Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

jak chcesz po bt to niestety zawsze jakaś część pasma przenoszenia ucierpi, jak bierzesz coś z aptx hd to ogarnij czy słuchawki też obsługują.
ok, dzięki, słuchawki mam zamiar już dojebać z górnej półki raz a porządnie. . .
:OK:

ja wiem, że to nie to samo co po kablu ale trudno bo kiedyś jak popiję to mnie znajdą rano z zawiniętym kablem wokół szyi i dopiero będzie :mamed:
 
@majkelo89 @andrzej_t.
w Wawie od 17. To ostatni wpis. Przyszlo z Amsterdamu, nie z Chin (zakladam wiec ze kipiszu nikt nie robi).
Zamowione 6 marca.
Nie przywyklem tyle czekac na pierdoly... Panie Bartosiak, mial Pan z Polski huba zrobic, i co? ;)
 
Według opisu jest lepszy, bluetooth 5.0 z aptx hd i low latency.
O i proszę, 100 zł. kosztowało a nie 149. . . taniej nawet niż ten pierwszy co podałem
@majkelo89 @andrzej_t.
w Wawie od 17. To ostatni wpis. Przyszlo z Amsterdamu, nie z Chin (zakladam wiec ze kipiszu nikt nie robi).
Zamowione 6 marca.
Nie przywyklem tyle czekac na pierdoly... Panie Bartosiak, mial Pan z Polski huba zrobic, i co? ;)
Faktycznie coś walą w kulki, ale to nasi.

Jakby poszło na cło to by już jakaś wiadomość o tym doszła. . .
:zakręcony:
 
Hahahah
upload_2019-3-29_0-12-12.png
 
Xiaomi Mi Band 2. Posiada ktoś może? Chodzi mi głównie o to, czy warto te parę dyszek wydać czy kasa w błoto? Najciekawsze dla mnie byłoby zliczanie kroków, monitoring snu i pomiar tętna (wiem, że pozostawia wiele do życzenia, ale chociaż orientacyjnie).
 
Xiaomi Mi Band 2. Posiada ktoś może? Chodzi mi głównie o to, czy warto te parę dyszek wydać czy kasa w błoto? Najciekawsze dla mnie byłoby zliczanie kroków, monitoring snu i pomiar tętna (wiem, że pozostawia wiele do życzenia, ale chociaż orientacyjnie).
Pomiar tętna jest mało dokładny, ale zliczanie kroków i pomiar snu działa spoko. Bardziej opłacalnej prostej opaski fit na rynku nie ma. Sam nie używam, bo nie lubię nosić biżuterii ani zegarków, ale kilku moich znajomych posiada i są z mibanda 2/3 zadowoleni. Do funkcji, które wymieniłeś miband się nada w zupełności.
 
Doszla.

Pierwszy raz w zyciu uzylem elektrycznej szczoteczki.

:benny::benny::benny:

Ja pierdole jakbym sam se zęby borował, to ma taką moc ze plomby moga wypasc hehehe
Normalnie młot thora w trybie wibracji :)
 
Xiaomi Mi Band 2. Posiada ktoś może? Chodzi mi głównie o to, czy warto te parę dyszek wydać czy kasa w błoto? Najciekawsze dla mnie byłoby zliczanie kroków, monitoring snu i pomiar tętna (wiem, że pozostawia wiele do życzenia, ale chociaż orientacyjnie).
Posiadam wersję 3. I nie wiem dlaczego piszesz, że pomiar tętna pozostawia wiele do życzenia, bo sprawdzany był z ciśnieniomierzem i niewiele różnicy jak w ogóle jakaś ok. 1-3 BPM. Bardziej to liczenie kroków jest gorsze, bo jednak nie polega na GPS, do tego lepsze zegarki np. Garmin Fenix, czy Xiaomi Amazfiut. Jednak i w tej kwestii nie narzekam. Monitor snu też jest niezły, wykrywa przebudzenia np. na jakieś typowo senne problemy. Mi bardziej służy opaska do powiadomień, czytania ich też(w 3-ce jest taka opcja).
 
