SOPA i ACTA, czyli... Cenzurowanie internetu

Haha, popsułeś forum.Wypisywanie korzyści jest nie potrzebne, wystarczy wyjść na ulicę.
 
i dobrze :>



q. każda decyzja ma swoje lepsze i gorsze strony, ważne by móc dostrzec obie. Moim zdaniem, Polska zyskała dużo, z zaścianka Europy ma realną szansę w najbliższej dekadzie przeskoczyć gospodarczo kraje starej Unii.
 
Nie chce mi sie z Toba dyskutowac-napisalem,ze chodzi mi o czas terazniejszy kiedy wyraznie widac,jak nas unia zaczyna na wszystkich frontach dymac.NAPISALEM ZE CHODZI MI O CZAS TERAZNIEJSZY I TO DWA RAZY.Chcesz manipulowac moja wypowiedzia albo zgrywac glupa Twoja sprawa ja odpuszczam,bo wiem,ze nie umiesz sie przyznac do bledu.
 
:-)



żeby pisać co nam dała unia trzeba być albo totalnym ignorantem albo mieć 15 lat.



Tu nawet nic nie trzeba udowadniać na papierze, po wstąpieniu Polski w 2004 z roku na rok było widać ogromne zmiany w każdej wsi nawet. Dróżki, drogi, chodniki, rynki, ogólnie cała infrastruktura i to jest tylko część korzyści.Więc jak ktoś pyta co nam dała unia to ja bym zakończył dalszą dyskusje bo to takie same gadanie jak ktoś mówi ze za komuny było lepiej bo każdy miał prace.
 
to jest żart ?



odpowiedz sobie na pytanie dlaczego Szwajcarja nigdy nie uczestniczyłą w żadnej wojnie i nigdy nikt na nich nie napadł, nawet Niemcy
 
@nodles czy ja kiedykolwiek napisalem,ze nie mielismy korzysci z wstapienia???Sam za tym glosowalem!!!Mowie o czasie terazniejszym kiedy zaczynamy za to placic w sposob,ktory mi sie BARDZO nie podoba.Unia narzuca nam wiele idiotyzmow za ktore bardzo drogo placimy.Podoba Ci sie pakiet klimatyczny,ACTA i wiele innych idiotycznych przepisow???
 
Szwajcaria nic z uni nie zyska tylko straci co innego my :D ja dziękuje za unie,dofinansowania i kursy ja z tego skorzystałem i nie narrzekam:)
 
Z tego co wiem to nikt nam nie kazał podpisywać acta to raz a dwa to unia działa w taki sposób aby przynieść korzyści dla ogółu a nie dla Polski.



Więc co proponujesz, wyjście UE i zrobienie z Polski zaścianku europy ?



W Szwajcarii przez wieki najmożniejsi europy trzymali całą swoją kase oraz lewą kase u nich w bankach. Tak samo jak z franka szwajcarskiego zrobiono podstawową walute wymienialną na świecie tak jak dolar czy euro (taki mały kraj jak Szwajcaria). Dzieki temu Szwajcaria jest bardzo bogatym krajem i najzwyczajniej w świecie jej się nie opłaca przystępować do UE tym bardziej, że z tego co sie orientuje mają takie same przywileje przekraczania granic jak inni obywatele unii..



Tak samo jak Norwegii, która ma złoża ropy.



Dobra nie mam czasu na głupoty w weekend 3 egzaminy a ja w lesie ;-)
 
Siema, ej to jak w końcu Polska podpisała czy nie? Czy dopiero podpisze? Bo nie mogę znaleźć info na gównianym onecie
 
Siema, ej to jak w końcu Polska podpisała czy nie? Czy dopiero podpisze? Bo nie mogę znaleźć info na gównianym onecie
Polska ambasador w Tokio - Jadwiga Maria Rodowicz-Czechowska ok. godz. 3.30 polskiego czasu (11.30 czasu japońskiego) w czwartek podpisała w imieniu polskiego rządu umowę ACTA.
Razem z Polską podpisy złożyły też Belgia, Bułgaria, Czechy, Finlandia, Francja, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Portugalia, Rumunia, Słowenia, Hiszpania, Szwecja i Wielka Brytania. Podpisu nie złożyły za to Cypr, Estonia, Niemcy, Słowacja i Holandia, ponieważ te kraje czekają na zakończenie procedury konstytucyjnej upoważnienia ambasadora.
 
