Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Po co drugi numer w jednym telefonie :facepalm: ja celowo mam firmowy w jednym a prywatny w drugim. Ten pierwszy „po godzinach” leży ode mnie zdała bo był taki czas, ze byłem „na łączach” 24/7
Nie miałem nigdy DS ale wydaje mi się dobrym rozwiązaniem ww takich sytuacjach.
 
Nie miałem nigdy DS ale wydaje mi się dobrym rozwiązaniem ww takich sytuacjach.
Wszystko zależy od wszystkiego :wink: ja niestety nie potrafiłem się powstrzymać i odbierałem telefon i cierpiało na tym moje życie prywatne. Po czasie nauczyłem moich dostawców, ze szanuje swój czas i jeśli maja ważne sprawy to misza zdążyć do 17, jeśli nie to może to poczekać do dnia następnego. Oczywiście są takie branże (jak wynajem pokoi :wink:), gdzie trzeba być dostępnym prawie zawsze.
 
Wszystko zależy od wszystkiego
d1e26ce4-dfdb-11e2-804d-0025b511226e.png
 
Wszystko zależy od wszystkiego :wink: ja niestety nie potrafiłem się powstrzymać i odbierałem telefon i cierpiało na tym moje życie prywatne. Po czasie nauczyłem moich dostawców, ze szanuje swój czas i jeśli maja ważne sprawy to misza zdążyć do 17, jeśli nie to może to poczekać do dnia następnego. Oczywiście są takie branże (jak wynajem pokoi :wink:), gdzie trzeba być dostępnym prawie zawsze.
Przeca możesz nie odbierać po prostu i/ lub są opcje różnych dzwonków
 
Kupiłem sobie Kossa. Jakosc elegancka, tylko z moim xiaomi są mega ciche. Sprawdzałem u kumpla, głośne. Tzn mega- po prostu ja lubię bardzo glosno
 
Kupiłem sobie Kossa. Jakosc elegancka, tylko z moim xiaomi są mega ciche. Sprawdzałem u kumpla, głośne. Tzn mega- po prostu ja lubię bardzo glosno

Też niedawno przesiadłem się na redmi note 5 i również miałem problem do dźwięku. W porównaniu z htc 825 ciszej i gorzej a nie był to jakis orzeł wśród telefonow. Pogrzebałem coś w korektorze Spotify i się poprawiło ale fajerwerków nie będzie. Jakby wszystko miało być na poziomie bateri, ekranu czy ram to by nie kosztował tyle ile kosztuje
 
Też niedawno przesiadłem się na redmi note 5 i również miałem problem do dźwięku. W porównaniu z htc 825 ciszej i gorzej a nie był to jakis orzeł wśród telefonow. Pogrzebałem coś w korektorze Spotify i się poprawiło ale fajerwerków nie będzie. Jakby wszystko miało być na poziomie bateri, ekranu czy ram to by nie kosztował tyle ile kosztuje
W xiaomi muzyka i Spotify grają stosunkowo cicho, za to Soundcloud gra o wiele głośniej.
 
Kupiłem sobie Kossa. Jakosc elegancka, tylko z moim xiaomi są mega ciche. Sprawdzałem u kumpla, głośne. Tzn mega- po prostu ja lubię bardzo glosno
Też niedawno przesiadłem się na redmi note 5 i również miałem problem do dźwięku. W porównaniu z htc 825 ciszej i gorzej a nie był to jakis orzeł wśród telefonow. Pogrzebałem coś w korektorze Spotify i się poprawiło ale fajerwerków nie będzie. Jakby wszystko miało być na poziomie bateri, ekranu czy ram to by nie kosztował tyle ile kosztuje
Trzeba zmienić region w telefonie z tego co pamietam chyba na Szwajcarie. Zobaczcie w google, bo teraz nie mam jak.

Tak. Szwajcaria i beda graly glosno. Jezyk zostaje pl, takze bez obaw.
 
Last edited:
Trzeba zmienić region w telefonie z tego co pamietam chyba na Szwajcarie. Zobaczcie w google, bo teraz nie mam jak.

Tak. Szwajcaria i beda graly glosno. Jezyk zostaje pl, takze bez obaw.

Można to jakoś wytlumaczyc, dlaczego tak to ma działać?

Nie chodzi o głośność przede wszystkim a o jakość. Podglosnisz max to gra ake jakosc chujowa. Tego się nie przeskoczy chyba.
 
Można to jakoś wytlumaczyc, dlaczego tak to ma działać?

Nie chodzi o głośność przede wszystkim a o jakość. Podglosnisz max to gra ake jakosc chujowa. Tego się nie przeskoczy chyba.
RODO. Celowo przyciszyli, żeby ktoś Cię nie mógł podsłuchiwać stojąc obok. Jakości to nie poprawi. Możesz sprawdzić też Indie.
 
Jaki koszt takiej usługi? Mam w domu jakieś starsze senheisery chyba HD 555. Fajnie grają ale tak jest chyba z 5m kabla i duży Jack ci czyni je praktycznie nie praktycznymi.
zależy od przewodu i jego ceny (bardziej od marży jaką zarzuci wymieniający i czy korzysta z gotowców z zarobionymi końcówkami, co jest droższe. Można też wyjebać jacka i wstawić mini jacka, niskim kosztem około 20-30 zł całość), dochodzi wymiana i wysyłka zwykle około 80 zł (zależy jak są zasilane słuchawki, jedne są szeregowo czyli tańsze, drugie równolegle, droższe). Teraz lepiej zainwestować w słuchawki z wymiennym przewodem, bo sporo zależy jak magik to wymieni.
 
Back
Top