na głowę. Sebastian wrzucił kartkę na fb z tekstem i zamazał co wycięli, a co zostawili. Żeby tak obrazowo powiedzieć, to zostało tyle w TV ile pierzyny dla Ciebie gdy nocujesz u dziewczyny:crazy: Dowodu nie przedstawię, bo z nieznanych powodów posta usunął.
 
Właśnie się cieszę, bo okropnie pocięli występy ich, a szczególnie Sebastiana Rejenta, który bije Podsiadłę(Fiedorczuka) na głowę. Sebastian wrzucił kartkę na fb z tekstem i zamazał co wycięli, a co zostawili. Żeby tak obrazowo powiedzieć, to zostało tyle w TV ile pierzyny dla Ciebie gdy nocujesz u dziewczyny:crazy: Dowodu nie przedstawię, bo z nieznanych powodów posta usunął.
Z nieznanych powodów - TVN.
 
kimkolwiek on kurwa jest
fotograf, współtwórca lekkostronniczych, teraz ma swój program na yt "kto wie ten wie" i jakąś tam firmę. Napisał też książkę wraz z Włodkiem Markowiczem. Człowiek internetu ogólnie.
 
Obejrzałem sobie nieocenzurowany roast Wojewódzkiego. Jedno wielkie promowanie Podsiadły. Rzuca jakiś suchar, a wszyscy się śmieją i gratulują.
 
Obejrzałem sobie nieocenzurowany roast Wojewódzkiego. Jedno wielkie promowanie Podsiadły. Rzuca jakiś suchar, a wszyscy się śmieją i gratulują.


Przynajmniej jeden normalny człowiek, którego zjebane żarty (to można nazwać żartami?) Podsiadły nie bawiły.
 
Przynajmniej jeden normalny człowiek, którego zjebane żarty (to można nazwać żartami?) Podsiadły nie bawiły.
Ja do dziś nie wiem z czego się tam śmiali. Na prośbę aby mi ktoś to wytłumaczył, mój znajomy powiedział "Bo to był taki inteligentny pojazd" (Z KTÓREJ STRONY?)
 
Back
Top