Sprzedam działający sklep internetowy made4fighters.pl

lewunia

Oplot Challenge
Featherweight
Przechwytywanie.JPG


Gotowy biznes! działający sklep internetowy www.made4fighters.pl OKAZJA!

Cena: 10000 zł

Przedmiotem sprzedaży jest:

Gotowy, działający biznes w skład, którego wchodzą:

- Prawo do logotypu - Prawo do domeny made4fighters.pl (opłacona do lipiec 2016r.)

- OPROGRAMOWANIE SKLEPU OPARTE NA AUTORSKIM SKRYPCIE

- kontakt do frimy, ktora wykonala projekt w celu naniesienia zmian

- konto GOOGLE Analytics - Hosting domeny (opłacony sierpień 2016r.)

- kontakt do dostawcy wraz z dostępem do stanów magazynowych

- numer telefonu VOIP przypisany do sklepu (do obsługi internetowej)

- Kilkaset wpisów w katalogach reklamowych (kontakt do osoby, który zajmuje się wpisami)

- Aktywne konto facebook

- Adres mailowy [email protected] (możliwość stworzenia dodatkowych kont)

- Mozliwosc dodawania produktow oraz roszerzenie / zmiana gamy artykulow (suplementy diety itd)

'Od wewnątrz' funkcjonowanie sklepu to przede wszystkim profesjonalny ale za razem intuicyjny moduł przygotowany na zamówienie w oparciu o , dające możliwość nawet jednoosobowego zarządzania zarówno treścią jak i bieżącą korespondencją z poziomu witryny. Moduł umożliwia również sprzężenie z aktualnymi stanami magazynowymi hurtowni, platform handlowych itp. ale również podpięcie wszelkich statystyk np. z google analytics umożliwiających stały monitoring ruchu w sklepie.

'Know how' to wiedza i zdobyte doświadczenie, które przekażemy wraz z podpisaniem umowy, a przydatne szczególnie w okresie rozruchu. Udzielimy wsparcia i doradzimy we wszystkich niezbędnych kwestiach.

Dalszy rozwój sklepu zależy już tak na prawdę od indywidualnego pomysłu i obranego kierunku np. w pozycjonowaniu czy reklamie, jednak decydując się na zakup, otrzymują Państwo w pełni komplety i funkcjonujący biznes, działający bez dodatkowej inwestycji od już! a pierwsze zapytania i zamówienia mogą pojawić się nawet w dniu przejęcia sklepu...

'SKY IS THE LIMIT' - ten sklep to ogromne możliwości zarobkowe!!! Zainteresowanych proszę o kontakt!!! I propozycje!!!

Kontakt: 00447957255947 lub [email protected]
 
Last edited by a moderator:
To źle czy dobrze? :/ Mieszkam w Hiszpanii, nie bardzo wiem gdzie mogę takie ogłoszenie wystawić?
 
Skoro tak, to czemu sprzedajesz?
Witam, sklep zalozylam jak jeszcze mieszkalam w UK, i niestety zabraklo czasu na prowadzenie, poniewaz mamy tez inne biznesy online. 1,5 roku temu przeprowadzilam sie do Hiszpanii i juz kompletnie nie mam czasu nawet o tym myslec, nie mowicac o robieniu czegokolwiek w tym kierunku. Bardzo duzo wlozonej pracy - szkoda to zmarnowac. Ktos kto sie temu poswieci na 100%, na pewno bedzie zadowolony. Pozdrawiam
 
Witam, sklep zalozylam jak jeszcze mieszkalam w UK, i niestety zabraklo czasu na prowadzenie, poniewaz mamy tez inne biznesy online. 1,5 roku temu przeprowadzilam sie do Hiszpanii i juz kompletnie nie mam czasu nawet o tym myslec, nie mowicac o robieniu czegokolwiek w tym kierunku. Bardzo duzo wlozonej pracy - szkoda to zmarnowac. Ktos kto sie temu poswieci na 100%, na pewno bedzie zadowolony. Pozdrawiam
Jeżeli praca jest dobra to nie zmienia jej sie bez powodu.Prawdopodobnie interes nie przynosił zysków a zainwestowało sie troche kasy w niego wiec trzeba bubel opchać aby się poczęści zwróciło.Brak logiki ...

Panowie sprzedam Golfa 3 klima jest (latem ciepło zimą zimno) , oleju nie ciągnie całą beczka w bagażniku ,radio nie potrzebne głosem 1,4 lpg trzeba się delektować.nie palone popiół w popielniczce pamiątka po teściowej,2 poduszki (jaśki) ,hamulec postojowy w postaci cegły w bagażniku,podgrzewana tylnia szyba aby dłonie nie zamarzły w zime przy pchaniu,kobieta z dzieckiem jeżdziła,wsteczny jak poprosisz aby ktoś ciebie popchał.Niemiec płąkał jak sprzedawał pod granice gonił i koc chciał spowrotem pod którym ta bestie trzymał w garażu.
Przebieg i cena do negocjacji
Taka ciekawostka hamulce usywaja odciski ze stóp najlepiej z pięt .Pod kościół jak zajechałem to myśleli że biskup i brawo bili tak jak tirówki na granicy. haha :D
 
Last edited:
Jeżeli praca jest dobra to nie zmienia jej sie bez powodu.Prawdopodobnie interes nie przynosił zysków a zainwestowało sie troche kasy w niego wiec trzeba bubel opchać aby się poczęści zwróciło.Brak logiki ...
Dziekuje za ten rzetelny, bardzo obrazowy komentarz... Tak jak wyzej, to nie jest powod do sprzedazy. Poza tym, nigdzie nie napisalam ze przynosil ogromne zyski, tylko jesli ktos zainwestuje w niego czas to z pewnascia przyniesie. Ale jeszcze raz dziekuje za te czysto biznesowa opinie. Pelna profeska, doktor ekonomii zapewne?
 
