Sonda o przyszłości KSW

Czy KSW przetrwa erę bez Pudziana i Mameda?

  • Tak

    Votes: 22 62.9%
  • Nie

    Votes: 12 34.3%
  • Nie wiem

    Votes: 2 5.7%

  • Total voters
    35
  • Poll closed .
Pewnie przetrwa ale będzie mocno rywalizować z Bellatorem o truchła byłych zawodników UFC bo ludzie chcą oglądać nazwiska.
 
Pewnie przetrwa ale będzie mocno rywalizować z Bellatorem o truchła byłych zawodników UFC bo ludzie chcą oglądać nazwiska.

Oktagon MMA też ładnie się rozwija i tutaj grupa zawodników do zatrudnienia jest wspólna. PFL też chce się rozwijać w Europie w 2023 roku i nawet paru naszych zgarnął już pierwsze wydarzenia. Rynek MMA w FR też będzie w najbliższych latach mocno rósł bo to bogaty kraj i są bardzo głodni gal po tylu latach posuchy. A odpowiadając na pytanie, KSW przetrwa ale na pewno sytuacja na naszym rynku się mocno zmieniła przez freaki i konkurencję w Europie
 
Oktagon MMA też ładnie się rozwija i tutaj grupa zawodników do zatrudnienia jest wspólna. PFL też chce się rozwijać w Europie w 2023 roku i nawet paru naszych zgarnął już pierwsze wydarzenia. Rynek MMA w FR też będzie w najbliższych latach mocno rósł bo to bogaty kraj i są bardzo głodni gal po tylu latach posuchy. A odpowiadając na pytanie, KSW przetrwa ale na pewno sytuacja na naszym rynku się mocno zmieniła przez freaki i konkurencję w Europie
Co racja to racja. UFC zagarnęło dla siebie prawdziwą konkurencję w postaci PRIDE, WEC, Strikeforce a reszta będzie się bić o ochłapy. KSW przetrwa ale będzie przyciągać coraz mniej osób.
 
Wśród fanów MMA KSW to uznana firma na świecie. Jak Amerykanin myśli o MMA w Europie, to ma przed oczami CW i KSW. Plus umiejętne budowanie swoich mistrzów. Nie wypuszczają ich dopóki nie osiągną oni szczytu na poziomie lokalnym. Gamer, Janek Błachowicz, Arianka, Karola Kowalkiewicz. To buduje markę organizacji i dobrego budulca na przyszłą karierę.

Taki system myślenia się tworzy - "zrób nieco walk w KSW i w optymalnym wieku idź do UFC. Nie rób falstartu, bo skończysz jak Bandel, Pawlak czy Izka Badurek.

Teraz KSW musi tylko dobrze się rozwijać, a pod pieczą Viaplay idzie to dobrze.
 
Szczerze gdyby KSW było nadal w systemie ppv bez wahania klikam,,NIE" , a tak może ten Viaplay ich jakoś uratuje.
 
Francuzi żyją MMA?

Tak daleko bym nie poszedł ale to naród który kocha sportowy tryb życia i rywalizację. MMA ładnie i szybko się rozwija odkąd zdjeli bana na walki w klatce. No i mają mocnych zawodników których mogą śledzić w UFC więc wszystko będzie dalej rosło w ładnym tempie wg mnie.
 
Tak daleko bym nie poszedł ale to naród który kocha sportowy tryb życia i rywalizację. MMA ładnie i szybko się rozwija odkąd zdjeli bana na walki w klatce. No i mają mocnych zawodników których mogą śledzić w UFC więc wszystko będzie dalej rosło w ładnym tempie wg mnie.


Mają już pierwszą galę we Francji za sobą? Tak z ciekawości.
 
Mają już pierwszą galę we Francji za sobą? Tak z ciekawości.

giphy.gif


Traktowałem cię zawsze poważnie ale widzę że to był błąd :lol:
 
Last edited:
?

No przecież zdjęli zakaz i pozwolili na walki w klatce , więc się spytałem czy gala już miała miejsce jakaś?

