Smutny Polak za granicą

manfred004

Legacy FC
Flyweight
Witam. Ciekawa oferta pracy sprawiła że od końca czerwca mieszkam na południu Niemiec. Niestety pierwsza wypłata dopiero za miesiąc, a UFC oglądać by się chciało... Mógłby mi ktoś powiedzieć czy warto ryzykować i szukać streamerów na galę czy lepiej tylko odświeżać stone "wyniki na żywo"? Słyszałem trochę o firmach śledzących ip w Niemczech, działają one poza torrentami? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 
Witam. Ciekawa oferta pracy sprawiła że od końca czerwca mieszkam na południu Niemiec. Niestety pierwsza wypłata dopiero za miesiąc, a UFC oglądać by się chciało... Mógłby mi ktoś powiedzieć czy warto ryzykować i szukać streamerów na galę czy lepiej tylko odświeżać stone "wyniki na żywo"? Słyszałem trochę o firmach śledzących ip w Niemczech, działają one poza torrentami? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.


A weebtv? Płacisz im kasę, nie udostępniasz=jestes kryty.
 
A weebtv? Płacisz im kasę, nie udostępniasz=jestes kryty.
Przeciez wszystkie flaszowe s treamy na tym polegaja. Jedynie sopcast, czy acestream to p2p, wiec w Niemczech bym sie bal tego uzywac, ale flaszowe streamy raczej bez strachu.
A najlepiej FP za punkty wziac (w 2 dni tysiac punktow na spokojnie). PPV co prawda mozna tylko powtorki, ale chyba nie ma z tym problemu.
 
Witam. Ciekawa oferta pracy sprawiła że od końca czerwca mieszkam na południu Niemiec. Niestety pierwsza wypłata dopiero za miesiąc, a UFC oglądać by się chciało... Mógłby mi ktoś powiedzieć czy warto ryzykować i szukać streamerów na galę czy lepiej tylko odświeżać stone "wyniki na żywo"? Słyszałem trochę o firmach śledzących ip w Niemczech, działają one poza torrentami? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
znam twoj bol. ale nie boj dupy, streamy dzialaja elegancko, weeb.tv. bylebys nie uzywal torrentow panie, bo tu kancelarie sa lase na kase
 
Kiedyś mi ktoś mądry tłumaczył, że prawnie jest problem z udostępnianiem pirackich materiałów, natomiast za ich pobieranie nic Ci nie grozi. Oglądając streama nic nie udostępniasz. W torrentach jest właśnie taki problem, że poza pobieraniem pliku, wysyłasz pobraną już część tegoż pliku innym użytkownikom. W ustawieniach aplikacji do torrentów możesz wyłączyć wysyłanie plików, więc teoretycznie jeśli to uczynisz to z torrentów też można korzystać, ale ja bym nie ryzykował.
 
Na fightpassie nie obejrzy karty głównej, która i tak będzie w PPV na 189.
Ehh zapomniałem, że numerowane nie puszczają na FP.
Na Extreme sports będzie? Bo jak nie to sam nie mam gdzie oglądać, tylko te marne streamy
 
Na fightpassie nie obejrzy karty głównej, która i tak będzie w PPV na 189.
Rano na FP będzie cała gala, w czym problem?
Kiedyś mi ktoś mądry tłumaczył, że prawnie jest problem z udostępnianiem pirackich materiałów, natomiast za ich pobieranie nic Ci nie grozi. Oglądając streama nic nie udostępniasz. W torrentach jest właśnie taki problem, że poza pobieraniem pliku, wysyłasz pobraną już część tegoż pliku innym użytkownikom. W ustawieniach aplikacji do torrentów możesz wyłączyć wysyłanie plików, więc teoretycznie jeśli to uczynisz to z torrentów też można korzystać, ale ja bym nie ryzykował.
Sprecyzuję może. Jeżeli ogląda przez programy p2p jak np sopcast to mogą się doczepić, o czym pisałem wyżej.
 
Rano na FP będzie cała gala, w czym problem?

Sprecyzuję może. Jeżeli ogląda przez programy p2p jak np sopcast to mogą się doczepić, o czym pisałem wyżej.
sopcast i tak tu ledwo co dziala, wiekszosc kanalow jest wylaczona.
 
Rano na FP będzie cała gala, w czym problem?
Nic z tych rzeczy, main cardy z PPV masz za darmo na FP dopiero po 3 miesiącach, inaczej są dodatkowo płatne. No i jak raz wykupisz to dostęp jest tylko przez 24 albo 48h, potem musiałbyś bulić drugi raz.
 
Nic z tych rzeczy, main cardy z PPV masz za darmo na FP dopiero po 3 miesiącach, inaczej są dodatkowo płatne. No i jak raz wykupisz to dostęp jest tylko przez 24 albo 48h, potem musiałbyś bulić drugi raz.
O kurde, dzięki za wyprowadzenie z błędu! Muszę nastawić nagrywanie na esc :D
 
Mógłby mi ktoś powiedzieć czy warto ryzykować i szukać streamerów na galę czy lepiej tylko odświeżać stone "wyniki na żywo"?
public view jest legalny, to tak jak bys podszedl do barmana i zapytal czy nie zlapie mnie milicja obywatelska za to ze u Panstwa ogladam tv (sfingowany przyklad bo dzialalnosc gospodarcza nie zapierdala pod szyldem organu scigania) ... a jak jestes obsrany to najlepiej wylacz prad i pierdolnij sie w barlog.:friends:
 
Back
Top