Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Oczywiście nie byłbym sobą gdym nie wspomniał, że za 4000zł miałbyś 2 razy wydajniejszego peceta z monitorem.
Brałem to pod uwage, ALE:

Nie mam miejsca (serio) w obecnym mieszkaniu na postawienie stacjonarnego, jak juz wprowadze sie do swojego domu to wtedy na 100% wleci stacjonarny

Dwa, mam teraz konsole, wiec w mieszkaniu jest na czym grać, a wlasnie potrEbuje czegos żebyś w jakies managery, strategie pyknac i miec jakis przenośny sprzęt np. Jak jade do rodzinnego domu na jakis urlop.
 
Brałem to pod uwage, ALE:

Nie mam miejsca (serio) w obecnym mieszkaniu na postawienie stacjonarnego, jak juz wprowadze sie do swojego domu to wtedy na 100% wleci stacjonarny

Dwa, mam teraz konsole, wiec w mieszkaniu jest na czym grać, a wlasnie potrEbuje czegos żebyś w jakies managery, strategie pyknac i miec jakis przenośny sprzęt np. Jak jade do rodzinnego domu na jakis urlop.
Jak mieści ci się konsola, to mini pc też wejdzie :). Podłączysz pod ekran od konsoli. Mysz i klawa bezprzewodowo.

Np. taką obudowe
Phanteks Enthoo Evolv Shift
1511236_0_i1064.jpg


Wysokość [cm]
47
Szerokość [cm]
17
Głębokość [cm]
27.4


Wymiary ps4 pro
Wysokość [cm]
55
Szerokość [cm]
29,5
Głębokość [cm]
32,7
 
zakupilem dysk ssd do starego laptopa i kieszen na hdd. Sprawa wyglada tak jak jest podlaczony sam ssd to ladnie smiga. Ssd i hdd w kieszenie podlaczony do cd-roma windows smiga ale nie widzi w biosie dysku hdd. Dysk hdd i ssd w kieszeni wszystko ladnie czyta tylko windows idzie z hdd i jest wolny. Jakies pomysly jak to naprawic by system lecial z ssd i hdd byl widziany?
 
zakupilem dysk ssd do starego laptopa i kieszen na hdd. Sprawa wyglada tak jak jest podlaczony sam ssd to ladnie smiga. Ssd i hdd w kieszenie podlaczony do cd-roma windows smiga ale nie widzi w biosie dysku hdd. Dysk hdd i ssd w kieszeni wszystko ladnie czyta tylko windows idzie z hdd i jest wolny. Jakies pomysly jak to naprawic by system lecial z ssd i hdd byl widziany?
Formata na HDD zrobiłeś?
Spróbuj zmienić ustawienia przez Panel sterowania > System i zabezpieczenia > Miejsca do magazynowania
 
Mam problem z YouTube vancted. Jak gra w tle to po jakimś czasie się wyłączy. W opcjach mam ustawione że aplikacja nie ma ograniczenień w graniu w tle. Coś jeszcze trzeba ustawić?
 
Kasa z karty ubywa? :)

Lutowałem. Działa. Instalujesz dzieciakowi i sobie. Blokujesz co chcesz. Dostajesz powiadomienia na swój telefon.
Nie, raczej chodzi o kontrole czasu na konkretne apki, ograniczenie listy dozwolonych apek. Ewentualnie blokada przed przypadkowa czy celowa instalacja syfu/apek z reklam, itp.. SMSy/MMSy, internet czy połączenia głosowe nie musza byc limitowane.

O ktorej apce konkretnie mowisz?
 
Nie, raczej chodzi o kontrole czasu na konkretne apki, ograniczenie listy dozwolonych apek. Ewentualnie blokada przed przypadkowa czy celowa instalacja syfu/apek z reklam, itp.

O ktorej apce konkretnie mowisz?
Nie pamiętam. Dawno to było, eset albo kaspersky, darmowa wersja ze sklepu. Ale ja blokowałem strony www z elektroniką, bo dzieciak zamawiał iphony itp. Sklep to chyba ustawiłem tak, że przychodziło powiadomienie, że młody chce zainstalować np. gta i czy się zgadzam.
 
@lugasek i inni,
potrzebna przyzwoita bezprzewodowa karta sieciowa, do stacjonarki także może być też na PCI, coś moglibyście polecić?

Z góry dzięki.
 
Miałem zamawiać po południu, ale jakieś trutnie wykupiły.
Znasz jakieś rozsądne alternatywy dla tego modelu?
Raczej nie ma alternatywy w tych pieniądzach. Chcesz kupić stacjonarnie, czy jak? Przecież na stronie jest dostępny.
 
Dobry głośnik bt do 1000zł? Mocny bas najmniej ważny. Spoko jakby w miarę głośno toto grało. Ktoś mi polecił coś takiego: Vifa Reykjavik, Bose Soundlink Mini 2, Bose Soundlink Revolve, Creative Iroar Go, B&O Play A1, Creative Sound Blaster Roar 2. Coś się nada?
 
Dobry głośnik bt do 1000zł? Mocny bas najmniej ważny. Spoko jakby w miarę głośno toto grało. Ktoś mi polecił coś takiego: Vifa Reykjavik, Bose Soundlink Mini 2, Bose Soundlink Revolve, Creative Iroar Go, B&O Play A1, Creative Sound Blaster Roar 2. Coś się nada?

Wszystkie się nadadzą. Idź do sklepu i posłuchaj który ci odpowiada.
 
Dobry głośnik bt do 1000zł? Mocny bas najmniej ważny. Spoko jakby w miarę głośno toto grało. Ktoś mi polecił coś takiego: Vifa Reykjavik, Bose Soundlink Mini 2, Bose Soundlink Revolve, Creative Iroar Go, B&O Play A1, Creative Sound Blaster Roar 2. Coś się nada?
A JBL Extreme nie będzie ? Ja mam i całkiem nieźle się sprawuje
 
Wszystkie się nadadzą. Idź do sklepu i posłuchaj który ci odpowiada.
Jeszcze żeby jakaś stacjonarka miała wszystko na miejscu.
A JBL Extreme nie będzie ? Ja mam i całkiem nieźle się sprawuje
Dżejbiely grajo, jak na mój gust, mało naturalnie. Taki boost dźwięku jak pod remizą, to mogę sobie na trening w słuchawkach mieć.
 
Dobry głośnik bt do 1000zł? Mocny bas najmniej ważny. Spoko jakby w miarę głośno toto grało. Ktoś mi polecił coś takiego: Vifa Reykjavik, Bose Soundlink Mini 2, Bose Soundlink Revolve, Creative Iroar Go, B&O Play A1, Creative Sound Blaster Roar 2. Coś się nada?
Zbadałbym jeszcze co DENON ma do zaoferowania. Często jest pomijany, a stosunek jakość/cena często przebija BOSE.
 
Dobry głośnik bt do 1000zł? Mocny bas najmniej ważny. Spoko jakby w miarę głośno toto grało. Ktoś mi polecił coś takiego: Vifa Reykjavik, Bose Soundlink Mini 2, Bose Soundlink Revolve, Creative Iroar Go, B&O Play A1, Creative Sound Blaster Roar 2. Coś się nada?
Byłem w szopie, kilka głośników osłuchanych i wybrana Vifa Reykjavik. W tej półce cenowej jest bardzo przyzwoicie.
 
Po 2.5 roku używania Xiaomi Mi5s zakupilem następnego tym razem Mi 9 z gearbeastu - 1350 zl 2 tygodnie i go juz mialem. Także polecam X ;)
 
Back
Top