Posiadam wersję 3. I nie wiem dlaczego piszesz, że pomiar tętna pozostawia wiele do życzenia, bo sprawdzany był z ciśnieniomierzem i niewiele różnicy jak w ogóle jakaś ok. 1-3 BPM. Bardziej to liczenie kroków jest gorsze, bo jednak nie polega na GPS, do tego lepsze zegarki np. Garmin Fenix, czy Xiaomi Amazfiut. Jednak i w tej kwestii nie narzekam. Monitor snu też jest niezły, wykrywa przebudzenia np. na jakieś typowo senne problemy. Mi bardziej służy opaska do powiadomień, czytania ich też(w 3-ce jest taka opcja).
Pomiar nadgarstkowy jest generalnie niedokładny, niezależnie od tego czy to opaska czy ciśnieniomierz
 
Kurła, znalezienie słuchawek to jednak jest trudniejsza rzecz niż by się wydawało, ja nie wiem jak Bastek sobie z tym poradził :awesome:

widział ktoś kiedyś słuchawki nauszne/wokółuszne (hooy wi czym to się różni) na BT z APTX i żeby miały przetworniki, dajmy na to 53 mm ??

nosz kurła, szukam i szukam i to wszystko takie małe
 
Kurła, znalezienie słuchawek to jednak jest trudniejsza rzecz niż by się wydawało, ja nie wiem jak Bastek sobie z tym poradził :awesome:

widział ktoś kiedyś słuchawki nauszne/wokółuszne (hooy wi czym to się różni) na BT z APTX i żeby miały przetworniki, dajmy na to 53 mm ??

nosz kurła, szukam i szukam i to wszystko takie małe
Nie zawsze wielkość przetwornika ma wpływ na wielkość muszli. Najlepiej jak przymierzysz słuchawki gdzieś stacjonarnie.
 
Nie zawsze wielkość przetwornika ma wpływ na wielkość muszli. Najlepiej jak przymierzysz słuchawki gdzieś stacjonarnie.
Kurde, tylko, że w tej dziurze zwanej Sanokiem gunwo jest. Dlatego jestem skazany na internety w tym przypadku.
Powiem Ci, że myślałem, że łatwiej będzie znaleźć odpowiednie słuchawki, które spełniają wszystkie wymagania, a tu trochę lipa.

Myślałem o tych:
https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/house-of-marley-liberate-xlbt-midnight.html

ale po obejrzeniu kilku recenzji na jutubie, okazuje się, że ich wykonanie jest, nazwijmy to, średnie.

teraz patrzę na te, wyglądają na spore APTX HD
https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/psb-m4u-8.html

jakieś sugestie ?
 
Kurde, tylko, że w tej dziurze zwanej Sanokiem gunwo jest. Dlatego jestem skazany na internety w tym przypadku.
Powiem Ci, że myślałem, że łatwiej będzie znaleźć odpowiednie słuchawki, które spełniają wszystkie wymagania, a tu trochę lipa.

Myślałem o tych:
https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/house-of-marley-liberate-xlbt-midnight.html

ale po obejrzeniu kilku recenzji na jutubie, okazuje się, że ich wykonanie jest, nazwijmy to, średnie.

teraz patrzę na te, wyglądają na spore APTX HD
https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/psb-m4u-8.html

jakieś sugestie ?
Jak celujesz w bardziej premium to warto sprawdzić sobie Sennheiser Momentum M2, SONY ma niezłe słuchawki bezprzewodowe ze sporymi muszlami.
 
Te dosyć fajne, zwłaszcza cena :awesome: ja już byłem gotów zapłacić grubiej byle było wygodniej bo nie ma nic gorszego niż oglądanie 2,5 godz. filmu, np. i ból małżowin przy tym. . .

ale skoro mówisz, że zakrywają dużo . . .
:zakręcony:
Poszukaj w necie rozmiaru i jakiegos testu, zeby nie bylo :) Moze chcesz wieksze.

Co do ceny - jest wersja z NC :) (ja chcialem do samolotu, ale cena wtedy byla przegieta, nie pamietam dokladnie).

Te tez "podroznicze" :) :
https://www.mediaexpert.pl/sluchawk...VA6aaCh38RgfZEAQYAyABEgIn8vD_BwE&gclsrc=aw.ds
 
Kurła, znalezienie słuchawek to jednak jest trudniejsza rzecz niż by się wydawało, ja nie wiem jak Bastek sobie z tym poradził :awesome:

widział ktoś kiedyś słuchawki nauszne/wokółuszne (hooy wi czym to się różni) na BT z APTX i żeby miały przetworniki, dajmy na to 53 mm ??

nosz kurła, szukam i szukam i to wszystko takie małe
sennheisery wokółuszne są duże i cała małżowina musi wlatać w środek, nie ma nacisku więc nie bolo uszy.

