Sport

Wsiadamy do hypetraine'u. Hopla!
2e61f47e8cedd0a2e4f71e27d87c75ec78d038010be1913feeefda3af18c7ad4.jpg

f34ff8518997aea74d1126aefd8a6be64bac680ee93b784ef91d0b5556c95c84.jpg
 
Szkoda, że nie z szoszonem grała ten finał bo wtedy by miała by trochę większe szanse, tym bardziej szkoda bo pewnie drugiej takiej okazji nie będzie miała :childcry:
 
No niestety. Do 3-3 jeszcze była wyrównana walka, ale w drugim secie to już deklasacja. Wietrzne warunki mam wrażenie że też jej nie pomagały.
 
Back
Top