Sport

Mecze Nole z Alcarezem przypominają mi stare pojedynki z Nadalem czy Federerem. Ilość wymian i atrakcyjnych akcji nieporównywalna do innych meczów :tellmemore:

Topka. Fajnie, że mają okazje jeszcze porywalizować na najwyższym poziomie. Za kilka lat może być one man show

Ehh, ja zawsze za Hiszpanami ale śmiem twierdzić, że jeśli Djoko to wyrwie to rewanż na Włochu też zrobi
 

Król. GOAT.

Alcarazowi psycha siadła przed ostatnim gemem, jak bronił się wybitnie, odbijał wszystkie piłki Nole i w końcu mógł skończyć jak Novak był na drugim końcu kortu i wyrzucił w aut. Zdał sobie sprawę że już nic z tego nie będzie.

Topka. Fajnie, że mają okazje jeszcze porywalizować na najwyższym poziomie. Za kilka lat może być one man show

Dobrze, że jest Sinner, to będzie komu rywalizować z Alcarazem, bo jeszcze niedawno faktycznie mogło się zapowiadać, że Alcaraz będzie konkurencją sam dla siebie jeżeli będą go oszczędzać kontuzje.
 
Król. GOAT.

Alcarazowi psycha siadła przed ostatnim gemem, jak bronił się wybitnie, odbijał wszystkie piłki Nole i w końcu mógł skończyć jak Novak był na drugim końcu kortu i wyrzucił w aut. Zdał sobie sprawę że już nic z tego nie będzie.



Dobrze, że jest Sinner, to będzie komu rywalizować z Alcarazem, bo jeszcze niedawno faktycznie mogło się zapowiadać, że Alcaraz będzie konkurencją sam dla siebie jeżeli będą go oszczędzać kontuzje.

Człowiek oszukuje metryke, wygrywa doświadczeniem? Ok, był dzisiaj lepszy ale czy dlatego, że młody nie zagrał najlepiej? W sensie grał jak mógł ale ściane miał najlepszą
 
Młody obsrał zbroję przed spotkaniem z Djokoviciem po tym co zobaczył wczoraj z Alcarazem. Novak wygrywa na miękko.
 
14 miesięcy dyskwalifikacji dla Maliszewskiej...
 
Brakło trochę emocji w tym roku, Bully Boy jak szedł po majstra to było coś. Teraz oglądałem mecze w PDC jakoś od ćwierćfinałów i zeszłoroczny turniej lepiej wspominam.

 
Luke Littler, 16-latek , jakby był czarny to powiedziałbym, że 100% licznik kręcony, on mi na 30 wygląda :lol:

 
Szkoda, że Littler nie wykorzystał szansy na 5-2. Wszystko miał w swojej ręce. Kto wie jakby się wtedy Humphries zachował
Niewątpliwie na światową scene wbija złote dziecko, które wiele namiesza. Stara gwardia w strachu
 


12 lat z rzędu w "10" a teraz poza...
:benny:

:bye:

RL9 po tym radosnym newsie...musiał odreagować
 
Last edited:
Back
Top