@nodles-nic takiego nie proponuje,jak cos to chcialbym,zeby nasz rzad faktycznie umial cos wywalczyc,a nie zeby rzadzily tylko Paryz i Berlin.
 
@nodles-unia dziala w taki sposob,zeby zrobic dobrze Francji i Niemcom-nie widzisz jak bardzo pakiet klimatyczny godzi w interesy Polski???Zobacz co sie stalo z gazociagiem polnocnym!
 
@alladino



albo mówimy sobie prawde albo sie oszukujemy. Pozycja kazdego państwa zależy od jego siły a Polsce do Niemiec czy Francji jeszcze brakuje z jedno pokolenie. I wygląda na to, że do takich Niemiec nigdy się nie zbliżymy skoro ich bogata gospodarka rozwija się w szybszym tempie od naszej która jest na dorobku a powinno być na odwrót
 
noodles będziemy tacy jak Niemcy jak ich gospodarka stanie na 50lat a my sie bedziemy rozwijac tak jak sie rozwijamy przez te 50 lat haha



allladino kto jest najwiekszym płatnikiem w UE?? napewno nie Polska...



Z gazociagiem mogliśmy sie w dupe pocałowac i tyle...
 
@nodles -ja mowie nie o kompromisach tylko o dzialaniach razaco sprzecznych z interesem Polski-co dowodzi,ze nikt sie z nami nie liczy.Jak uwazasz ze gazociag polnocny i pakiet klimatyczny jest ok no to chyba nie ma sensu dyskutowac,widocznie mamy inne poglady.Pozdro
 
czy ja napisalem, ze ok ?



tylko Polska jak kolega wyżej napisał mogłą sie w tej sprawie w dupe pocałować.
 
Ja niewiem ludzie myślą że my jestesmy jakimś mocarstwem,że jestesmy tacy jak Niemcy,Francja,Rosja...Heellow nie jesteśmy nawet nie jestesmy w strefie euro czyli nie mamy za bardzo nic do powiedzenia
 
@nodles-dlatego moim zdaniem konczy sie czas kiedy z unii mielismy tyle niezaprzeczalnych korzysci-a te dwie sprawy o ktorych pisalem i wiele mniejszych dowodza ze zaczynamy placic bardzo slona cene za wczesniejsza pomoc.
 
Acha to pomoc była spoko a teraz jak jest zle to trzeba z UNI wychodzic?? niezły tok myślenia...pozdrawiam
 
@Chomik-a czy Ty nie rozumiesz,ze gazociag polnocny byl wrogim posunieciem wobec Polski???WROGIM-w razie wojny jestesmy pozbawieni surowcow energetycznych.I to zalatwili nam kochani sasiedzi z ue-Niemcy nie majac zadnych zyskow ekonomicznych na tym przedsiewzieciu,wrecz przeciwnie duze straty.Nawet Sikorski przyrownal ten fakt do paktu Ribentrop-Mołotow.
 
Wez ty sie puknij w głowe,jaka wojna?? człowieku nas by zmietli jak by chcieli wszyscy to nie 39rok,mieliśmy tyle do powiedzenia co i nic w sprawie gazociągu...Dobra niezgodzilibyśmy sie na gazociąg i co wtedy jak byś chciał powstrzymać jego budowe?? Zresztą nie mam czasu na pierdoły ide na trening narazie i pozdrawiam:) Nawet jak mają taki stosunek to co chcesz z tym zrobić?? wypowiemy im wojnee tak własnie !! hehe elo gdyby nie Niemcy bylibysmy w dupie
 
Nie zrozmiemy sie widze,wiec lepiej skonczmy dyskusje.Nie rozumiesz ze ten fakt pokazuje jaki stosunek maja do nas Niemcy???.Odpuscmy sobie bo sie na pewno nie dogadamy.Pozdro.
 
Back
Top