Sprzedam bilety na KSW 22

szaraczek

Oplot Challenge
Featherweight
Sprzedam dobre miejsca na KSW 22, w sektorze M, bezpośrednio przy wejściu zawodników do walki w niskich rzędach, po cenie nominalnej 100zł/szt.



Kontakt:



[email protected]



tel. 531-716-645
 
Coś duzo masz tych biletów. Jeszcze zostało 40 biletów. Ktoś chciał zarobić, ale się nie udało.

Sprzedam bilety na galę KSW 22 Warszawa Torwar.







Sektor Ł







Rząd 1 / Miejsca 12, 13, 14, 15







Rząd 2 / Miejsca 12, 13, 14, 15







Rząd 3 / Miejsca 12, 13, 14, 15







Rząd 4 / Miejsca 12, 13, 14, 15







(dokładne umiejscowienie widoczne na zdjęciu)







Sprzedaję tylko parzyście.







Na moich pozostałych aukcjach znajdziesz bilety na sektor M (środkowy), w pierwszych rzędach, bezpośrednio przy wyjściu zawodników do walki.







W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu:







[email protected]
 
Kumple na KSW 12 zarobili 7K, Ja na KSW 13 zarobiłem 0, na KSW 16 utopiłem za dużo żeby pisać ale to już wina znanego portalu aukcyjnego który nie pomagał.
 
Sprzedam dobre miejsca na KSW 22, w sektorze M, bezpośrednio przy wejściu zawodników do walki w niskich rzędach, po cenie nominalnej 100zł/szt.


Kawul To Ty?
 
Hehe, ale z wyborczej, wiec jednak jest to spore wykroczenie przeciwko ludzkości.
 
No tak. Jakby był mail z uważam rze albo gazety polskiej to było by wiadomo, ze jest pro - ludzkości. Kosciółek, pedofilia, zlizywanie smietany plus homofobia i zakaz prezerwatyw oraz szykanowanie juz urodzonych dzieci z invitro. Rozumiem, że wyborcza to gówno ale jej przeciwnicy to na prawde muszą mieć najebane w główkach.
 
Widzę skunx, że nie zrozumiałeś ironii, ale już napiąłeś się, że Ci zaraz żyłka pierdalnie :D
 
Jaki ból dupy:D Te forum serio nie czuje ironii i żartów gdy na koniec zdania nie da się milion emotek.



No i niezły argument; przeciwnik wyborczej od razu musi być zwolennikiem Gazety Polskiej? Tak samo ten kto nie głosował na PO w Twoim mniemaniu oczywiście jest zagorzałym fanatykiem Kaczyńskiego?



Otwórz oczy, nie wszystko jest białe albo czarne.
 
Emotki, na cohones to podstawa. Nigdy ich nie używałem, ale na tym forum nauczyłem się wciskać je wszędzie:-)
 
Dokladnie, bo zwykle bez nich dostaje sie pocisk, ze hejter, debil, i w ogole!
 
Jak walicie posty w taki sposób, że ciężko odczytać prawdziwe intencje to się nie dziwcie.
 
Sprzedam dwa bilety na KSW 23 sektor M rzad 13 miejsce 14 15
kontakt pod numerem 792 250 793
cena do uzgodnienia.
 
to są już bilety na KSW23? :D



swoją drogą niezła promocja 50zł za bilety w sektorze M, szkoda, że kupiłem wcześniej
 
Też żałuję, że się pospieszyłem, ale myślałem, że będzie jak z poprzednim KSW na Torwarze.


Ciekawe do ilu zł jeszcze zejdą te bilety. Myślę, że kilka mogłyby kupić i rozlosować jakieś portale o MMA, bo za 100 zł można ładnie podbić sobie np ilość fanów na fejsie.
 
ale jak wejdziesz na jego allegro to niektore są po 50zł, czyli połowę ceny nominalnej
 
Wow, naprawdę nie przypuszczałem, że KSW może mieć takie kłopoty z zapełnieniem Torwaru - że kompletu nie będzie to już raczej pewne.
 
Witam,



Bilety na KSW 22. Sektory: D, K, P.



http://allegro.pl/show_item.php?item=3079777853



Pozdro
 
Back
Top