Sonda

Czy KSW zrobiła największa ilość gal, z najwiekszą ilością walk, angażując w to tą "setkę" zakontraktowanych zawodników, ze uważasz ją za największą?
 
KSW ze swoimi 7 walkami , walusiem i Różalem - 4 galami rocznie mnie nie przekonuje . Mimo wszystko głosuję na M-1
 
Co by nie mówić - żadna organizacja nie jest idealna. KSW ma 7 walk, M-1 ring (tak jak KSW...), na gale BAMMA przychodzą gansterzy... Można tak w kółko. Mój głos idzie na KSW za wysokiej jakości produkcję i show (od gali nr 15 z pechową 17stką i liczę , że ta tendencja się utrzyma) oraz czteromilionową oglądalność.
 
Zaraz wyjdzie, że KSW to 3cia najlepsza federacja na świecie. Coś w środku nie pozwala Mi na nich zagłosować...wstrzymuję się bo nie chce Mi się prześledzać historii rywali gala po gali, jakie nazwiska, jakie standardy, jakie show, ile walk, jaka produkcja, jaki poziom sportowy itd.



Wiem jedno...gdyby nie Pudzian i Najman to byłaby poza TOP 5.
 
A świat? wg mnie:



UFC



.....



.....



.....



....



Strikeforce, Bellator



ONE FC



.....



.....



reszta
 
Wyniki



1. KSW 53%



2. M-1 Global 27%



3. Cage Warriors 7%



4. MMA Attack 3%



4. BAMMA 3%



4. Respect FC 3%



4. Strefa Walki 3%
 
Ta sonda to strzelanie kałasznikowem po krzakach. Każdy sobie ma odpowiedzieć jak chce i co? Najwieksza to taka, która ma:


  • najwięcej gal rocznie

    najwięcej zakontraktowanych (realnie) zawodników


Wątpie żeby to było KSW. Prędzej Cage Warriors.
 
Straszna chuińa w tej mma Europie jeżeli najlepszą organizacją trzeba nazwać nasze rodzime KSW. Na nic specjalnie chyba jednak nie ma co liczyć bo każdy szanujący się perspektywiczny zawodnik szuka swojej szansy za oceanem. Cieszmy się więc póki co z tego co mamy bo niedługo co lepsi odlecą za kałużę.
 
Back
Top