Smutne - ale prawdziwe...

egzekutor

Jungle Fight
Bantamweight
femsmarkrazorramon.jpg
 
Wchodze - myślę, co jest w tym topicu - a tu Egzekutor :-)



Aczkolwiek, forum może jest faktycznie o mma, ale dział ten już nie - więc gość wrzucił nawet w dobrym miejscu chociaż :-)



Co do WWE i tego czy to reżyserka , czy nie - wiadomo jak to jest (reżyserowane). Ja swego czasu kiedyś często WWE oglądałem i takie postacie jak ów pan jest mi znana.



BTW> Ruff - oglądnij sobie :



http://www.filmweb.pl/film/Zapa%C5%9Bnik-2008-461946



Troche inaczej spojrzysz na ten sport...zwłaszcza w słusznym wieku - to tak ode mnie.



A co do autora: źle zacząłeś przygodę na tym forum, więc teraz licz się z pojazdem z każdej strony :-)
 
Polecam film pod linkiem wyżej. W tym filmie brakuje mi prologu, w którym opisane byłyby wydarzenia, gdzie główny bohater był na topie.
 
No ja się Madżer zgadzam. Same nagłówki z gazet przy napisach początkowych nie wystarczą. Żeby dobrze ukazać upadek trzeba też pokazać skąd ten upadek nastąpił. Akurat to zostało nieco przez twórców filmu zlekceważone, ale i tak mi się ten film bardzo podobał.
 
Ogladałem kaczka juz dawno temu, bardzo dobra rola Rourke, co nie zmienia faktu, ze to widowisko moze podobać się dzieciom, albo upośledzonym amerykanom którzy łykają wszystko jak młode pelikany.
 
Mi się podoba WWE - i mam nadzieję ,że to upośledzone dziecko - to nie domnie, bo powiem ci krutko: NIE CHCIAŁBYŚ ŻEBY TO BYŁO DO MNIE..
 
Mi się podoba WWE - i mam nadzieję ,że to upośledzone dziecko - to nie domnie, bo powiem ci krutko: NIE CHCIAŁBYŚ ŻEBY TO BYŁO DO MNIE..






Kończ waść, wstydu oszczędź.
 
@ kolargello vel egzekutor - nie chciałbym znaleźć się na Twojej czarnej liście, więc bardzo nieśmiało zwracam Ci uwagę, że napierdalasz byki w chuj, np. "krutko". We wcześniejszych twoich postach też jest tego sporo. Skoro już postanowiłeś być forumowym szeryfem - to rób to jak należy
 
"co nie zmienia faktu, ze to widowisko moze podobać się dzieciom, albo upośledzonym amerykanom"



Ta...na pewno nie dorosłym ludziom jak Ty...niektórzy to są jednak ograniczeni, przepraszam, że to pisze, ale nie lubię takich cwaniaków, którzy to myślą, że są tacy fajni, bo ich jara prawdziwa walka. Wrestling to jest bardzo specyficzna rozrywka, ale pisanie, ze to dla dzieci i niedorozwojów raczej nie pokazuje cię w dobrym świetle.
 
lukasfight



Ta, to też :) Zresztą były inne fakty, ludzie go poznawali w sklepie, dzieci latały za nim na ulicy itd. Widz był dobrze poinformowany, że koleś kiedyś był gwiazdą. Ale krótka retrospekcja by się przydała, chociaż jedna scena.
 
Jeśli ktos idzie na ten pokaz i zdaje sobie sprawe z tego, że to udawane - ja to rozumiem, ale większość ludzi myśli, że to wszystko to prawdziwa walka, więc o czym mowa, bo to mam na myśli.
 
No i tutaj się z Tobą Ruff nie zgodzę. Mi się raczej wydaje, że większość fanów zdaje sobie sprawę z tego, że to jest udawane i traktuje z dużym dystansem, coś jak teatr gdzie się niby leją. Raczej tylko małe dzieci wierzą, że to jest naprawdę.
 
Materiał oczywiście widziałem już jakiś czas temu. Przykro patrzeć na upadek Scott'a, bo bez wątpienia jest jedną z osób, które zrewolucjonizowały ten biznes. Niestety są przykłady zawodników, którzy skończyli jeszcze gorzej jak np Chris Benoit.







To nie tak, że ludzie oglądają gale wrestlingowe z przekonaniem, że wszystko dzieje się naprawdę, no może oczywiście poza dziećmi co też ma swój urok :) Wrestling to tak na dobrą sprawe taki biznes, że same mecze (celowo nie używam tutaj słowa "walka") są tylko częścią show. Wrestling to przede wszystkim róznego rodzaju storyline'y i feud'y między zawodnikami czy stajniami i uwierzcie, że naprawdę można się tym interesować mając pełną świadomość, że to nie sport a zwykłe show czy rozrywka. Do tego dzisiaj dochodzi wiele smaczków w programach, gdzie ogarnięci fani mają trudności aby dostrzec na ile dany konflikt jest prawdziwy a na ile jest poprostu rozpisany co sprawia, że wrestling jest jeszcze ciekawszy. Możnaby długo gadać jednym się to podoba innym nie, jednak jeśli ktoś podchodzi do tematu z nastawieniem, że to jest "głupie, sztuczne i udawane" to w zasadzie nie ma sensu dyskutować :)
 
A skad masz wiedzę, że większość myśli ,że to prawdziwa walka? Może po prostu tak sie im lepiej ogląda i są w stanie wkręcić sobie taką fazkę właśnie :-)



Btw. Tu macie prawdziwy wrestling:
 
Chris Benoit to w ogóle patalogia, ja nie wiem czy on do kogokolwiek powinien być porównywany :D
 
Kaczka a czy ja napisałem, że mam taką wiedzę? Przeczytaj sobie jeszcze raz co dokładnie napisałem w tamtym poście. Ja nie znam osób, które myślałyby, że to jest naprawdę. Jeśli już to znam osoby, które uważają, że są oświecone, bo wiedzą, że to udawane, a niby cała reszta fanów tego gówna o tym nie wie :) To jest dopiero śmieszne, nie rozumieć totalnie idei tej rozrywki a krytykować sens jej istnienia i głupotę jej fanów. Dla mnie osobiście to ignorancja. To co teraz napisałem nie odnosi się do żadnej wypowiedzi na forum, tylko jest to moja opinia na temat tego co myśli większość ludzi na temat tego czegoś.
 
A to sorry dude :-) Po prostu ja pisałem o tym samym co Ruff (wyrażając jednak inny pogląd) i dlatego myślałem, że to do mnie.
 
Słuchajcie, jak byłem mały to też myślałem, że to naprawdę...:-). Natomiast nie wierzę w to, że amerykańcy są aż tak głupi (czy w ogóle są? taki stereotyp), żeby tego nie wiedzieli. Dla nich to po prostu takie show - wiedzą, że to udawane, ale mają to w dupie i dobrze się bawią...
 
Back
Top