Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

@w4ar 12gb ram, jakąś przyzwoita bateria nie musi być wielki nawet lepiej jak będzie mniejszy od tej większości tabletów
Brałbym, najwyżej jak Ci nie podjedzie to odeślesz. W amazon.de bezproblemowy zwrot. Powyżej Nothing 2 i Pixel 8 Pro. Jeśli możesz wydać kasę to Pixel będzie na lata. Aparat sporo lepszy, ale bateria raczej gorzej wypada.

Druga opcja Pixel 8 Pro.
 
Last edited:
Brałbym, najwyżej jak Ci nie podjedzie to odeślesz. W amazon.de bezproblemowy zwrot. Powyżej Nothing 2 i Pixel 8 Pro. Jeśli możesz wydać kasę to Pixel będzie na lata. Aparat sporo lepszy, ale bateria raczej gorzej wypada.

Druga opcja Pixel 8 Pro.
Notong a co to za gówno?
Pixel
Nie no tyle to nie
:beczka:
on ma androida?
 
Może jakieś googlowskie gówno szpiegowskie.
:jimcarrey:
A które nie jest

Wszystko teraz podsłuchują, a bez konta google nic normalnie się nie da używać



Jedynie można szukać oldkoolowej nokii, teraz to nawet przy wyłączonym zbiera mikrofon, a bateryjki nie wyjmie:⁠-⁠)
 
o ROGu myślałem poważnie ale jebany strasznie wielki, bateria pewnie na dwie godziny styka
:lol:

@Roshi Bateria w ROG 6 to 6000mAh, więc przy ostrym graniu styknie na 4 :lesnarhappy:
@Masta wyłączyli 2G i zaraz wyłączą całkowicie 3G, więc z oldschoolowe nokie będą bezużyteczne.
Rog również fajna propozycja, ale krowa i mniejsze wsparcie niż ww propozycje. @Roshi przecież niema nic innego oprócz iOS i androida. Jak koledzy wspomnieli wyżej, teraz wszędzie Cię podglądają podsłuchują.
 
@Roshi Bateria w ROG 6 to 6000mAh, więc przy ostrym graniu styknie na 4 :lesnarhappy:
@Masta wyłączyli 2G i zaraz wyłączą całkowicie 3G, więc z oldschoolowe nokie będą bezużyteczne.
Który operator w Polsce wyłączył już 2G (GPRS, edge) ? Nie słyszałem nic takiego. Z tego co wiem to jeszcze żaden i jeszcze conajmniej 3-4 lata zanim wyłącza 2G.
Wcześniej wyłączą 3G (umts) żeby zwolnić pasma.
Na 2G działają w dużej mierze jeszcze bankomaty, terminale płatnicze, kamery itp, wiec tak od razu tego nie wyłączą.
 
Który operator w Polsce wyłączył już 2G (GPRS, edge) ? Nie słyszałem nic takiego. Z tego co wiem to jeszcze żaden i jeszcze conajmniej 3-4 lata zanim wyłącza 2G.
Wcześniej wyłączą 3G (umts) żeby zwolnić pasma.
Na 2G działają w dużej mierze jeszcze bankomaty, terminale płatnicze, kamery itp, wiec tak od razu tego nie wyłączą.
Terminale tylko na 2G ? Raczej wątpię.
 
Terminale tylko na 2G ? Raczej wątpię.
Nigdzie tak nie napisałem że terminale są tylko na 2G… ale fakt jest taki, że jest ich jeszcze sporo.
Ten artykuł potwierdza, że tak właśnie jest.
Plus cytat:
Orange zamierza wyłączyć 3G do końca 2025 r., a 2G do 2028 r. T-Mobile planuje wyłączyć 3G w tym roku, a 2G na razie w bliżej nieokreślonym czasie.

A wiec poczciwe Nokie moga jeszcze spokojnie nam służyć przez kilka lat.
 
Rog również fajna propozycja, ale krowa i mniejsze wsparcie niż ww propozycje. @Roshi przecież niema nic innego oprócz iOS i androida. Jak koledzy wspomnieli wyżej, teraz wszędzie Cię podglądają podsłuchują.
sprawdzilem go sobie szerzej i wcale taki wielki nie jest, ta bateria niby tez daje rade, ze wsparciem to takie pierdolenie troche, bo np. ten phone 6 ktoremu sie przygladalem ma miec aktualizacje do andka 14 wiec git.
martwie sie troche o te baterie tylko bo przyzwyczailem sie do tej co mam teraz 10k mah i taka o polowe mniejsza prawie przy wiekszym wyswietlaczu
:zakręcony:
 
sprawdzilem go sobie szerzej i wcale taki wielki nie jest, ta bateria niby tez daje rade, ze wsparciem to takie pierdolenie troche, bo np. ten phone 6 ktoremu sie przygladalem ma miec aktualizacje do andka 14 wiec git.
martwie sie troche o te baterie tylko bo przyzwyczailem sie do tej co mam teraz 10k mah i taka o polowe mniejsza prawie przy wiekszym wyswietlaczu
:zakręcony:
Jak procek i architektura będą lepsze (cieńszy drut), to mniejsza bateria będzie też nieźle trzymać, choć wiadomo że na trzy dni to bez szans.

Ja miałem chyba 8000, przesiadłem się na 6000, a teraz mam chyba 5000 i nie trzyma niecałych dwóch dni, jak 8000, ale cały dzień korzystam i na następny dzień na rozruch jeszcze mam.

Wiadomo że jak gram czy inne aktywności które wymagają prądu, jak filmy czy programy graficzne to lipa, po trzech czy czterech godzinach pada.

Następny wezmę se z dużą baterią pod gry, ale póki co jestem całkiem zadowolony z tego.
 
sprawdzilem go sobie szerzej i wcale taki wielki nie jest, ta bateria niby tez daje rade, ze wsparciem to takie pierdolenie troche, bo np. ten phone 6 ktoremu sie przygladalem ma miec aktualizacje do andka 14 wiec git.
martwie sie troche o te baterie tylko bo przyzwyczailem sie do tej co mam teraz 10k mah i taka o polowe mniejsza prawie przy wiekszym wyswietlaczu
:zakręcony:
Aktualnie masz androida 14
 
Back
Top