Sonnen przyznał że przeszedł operację na 1 dzień przed ostatnią walką.

pem1990

ONE FC
Welterweight
To musi być jakiś fake. Niemożliwe żeby lekarze do tego dopuścili , UFC do tego dopuściło. Jeśli sam by się zdecydował to znaczy że jest skończonym pógłówkiem.
 

Fox

Jungle Fight
Welterweight

Keylock

WSOF
Heavyweight
Jeśli sam by się zdecydował to znaczy że jest skończonym pógłówkiem.
Nierozsądne, bardzo nierozsądne walczyć po operacji. Ale

"When I sign a contract to fight, I'm agreeing to fight a guy on a certain day at a certain time and in a certain venue," he continued. "It's my job to feel good when I go out and do it and if I don't that may play a hand in the fight."
No kurwa, za to go uwielbiam.
 

Fox

Jungle Fight
Welterweight
Co do półgłówka. Operacja na jelitach to nic fajnego. Ale jako że nie wiemy o rozległości zabiegu i nic nie wiemy o chirurgi ogólnej to bez sensu takie oceny. Cheal głupi nie jest a cohones ( :D ) ma jak mało kto." • MY PERSONAL MEDICAL BUSINESS IS JUST THAT, PERSONAL. •
 

Keylock

WSOF
Heavyweight
Ja dzień po operacji wyrostka robaczkowego w liceum byłem w takim stanie, że nie pokonałbym nawet przedszkolaka. Nie ogarniam jak można wyjść do klatki po wycięciu fragmentu jelita...
 

Tsubasa

WSOF
Featherweight
Belfort parę dni przed walką z Bispingiem miał bardzo paskudne rozcięcie na czole. Niby tylko rozcięcie, ale jednak. Wielu fighterów wychodziło do walk z kontuzjami, także niczego nie można wykluczyć.Bez względu na wszystko:SONNEN MISTRZ! :-)
 

HubiSSJ3

UFC
Light Heavyweight
UFC nie pozwoliłoby mu walczyć i tyle. Lekarze do takiej sytuacji by nie dopuścili, koniec kropka.
 

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
dobra postawa Chaela po 'wyjsciu' calego zajscia. podoba mi sie, a w sumie na nic innego nie liczylem. on nie jest od trzaskania wymowek.
 

Fox

Jungle Fight
Welterweight
"UFC nie pozwoliłoby mu walczyć i tyle. Lekarze do takiej sytuacji by nie dopuścili, koniec kropka."Szkoda komentować ale jednak to zrobię . Genialny Sonnen wymyślił wyryfinowany przebiegły plan , bardzo skomplikowany .....Nic im nie powiedział. Trudniej ukryć rozcięcie na głowie. Co nieznaczy że tak było. Same informacje są dwuznaczne.
 

midern

KSW
Heavyweight
Keith Kizer, dyrektor wykonawczy Komisji Sportowej stanu Nevada: • Skontaktowałem się z UFC, zweryfikowałem wiadomość z teamem Sonnena i mogę potwierdzić, że Chael nie miał żadnej operacji przed walką z Rashadem Evansem. Chael brał udział w wywiadzie, w którym nie odpowiedział jasno na zadanie pytanie, a dziennikarz wywnioskował, że odpowiedział on twierdząco na pytanie o operację. •


UFC Poland
 

Bolt

Bellator
Welterweight
Cenię jego podejście i między innymi za nie go tak lubię, ale mógł to głupio przypłacić.
 

HubiSSJ3

UFC
Light Heavyweight
@FoxTo fajnie, że komentujesz, tylko jak teraz widzisz, pod Twoim postem jest potwierdzenie moich słów.
 

Keylock

WSOF
Heavyweight
Hubi, ten tekst z UFC Poland był już w linku z pierwszego komentarza, więc bym się tak od razu tym nie sugerował. Poza tym jakby pismak miał sobie coś zupełnie z niczego wymyślić, to na pewno miałby wiele potencjalnie dużo głośniejszych pomysłów.
 

Fox

Jungle Fight
Welterweight
"To fajnie, że komentujesz, tylko jak teraz widzisz, pod Twoim postem jest potwierdzenie moich słów."Jakie potwierdzenie? Nie żartuj znowu.
 

pem1990

ONE FC
Welterweight
Naprawdę zastanówcie się ci co piszą że miał operacje . Po wycięciu kawałka jelita on by się nie mógł podejmować wysiłku minimum miesiąc przy dobrej opiece . Bo by to mogło pęknąć na szwie i zapalenie otrzewnej i śmierć. Bzdura totalna. Też miałem wycięcie wyrostka i z 2 dni po nie wstawałem bo przy tym są jeszcze mięsnie brzuch naruszone i to wszystko boli i się cięzko chodzi.
 

Suchar

Maximum FC
Lightweight
Potwierdzam, dzień po wycięciu wyrostka chodzić się praktycznie nie da (najwyżej szurać nogami opartym o ściane). Ale, ale! Nie zapominajmy o kim mówimy. Sonnen to nie jest do końca człowiek, to trochę wyższy etap ewolucji.
 

Malymaja

WSOF
Lightweight
ta jak chuj że dzień przed walka miał operacje pewnie, pewnie konia walił dzień przed walka i sperma dostała się do jelita i go bolało a teraz pierdoli że miał operacje
 

Keylock

WSOF
Heavyweight
a teraz pierdoli że miał operacje
Ogarnąłeś w ogóle, że to pismaki wyciągnęli jakieś info o tym, że był w szpitalu a Chael się do tego nie przyznawał i zdziwiło go to pytanie w jakimś programie?
 

Keylock

WSOF
Heavyweight
Oprócz sugerującego tytułu ten link nie przedstawił żadnych nowych faktów :-) aczkolwiek albo rzeczywiście to bardzo złożona i sprytna podpucha Sonnena, albo jeśli rzeczywiście miał problemy ze zdrowiem, to dziennikarz coś przekręcił.
 

Suchar

Maximum FC
Lightweight
Ktoś podał dziennikarzowi nieprawdziwe info o operacji, a Chael wykorzystał sytuację pozwalając myśleć, że faktycznie operację przeszedł (jednocześnie nie mowiąc tego wprost, żeby później móc udawać zdziwionego). Tak bardzo w jego stylu, czysty geniusz :-). Pokłony mistrzu
 
Top