Sprzedam działający sklep internetowy made4fighters.pl

Po pierwsze to jestem kobieta... Milo mi, Asia

po drugie nie mam potrzeby udowadniania Ci nic a nic... ale dziekuje za zainteresowanie i pozdrawiam
Dlatego będę odradzał kupna :)Skoro masz do ukrycia inne interesy internetowe to nic dobrego to nie wróży.Najbardziej na świecie nie lubie handlarzy/przekrętów bo zarabiaja na krzywdzie innych ludzi.
Czytając tą oferte można za głowe się złapać szok.Mogłbym tutaj multum powodów wypisać czemu tego nikt nie chce kupić ale szkoda czasu nie będe nic udowadniać.Asia pamietaj nastepna działalność zarejestruj na Seszleach lub innych rajach podatkowych bo w Polsce za duże podatki i problemy w Anglii troche lepiej.

Pozdrawiam i nie polecam Mirek Lewizna ;D
 
Dziekuje za ten rzetelny, bardzo obrazowy komentarz... Tak jak wyzej, to nie jest powod do sprzedazy. Poza tym, nigdzie nie napisalam ze przynosil ogromne zyski, tylko jesli ktos zainwestuje w niego czas to z pewnascia przyniesie. Ale jeszcze raz dziekuje za te czysto biznesowa opinie. Pelna profeska, doktor ekonomii zapewne?
Operator żurawia z 50 centymetrowym bickiem, BMW na gaz i nieznośną a ciotką. :crazy:
 
Back
Top