Sonnen przyznał że przeszedł operację na 1 dzień przed ostatnią walką.

To musi być jakiś fake. Niemożliwe żeby lekarze do tego dopuścili , UFC do tego dopuściło. Jeśli sam by się zdecydował to znaczy że jest skończonym pógłówkiem.
 
Jeśli sam by się zdecydował to znaczy że jest skończonym pógłówkiem.
Nierozsądne, bardzo nierozsądne walczyć po operacji. Ale

"When I sign a contract to fight, I'm agreeing to fight a guy on a certain day at a certain time and in a certain venue," he continued. "It's my job to feel good when I go out and do it and if I don't that may play a hand in the fight."
No kurwa, za to go uwielbiam.
 
Co do półgłówka. Operacja na jelitach to nic fajnego. Ale jako że nie wiemy o rozległości zabiegu i nic nie wiemy o chirurgi ogólnej to bez sensu takie oceny. Cheal głupi nie jest a cohones ( :D ) ma jak mało kto.







" • MY PERSONAL MEDICAL BUSINESS IS JUST THAT, PERSONAL. •
 
Ja dzień po operacji wyrostka robaczkowego w liceum byłem w takim stanie, że nie pokonałbym nawet przedszkolaka. Nie ogarniam jak można wyjść do klatki po wycięciu fragmentu jelita...
 
Belfort parę dni przed walką z Bispingiem miał bardzo paskudne rozcięcie na czole. Niby tylko rozcięcie, ale jednak. Wielu fighterów wychodziło do walk z kontuzjami, także niczego nie można wykluczyć.



Bez względu na wszystko:



SONNEN MISTRZ! :-)
 
UFC nie pozwoliłoby mu walczyć i tyle. Lekarze do takiej sytuacji by nie dopuścili, koniec kropka.
 
dobra postawa Chaela po 'wyjsciu' calego zajscia. podoba mi sie, a w sumie na nic innego nie liczylem. on nie jest od trzaskania wymowek.
 
"UFC nie pozwoliłoby mu walczyć i tyle. Lekarze do takiej sytuacji by nie dopuścili, koniec kropka."



Szkoda komentować ale jednak to zrobię . Genialny Sonnen wymyślił wyryfinowany przebiegły plan , bardzo skomplikowany .....Nic im nie powiedział. Trudniej ukryć rozcięcie na głowie. Co nieznaczy że tak było. Same informacje są dwuznaczne.
 
Keith Kizer, dyrektor wykonawczy Komisji Sportowej stanu Nevada: • Skontaktowałem się z UFC, zweryfikowałem wiadomość z teamem Sonnena i mogę potwierdzić, że Chael nie miał żadnej operacji przed walką z Rashadem Evansem. Chael brał udział w wywiadzie, w którym nie odpowiedział jasno na zadanie pytanie, a dziennikarz wywnioskował, że odpowiedział on twierdząco na pytanie o operację. •


UFC Poland
 
Cenię jego podejście i między innymi za nie go tak lubię, ale mógł to głupio przypłacić.
 
@Fox



To fajnie, że komentujesz, tylko jak teraz widzisz, pod Twoim postem jest potwierdzenie moich słów.
 
Hubi, ten tekst z UFC Poland był już w linku z pierwszego komentarza, więc bym się tak od razu tym nie sugerował. Poza tym jakby pismak miał sobie coś zupełnie z niczego wymyślić, to na pewno miałby wiele potencjalnie dużo głośniejszych pomysłów.
 
"To fajnie, że komentujesz, tylko jak teraz widzisz, pod Twoim postem jest potwierdzenie moich słów."



Jakie potwierdzenie? Nie żartuj znowu.
 
Naprawdę zastanówcie się ci co piszą że miał operacje . Po wycięciu kawałka jelita on by się nie mógł podejmować wysiłku minimum miesiąc przy dobrej opiece . Bo by to mogło pęknąć na szwie i zapalenie otrzewnej i śmierć. Bzdura totalna. Też miałem wycięcie wyrostka i z 2 dni po nie wstawałem bo przy tym są jeszcze mięsnie brzuch naruszone i to wszystko boli i się cięzko chodzi.
 
Potwierdzam, dzień po wycięciu wyrostka chodzić się praktycznie nie da (najwyżej szurać nogami opartym o ściane). Ale, ale! Nie zapominajmy o kim mówimy. Sonnen to nie jest do końca człowiek, to trochę wyższy etap ewolucji.
 
ta jak chuj że dzień przed walka miał operacje pewnie, pewnie konia walił dzień przed walka i sperma dostała się do jelita i go bolało a teraz pierdoli że miał operacje
 
a teraz pierdoli że miał operacje
Ogarnąłeś w ogóle, że to pismaki wyciągnęli jakieś info o tym, że był w szpitalu a Chael się do tego nie przyznawał i zdziwiło go to pytanie w jakimś programie?
 
Oprócz sugerującego tytułu ten link nie przedstawił żadnych nowych faktów :-) aczkolwiek albo rzeczywiście to bardzo złożona i sprytna podpucha Sonnena, albo jeśli rzeczywiście miał problemy ze zdrowiem, to dziennikarz coś przekręcił.
 
Ktoś podał dziennikarzowi nieprawdziwe info o operacji, a Chael wykorzystał sytuację pozwalając myśleć, że faktycznie operację przeszedł (jednocześnie nie mowiąc tego wprost, żeby później móc udawać zdziwionego). Tak bardzo w jego stylu, czysty geniusz :-). Pokłony mistrzu
 
Back
Top