Sport

Ładnie Stoch pocisnął z 8 na 2, dużo nie brakowało a po 5 konkursach pś dwa by padły łupem polaków :-)
 
wygraly!!!! ja pierdole ,byla era Wenty ,teraz Rasmusen ,super mecz!!!



wkoncu jkaies emoje pozytywne po meczy polskiej druzyny zespolowej
 
babki pokazuja jaja :) ale i tak tyle bledow to az za glowe sie mozna zlapac. Widze, ze w kazdym sporcie mamy kozacki bramkarzy
 
Mężczyźni mieli swój 2007r, Kobiety mają 2013r !



Nikt sie nie spodziewał takich wyników, to jest właśnie w tym najlepsze!



Gratulacje nasze Panie :-)



Teraz jazda do finału ! :-)
 
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!:)))) Jak to zwykle bywa w takich meczach horror do samego końca ;)!
 
próba obrony karnego przez Wysokińską to dobry materiał na hit internetu :) plus dubstepowy remix "nie ogarniam tego" :D
 
zgadza sie 2 pierwsze oesy kubica wygral co ostatni raz mialo podobno miejsce w 1974 roku. Po 5 osie kubica 2 w rajdzie mistrzostw swiata cos niesamowitego
 
Mała niespodzianka w 1/4 finału, Wawrinka wygrywa w 5 setach z Djokoviciem! Novak wygrywał AO w 2008,2011,2012,2013 roku
 
oj tak niektóre piłki grała niesamowite, warto było zarywać nockę, przy okazji obejrzałem mecz Cibulkovej i nie wierzę żeby z Agnieszką zagrała na podobnym poziomie jak z Halep, tam wszystko jej wchodziło, a Rumunka grała piach na dodatek, szlemik pójdzie albo do Agi albo do Chinki



u panów trzymam kciuki za Stanislasa :)
 
wow nie spodziewałem się, że Cibulkova utrzyma skuteczność z meczu z Halep, chyba trzeba będzie postawić na nią grubiej w finale



co do Agi to była cieniem tej zawodniczki, która wyeliminowała Azarenkę, aż żal było patrzeć



War Wawrinka!!!!
 
Back
Top