Sport

Nie ma co się w tańcu pierdolić tylko wygrać i mieć spokój.
Ale cyrki w tym meczu się dzieją, głowa mała.
 
Madziary ładne warunki postawili Hiszpanom. Mam nadzieję, że Dania i Niemcy wyjdą z tej grupy.
 
To tak kilka informacji

Polska wygrywa z Chorwacją - 2gie miejsce w grupie i pewnie mecz z 1 w tamtej grupie Hiszpanią(która raczej pokona Rosję)
Polska remisuje z Chorwacją - to samo
Polska przegrywa z Chorwacją - różnicą maksymalnie 3 goli - to samo
Polska przegrywa z Chorwacją - różnicą 4-10 bramek - Francja awansuje do półfinału
Polska przegrwa z Chorwacją - różnicą 11 i więcej bramek - Chorwacja awansuje do półfinału.
 
Niesamowita sprawa Norwegia zespół utalentowany to wiedział każdy fan Handballa, ale czy ktoś przed Mistrzostwami zakładał, że powalczą o coś więcej niż 5te miejsce? W tej chwili wyrośli chyba na głównych kandydatów do złotego medalu.

Niemcy - no coś niesamowitego, przyjechali tutaj bez czterech doświadczonych zawodników, dwóch podstawowych Weinhold i ten drugi wylecieli w meczu z Rosją, a oni co ?! Wygrali z tak faworyzowaną przez wielu Danią. Niewiarygodny mecz Niemców i prawdopodobnie zagrają z Norwegią w półfinale

Hiszpania musi pokonać Rosję żeby awansować, każdy inny wynik nie da im awansu, zwycięstwo daje od razu 1sze miejsce w grupie i pojedynek mam nadzieję, że z Polską.

Nie wiem czy tylko ja teraz bardziej obsrałbym się tych szalonych Niemców, niż Hiszpanów, ale o tym nie myślę jeszcze dzisiaj. Cieszmy się tym, co za chwilę, jak nie teraz to kiedy? jeśli nie tu to gdzie? Ta kadra jest wiekowa, na następnych ME, prawdopodobnie zabraknie
a)Szmal
b)Bielecki
c)Lijewski - za bardzo kontuzjogenny
d)Jurkiewicz - no chyba, że będzie chciał sobie odbić brak go teraz
e)Jurecki B.
f)Jurecki M. - już kiedyś miewał chwilę, jak mówił, że nie spodziewał się, że będzie w takim wieku jeszcze grał w kadrze, chociaż w sumie ma dopiero jak na ręcznego 32 lata.
g)Wiśniewski
h)Gliński

No panowie muszą, a spokojnie urodzi nam się dobre pokolenie, już niedługo, na czele jego będzie musiał stanąc Kamil Syprzak. Żeby tak było musimy pokonać dzisiaj Chorwatów.
 
Nie ogarniam dlaczego jak przegramy z Chorwacją -4 bramkami to mamy szanse awansować. Przecież wtedy wszyscy będą mieli po 6 punktów, a najkorzystniejszy bilans bramek i bilans bramek w meczach bezpośrednich będą mieli Francuzi, a każdy wygrał z każdym (Francja>Chorwacja>Polska>Francja
 
Póki co..

4b3b7070_dramat_kurwa_dramat.jpg
 
Na razie wygląda to jak reprezentacja z drużyną z okręgówki. Tak slabego meczu jeszcze nie mieli. Ja pierdole, półfinał jest na wyciągnięcie ręki, a nasi to spierdola.
 
Nic z tego nie będzie. Już teraz mogę powiedzieć, a nie awansowanie przy możliwej porażce 3 bramkami będzie wyjątkowej klasy cwelem wbitym w ta drużynę.
 
To jest blamaż, to nawet nie jest wstyd. Kary finansowe bym nakładał za taki popis. Nie ma już najmniejszych szans na wejście.
 
Back
Top