Sport

Co do tego meczu to 1x od bardzo dawna obejrzałem koszykówkę, zacząłem kilka minut przed dogrywką, ale się liczy. Super fanem kosza nie jestem i raczej nie będę, ale dla kadry wyjatek robie.
 
Co do tego meczu to 1x od bardzo dawna obejrzałem koszykówkę, zacząłem kilka minut przed dogrywką, ale się liczy. Super fanem kosza nie jestem i raczej nie będę, ale dla kadry wyjatek robie.
Ja podobnie. Dobrych kilka lat temu wkręciłem się i oglądałem finał ligi (chyba Stelmet z Turowem...), a tak to Janusz kompletny. Teraz śledzę te starty Polaków, bo jednak historyczne chwile i wczoraj się mega emocjonowałem :)

 
Niewiem czy jest tu się z czego cieszyć? Bo grali dogrywke z jakimiś Chinami... W drugiej rundzie gramy z Argentyna i Rosja, to już jest koniec naszej gry w Mistrzostwach.
 
Niewiem czy jest tu się z czego cieszyć? Bo grali dogrywke z jakimiś Chinami... W drugiej rundzie gramy z Argentyna i Rosja, to już jest koniec naszej gry w Mistrzostwach.
No i co z tego? Samo to, że po tylu latach wracamy na MŚ pokazuje nasze miejsce w szeregu, więc każde zwycięstwo cieszy, tym bardziej kiedy daje awans do najlepszej 16-tki. Druga sprawa, że mecz miał dość dramatyczny przebieg co wpływa na jego odbiór.

Na koszykówce się nie znam, więc nie wiem nic o Argentynie i Rosji, ale podobno w eliminacjach wygrywaliśmy z wyżej notowanymi rywalami, więc dlaczego nie możemy znów wygrać? To tylko sport.
 
Niby prosto brzmi ale wystarczy wygrać z Rosją i liczyć na dwie porażki Wenezueli i jesteśmy w 1/4. Byłoby pieknie

 
Dzisiejszy mecz z mudzinami to pierwszy jaki obejrzalem w calosci w kosza xD
Wieczorem czas na dupy z niemkami w siate.
 
Może chce dupy oglądać
Przecież Polki są brzydkie, więc niewiem co tam chcesz oglądać... No może Niemki, bo akurat one są urodziwe.
Wygrały mecz i awansowały do półfinału, ale są chujowe oczywiście.
No przegrać, że średnią Belgią, gdzie póżniej Włoszki się podstawiają, bo Wołoszka i inne wiele znajomek tam maja, póżniej ledwo, ledwo wygrać z Niemkami które są przeciętne, a tak szczerze na medal nie licz, bo Turczynki je zjedzą.
 
Niemki urodziwe:lol::o o:
Widać to po zawodniczkach...
No wiecie mi nie wsadzano bzdur, których dziś inni powtarzają, że Polki "najpiękniejsze na świecie". Bym powiedział coś innego niż najpiękniejsze, ale nie chce śmiecić i żeby rycerze na białych koniach dostali czerwonej gorączki.
 
Widać to po zawodniczkach...
No wiecie mi nie wsadzano bzdur, których dziś inni powtarzają, że Polki "najpiękniejsze na świecie". Bym powiedział coś innego niż najpiękniejsze, ale nie chce śmiecić i żeby rycerze na białych koniach dostali czerwonej gorączki.
Na pewno nie jestem bialorycerzykiem, i nie mówię że Polki są najpiękniejsze na świecie, ale mordo... Niemki? Byłem w Niemiaszkach pare lat, i wiem jak wygląda sytuacja. Pzdr
 
Ogólnie to polski sport ma się całkiem dobrze! Mamy niezłych koszykarzy... mistrzów świata w siatkówce, panie też dają rady, bezkonkurencyjnych skoczków narciarskich, wspaniałych lekkoatletów, fightera ocierającego się o pas najlepszej organizacji mma na świecie, "baby face'a"... tylko ta piłka klubowa psuje trochę humor...
 
pasuje tylko pozdrowic Macieja Lampe niech wie co stracił , hajs by wazniejszy i wiecznie sie mądrzącego Gortata , ktory powiedzial ze z chinami nie mamy szans :) gratulacje #dawajpolska
 
dla mnie koszykowka poza NBA jest "unwatchable", masakra jakas. Roznica jest, zebys mial jakis oglad w tej kwestii taka jak np miedzy UFC a KSW. Dwa swiaty.
W NBA kłują dupska na potęgę. Dream Team z Barcelony w 92 r. nie mieszkał we wiosce i nie podlegał kontrolom antydopingowym.
 
Back
Top