Gdzie tu bait? :wow::travolta:
 
Oktagon MMA też ładnie się rozwija i tutaj grupa zawodników do zatrudnienia jest wspólna. PFL też chce się rozwijać w Europie w 2023 roku i nawet paru naszych zgarnął już pierwsze wydarzenia. Rynek MMA w FR też będzie w najbliższych latach mocno rósł bo to bogaty kraj i są bardzo głodni gal po tylu latach posuchy. A odpowiadając na pytanie, KSW przetrwa ale na pewno sytuacja na naszym rynku się mocno zmieniła przez freaki i konkurencję w Europie
Oktagon zajebiscie sie rozwija, z niecierpliwoscia czekam na strumyki :awesome: az gale beda lecialy na zywo a nie z odtworzenia.
Ares tez wlasnie kozacko, tylko dobrych zawodnikow zaraz podbiera UFC... PFL wlasnie tez o tym slyszalem no i ONE przebakuje o Europie, niby po to Roberto zakontraktowali
:penn:
 
Właśnie mi się przypomniał twój przedświąteczny post z prośbą o tym żeby usunać konto. Aktualne to? Sorry zapomniałem wcześniej

To jest sonda o KSW, ale już został poruszony ten wątek to nadal nic się zmieniło w tej kwestii. Legendą mogę zostać tylko usuwając konto. To wtedy zostanę zapamiętany.


,,Wybieram 100 @defthomas "

,,Ty wybierz czy moje życie ma wartość czy nie."

Ja prywatnie czuje się spełniony już we wszystkich wątkach tego forum.

Nawet jeśli konto zostanie. W 23 wycofuje się. Spełniłem swoją rolę jaką bylą zrobienie z działu freak mma potęgi.

Sayonara @defthomas.

@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Janusz Sram

To moi następcy.


Odejdę szybko jak mój obecny core filozoficzny AiB.
 
Last edited:
Tak duże marki nie znikają z dnia na dzień. Najwyżej się nieco skurczą, zeskalują biznes do sal gimnastycznych i dalej będą bić rekordy.

W czasach PPV te sale gimnastyczne to mogłoby być real talk. Dlatego wtedy bez wahania wciskam NIE.

Tym bardziej jak widzę że nowa fala ma 500- 3 tysiące na wywiadach na kanale KSW.

Umowa z viaplay może ich uratuje.


Swoją drogą że naprawdę chociaż jeden zawodnik MMA 20-30 nie stał się medialny podczas ery Pudzian i Mamed która długo trwa to serio niesamowite.

To jest ten sam kłopot który swego czasu zabił boks w Polsce.
 
Last edited:
. Najwyżej się nieco skurczą, zeskalują biznes do sal gimnastycznych i dalej będą bić rekordy.


Kawul po KSW 92

,,Pobiliśmy rekord szkoły podstawowej w Ciechanowie. 807 osób w 1 miejscu na wydarzeniu sportowym!!!!
 
Raczej nie zdechną ale będą klepać biedę
Tak daleko bym nie poszedł ale to naród który kocha sportowy tryb życia i rywalizację. MMA ładnie i szybko się rozwija odkąd zdjeli bana na walki w klatce. No i mają mocnych zawodników których mogą śledzić w UFC więc wszystko będzie dalej rosło w ładnym tempie wg mnie.
Mekambe był nawet na jednym treningu judo
 
W Polsce KSW to tak znana marka że ludzie będą to oglądać i bez Pudziana. Zaskoczę Was ale wielu moich znajomych kojarzy takich zawodników jak Samociuk czy Pawlak, którzy mistrzami marketingu nie są. Oglądają bo to KSW, bo modne, bo na czasie. Oczywiście średnia wieku moich znajomych to 30-35 lat... Świat nie lubi próżni. Kto by pomyślał że taki Ngannou, Chimaev czy inni znani tylko w środowisku będą teraz popularni. Kawul i Lewy to dobre cwaniaki są coś tam zawsze wykombinują.
 
Kawul i Lewy to dobre cwaniaki są coś tam zawsze wykombinują.
W KSW przewinęło się już dosyć trochę tych zawodników którzy z wymiarem sprawiedliwości raczej w zgodzie nie żyją więc możliwe że potężni włodarze mają chody tu i tam więc wszystko się będzie kręcić.
 
19 do 12, że przetrwa. Nawet zaskakujące wyniki, sądziłem że atmosfera na cohones jest inna w tym temacie.
 
Back
Top