Sennheiser HD 4.50BTNC
Sennheiser PXC 550
Sennheiser RS195
 
Laptop do pracy (umysłowej, nie żeby kogoś nim lać :lol:). Trochę dokumentów, internet. Wifi, USB. Żeby nie zamulał, z postawionym systemem Windows. Budzet obojętnie. Bajery nie potrzebne.
@majkelo89

Gdzieś jakieś promocje może?
 
Szukam czytnik ebooków, oto co od niego oczekuje:
- budżet jakieś 430 zł,
- prosta obsługa (będzie używany przez moją mamę),
- obsługa ebooków ściągniętych z chomika i innych tego typu serwisów.

Chyba najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie jakiś starszy Kindle? Tylko który model w takim wypadku?
 
Szukam czytnik ebooków, oto co od niego oczekuje:
- budżet jakieś 430 zł,
- prosta obsługa (będzie używany przez moją mamę),
- obsługa ebooków ściągniętych z chomika i innych tego typu serwisów.

Chyba najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie jakiś starszy Kindle? Tylko który model w takim wypadku?
Kindle Paperwhite 3
 
Laptop do pracy (umysłowej, nie żeby kogoś nim lać :lol:). Trochę dokumentów, internet. Wifi, USB. Żeby nie zamulał, z postawionym systemem Windows. Budzet obojętnie. Bajery nie potrzebne.
@majkelo89

Gdzieś jakieś promocje może?
Lenovo ThinkPad X1 carbon / ThinkPad seria T
Asus Zenbook PRO
Microsoft Surface Laptop 2
 
Szukam czytnik ebooków, oto co od niego oczekuje:
- budżet jakieś 430 zł,
- prosta obsługa (będzie używany przez moją mamę),
- obsługa ebooków ściągniętych z chomika i innych tego typu serwisów.

Chyba najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie jakiś starszy Kindle? Tylko który model w takim wypadku?

Kindle Paperwhite 3

Kindle może mieć problem z niektórymi formatami ściąganymi z neta a nie kupowanymi.

Ja polecam PocketBook touch lux 4. Moja żona ma i sobie chwali
 
Kindle może mieć problem z niektórymi formatami ściąganymi z neta a nie kupowanymi.

Ja polecam PocketBook touch lux 4. Moja żona ma i sobie chwali
A długo i intensywnie użytkowany? Bo moja matula w zasadzie zdążyła już dwa czytniki zajeździć - swój i mojej siostry. Aczkolwiek przyznaję, że były to jedne z tańszych urządzeń jakiegoś anonimowego producenta. Teraz chciałbym, żeby w końcu miała coś co posłuży jej dłużej niż kilkanaście miesięcy.
 
A długo i intensywnie użytkowany? Bo moja matula w zasadzie zdążyła już dwa czytniki zajeździć - swój i mojej siostry. Aczkolwiek przyznaję, że były to jedne z tańszych urządzeń jakiegoś anonimowego producenta. Teraz chciałbym, żeby w końcu miała coś co posłuży jej dłużej niż kilkanaście miesięcy.
Moja czyta w każdej wolnej chwili wiec tez jest mocno eksploatowany
 
Kindle może mieć problem z niektórymi formatami ściąganymi z neta a nie kupowanymi.
zgadza się dalej kindle (nawet 4) nie czyta innych formatów, zostaje konwersja i czasami trochę się to rozjeżdża.
Plus to na amazonie można trafić na promce i bezproblemowa gwarancja 2 lata.
 
Laptop do pracy (umysłowej, nie żeby kogoś nim lać :lol:). Trochę dokumentów, internet. Wifi, USB. Żeby nie zamulał, z postawionym systemem Windows. Budzet obojętnie. Bajery nie potrzebne.
@majkelo89

Gdzieś jakieś promocje może?

Lenovo ThinkPad X1 carbon / ThinkPad seria T
Asus Zenbook PRO
Microsoft Surface Laptop 2
Jeszcze Dell XPS 15/13 jest bardzo mocną pozycją do rozważenia

Z promocji na x-kom mają teraz kod rabatowy prima-sale ale nie wiem jaki rabat daje.
Sprawdź jeszcze ceny na redcoon.pl tam czasami można trafić dobrą ofertę na elektronikę.
 
Back
Top