Dziekuje za ten rzetelny, bardzo obrazowy komentarz... Tak jak wyzej, to nie jest powod do sprzedazy. Poza tym, nigdzie nie napisalam ze przynosil ogromne zyski, tylko jesli ktos zainwestuje w niego czas to z pewnascia przyniesie. Ale jeszcze raz dziekuje za te czysto biznesowa opinie. Pelna profeska, doktor ekonomii zapewne?
Najwiekszy diller z olx i allegro :)
 
Jeżeli praca jest dobra to nie zmienia jej sie bez powodu.Prawdopodobnie interes nie przynosił zysków a zainwestowało sie troche kasy w niego wiec trzeba bubel opchać aby się poczęści zwróciło.Brak logiki ...

Panowie sprzedam Golfa 3 klima jest (latem ciepło zimą zimno) , oleju nie ciągnie całą beczka w bagażniku ,radio nie potrzebne głosem 1,4 lpg trzeba się delektować.nie palone popiół w popielniczce pamiątka po teściowej,2 poduszki (jaśki) ,hamulec postojowy w postaci cegły w bagażniku,podgrzewana tylnia szyba aby dłonie nie zamarzły w zime przy pchaniu,kobieta z dzieckiem jeżdziła,wsteczny jak poprosisz aby ktoś ciebie popchał.Niemiec płąkał jak sprzedawał pod granice gonił i koc chciał spowrotem pod którym ta bestie trzymał w garażu.
Przebieg i cena do negocjacji
Taka ciekawostka hamulce usywaja odciski ze stóp najlepiej z pięt .Pod kościół jak zajechałem to myśleli że biskup i brawo bili tak jak tirówki na granicy. haha :D

Dlugo kopiowales to z neta? haha
 
Dlugo kopiowales to z neta? haha
Pisałem na momencie :)
Facet jeżeli oferta jest naprawde atrakcyjna to w ciągu 2 godzin ktoś ją kupi .Jak nie masz czasu a sklep ma naprawde ogromne możliwości zarobkowe to zatrudnij jednego ogarnietego pracownika i na plus wyjdziesz nie wiem w czym problem jest? Pracownika wypłata przekracza wpływy zarobkowe tej działalnosci czy jak ,skoro na niej mozna super zarobić .10 tyś zł to jakis ochłap musi być skoro jest to taka maszyna do zarabiania.Pachnie mi to wielkim przekrętem i zapewniam ciebie że jeżeli ktoś bedzie coś chciał kupić pod sztuki walki to wybierze allegro lub inne stronki z rabatami sięgającymi 80% .

Po 5 zł na koszulce zarabiac czy nawet 10 zł to się nie zwróci nigdy bo kupców nie będziesz miał tylu aby nawet średnia krajową zarobić.Ja się domyślam że chciałeś być taki mirek handlarz z bazaru tylko wolisz paczuszki wysyłać ,ale prawdopodonie o kilka zer się pomyliłeś i dlatego chcesz tego sie pozbyc.

ps.Podaj mi inna twoja działalnośc internetowa jeżeli masz dobre intencje to niepowinieneś mieć nic przeciwko temu.
 
Pisałem na momencie :)
Facet jeżeli oferta jest naprawde atrakcyjna to w ciągu 2 godzin ktoś ją kupi .Jak nie masz czasu a sklep ma naprawde ogromne możliwości zarobkowe to zatrudnij jednego ogarnietego pracownika i na plus wyjdziesz nie wiem w czym problem jest? Pracownika wypłata przekracza wpływy zarobkowe tej działalnosci czy jak ,skoro na niej mozna super zarobić .10 tyś zł to jakis ochłap musi być skoro jest to taka maszyna do zarabiania.Pachnie mi to wielkim przekrętem i zapewniam ciebie że jeżeli ktoś bedzie coś chciał kupić pod sztuki walki to wybierze allegro lub inne stronki z rabatami sięgającymi 80% .

Po 5 zł na koszulce zarabiac czy nawet 10 zł to się nie zwróci nigdy bo kupców nie będziesz miał tylu aby nawet średnia krajową zarobić.Ja się domyślam że chciałeś być taki mirek handlarz z bazaru tylko wolisz paczuszki wysyłać ,ale prawdopodonie o kilka zer się pomyliłeś i dlatego chcesz tego sie pozbyc.

ps.Podaj mi inna twoja działalnośc internetowa jeżeli masz dobre intencje to niepowinieneś mieć nic przeciwko temu.

Po pierwsze to jestem kobieta... Milo mi, Asia

po drugie nie mam potrzeby udowadniania Ci nic a nic... ale dziekuje za zainteresowanie i pozdrawiam
 
Ludziska, jak macie jakies konstruktywne uwagi to luz, tylko moze w mniej konfrontacyjnym tonie? Weekend juz blisko, po co te nerwy :)
 
Back
Top