Sonda

henry

Oplot Challenge
Welterweight
Największą europejską organizacją mieszanych sztuk walki jest?



- KSW,



- WFC,



- Respect,



- Cage Wariors FC,



- Cage Contender,



- UCMMA UC,



- BAMMA,



- PRO FC,



- M-1 Global,



- inna (jaka?).



Zapraszam do wzięcia udziału w sondzie. Proszę o podanie nazwy tylko jednej organizacji MMA.



PS.



Ktoś mógłby spytać po co komu? Otóż jestem po prostu ciekawy jakie jest wasze zdanie.



Swoje głosy można oddawać do 12 sierpnia.
 
Jestem ciekaw według jakich kryteriów M-1 po zakończeniu kariery przez Fedora może być organizacją numer jeden w Europie? Wszystko wskazuje na to, że przez najbliższe miesiące nie zrobią żadnej gali. Oglądalności, ani liczby widzów na trybunach też nie mają najlepszych na Starym Kontynencie, a o poziomie zawodników nawet nie wspomnę.
 
m1 ma ladniejsze ring girls :-)



http://www.m-1global.com/m-1-girls/



A tak powaznie to moze i ksw jest na pierwszym miejscu, ale przepasc jaka dzieli ja od innych organizacji spoza europy, jest ogromna.
 
Gdyby mmaattack miałl jakąś jaśniejszą przyszłość i zrobiłoby by jeszcze ze 3-4 gale to pewnie zagłosowałbym na nich ;-)



Tak to chyba KSdabliu.
 
Jestem ciekaw według jakich kryteriów M-1 po zakończeniu kariery przez Fedora może być organizacją numer jeden w Europie? Wszystko wskazuje na to, że przez najbliższe miesiące nie zrobią żadnej gali. Oglądalności, ani liczby widzów na trybunach też nie mają najlepszych na Starym Kontynencie, a o poziomie zawodników nawet nie wspomnę.


Co do M1 to za stan "do dziś", czyli za to że mieli Fedora. Inna sprawa że jeżeli powtórzyć tą ankietę za kilka (tygodni/miesięcy) to pewnie M1 poleci bardzo w dół. Podobnie jak w rankingach zawodników tworzonych przez mmarocks, pojedynki które były niedawno mają większą "moc" niż te starsze.
 
Gdyby mmaattack miałl jakąś jaśniejszą przyszłość i zrobiłoby by jeszcze ze 3-4 gale to pewnie zagłosowałbym na nich ;-)






To ta organizacja która zmienia wyniki walk kilka miesięcy po ich odbyciu nie informując o tym zawodników, w mein evencie obu dotychczas zorganizowanych gal pojawił się el testosteron, zawodnicy wypadali przez niedomknięte drzwi w klatce i zostawiała puste sektory zeby wyprac pieniadze? :)
 
Na obecną chwilę



1. M-1 Global-7 głosów



1. KSW-7 głosów



3. BAMMA-1 głos



3.MMA Attack-1 głos



3. Cage Warriors-1 głos
 
Jaka durna ankieta (bo chyba nie sonda?). Możecie KSW nie lubić, ale po co zaklinać rzeczywistość? A tak w ogóle to głosuję na Respect FC - niech mają.
 
Back
Top