Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Pytanie do posiadaczy Iphone czy jest mocno zauważalna różnica w użytkowaniu ip 15, a 15pro? Jestem posiadaczem samsunga s21fe i chce się przesiąść na iphone, tylko właśnie problem, bo nie wiem która wersja. Recenzje na yt przejrzałem, ale teraz chcę opinię ekspertów z Cohones. Na 15 aktualnie jest proma - 4k zł

Tel służy mi do normalnego użytkowania oprócz dzwonienia to do przeglądania internetu, tiktoka, instagrama, czasami jakiejś gry, zdjęć,
Czytałem na pewnym forum, że z 15 pro sojowe latte smakuje bardziej ale nie potwierdzę bo jestem hetero.
 
https://www.morele.net/inventory/info/7ab1b92c/

wstępnie, mocne, ale żeby prądu nie waliło i nie grzało się.
Na chłodzeniu nie lepiej dać dwa wentylatory?


co do obudowy?

to mnie interesuje:

na przednim panelu daliśmy Ci miejsce na chłodzenie cieczą z chłodnicą 360 mm

i to, skoro jest miejsce na 7 a 4 już są to może by to wymaksować do 7?

bez problemu mieści aż 7 wentylatorów. Na start dajemy Ci w pakiecie naszych 4 ulubieńców – niezawodne Stratusy 120 PWM
 
@andrzej po co Ci 7 wentylatorów mordo. To byś musiał nakurwiać takie podkręcanie, że byś kiełbasy smażył na płycie głównej.
Do jakich gier to chcesz kupic? Dobrze, Ci Lugasek pisał że stary komp jest elegancki. Jak chcesz wydać hajsy to bierz monitor co najmniej 27 cali w 1440p/ 4k i procesor I7 a nie piątkę.
 
@andrzej po co Ci 7 wentylatorów mordo. To byś musiał nakurwiać takie podkręcanie, że byś kiełbasy smażył na płycie głównej.
Do jakich gier to chcesz kupic? Dobrze, Ci Lugasek pisał że stary komp jest elegancki. Jak chcesz wydać hajsy to bierz monitor co najmniej 27 cali w 1440p/ 4k i procesor I7 a nie piątkę.
Im wyższa rozdzielczość tym mniejsze znaczenie ma procesor. Spokojnie i5 wystarczy od 1440p wzwyż
 
To zrób taki zestaw.

A procesor i7?

a chłodzenia cieczami? :awesome:
Może być i cieczą ale fanem nie jestem. W powietrznym się może popsuć tylko wentylator. Wymieniasz i po sprawie. W wodnym może paść wszystko. Wątpię żebyś moc tej i5 wykorzystał.
 
Może być i cieczą ale fanem nie jestem. W powietrznym się może popsuć tylko wentylator. Wymieniasz i po sprawie. W wodnym może paść wszystko. Wątpię żebyś moc tej i5 wykorzystał.
A skąd wiemy co będzie za 3, 5, 10 lat? Może wtedy wykorzystam?
 
Tylko se dołóż i kup od razu energożerny jebitny monitor, nie taki zwykły - https://www.euro.com.pl/monitory-le..._66Lx9PT2tjldK5_oRIaAjfKEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Przebijam

Od tak jebitnych monitorów to przecież można zeza rozbierznego dostać :o o: ktoś tego w ogóle używa do pracy czy jak?:confused:
 
Od tak jebitnych monitorów to przecież można zeza rozbierznego dostać :o o: ktoś tego w ogóle używa do pracy czy jak?:confused:
Normalnie, ja musze w pracy używać dwóch monitorów, w poprzedniej miałem trzy sztuki podpięte jednocześnie.

Taki monitor to coś pięknego.
 
Kolega spedytor?
Nie, wcześniej compliance, teraz analiza procesów. Ale jeszcze jak robiłem wcześniej w księgowości to było tak samo, im więcej monitorów tym wygodniejsza praca.

Dane są lepiej poukładane, nie musisz żonglować stronami czy programami, bo wszystko widoczne, a dodatkowo samo poświęcenie czasu na poukładanie danych może dać Ci kosmiczne oszczędności, bo np redukujesz ilość kliknięć w procesie z 80ciu do 14tu.

To naprawdę robi różnicę. W ciągu dnia to niewiele, ale w skali roku Generujesz oszczędności rzędu np kilku wypłat, bo pracownicy są szybsi.
 
Nie, wcześniej compliance, teraz analiza procesów. Ale jeszcze jak robiłem wcześniej w księgowości to było tak samo, im więcej monitorów tym wygodniejsza praca.

Dane są lepiej poukładane, nie musisz żonglować stronami czy programami, bo wszystko widoczne, a dodatkowo samo poświęcenie czasu na poukładanie danych może dać Ci kosmiczne oszczędności, bo np redukujesz ilość kliknięć w procesie z 80ciu do 14tu.

To naprawdę robi różnicę. W ciągu dnia to niewiele, ale w skali roku Generujesz oszczędności rzędu np kilku wypłat, bo pracownicy są szybsi.
Dokładnie, nie ma nic gorszego niż bałagan na monitorze i ciągle żonglowanie aplikacjami
 
Dla dzieci co najwyżej Smartwatch. Minimum niezbędnych funkcji, żadnych aplikacji czy innych śmieci. Nie ma co wychowywać kolejnego pokolenia niewolników smartfonów.
 
Back
Top