Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Czym się różnią te dyski 1TB, że taka różnica w cenie?
Szybkość odczytu
7000 MB/s
Szybkość zapisu
5000 MB/s

vs

Szybkość odczytu
2100 MB/s
Szybkość zapisu
1600 MB/s



Jak pracujesz na dużych plikach to znacznie to przyspieszy czas transferu i szybciej po prostu będą się ładować np. wideo to premiere.

 
A nie jest tylko 1*32?

W tym droższym nie da się przyciąć cos na obudowie czy to musi być taki kozak za 800?
czytać nie umiesz? Przecież nawet na zdjęciu masz 2 kości :). Obudowa może być inna.


Wybierz, które Ci się podobają, a ja Ci powiem, czy będzie wszystko pasować.

 
Szkada, że za iGPU w tym procku życzą sobie aż +400 zł, bo 2 stowki opłacałoby się dopłacić. Wtedy komputer nie jest atrapą gdy brak dedykowanej grafiki, a dzięki Quick Sync Video, które bardzo fajnie działa na integrach Intela, można sobie spokojnie podłubać przy obróbce. Tym bardziej, że brana pod uwagę płyta obsługuje iGPU.
 
Szkada, że za iGPU w tym procku życzą sobie aż +400 zł, bo 2 stowki opłacałoby się dopłacić. Wtedy komputer nie jest atrapą gdy brak dedykowanej grafiki, a dzięki Quick Sync Video, które bardzo fajnie działa na integrach Intela, można sobie spokojnie podłubać przy obróbce. Tym bardziej, że brana pod uwagę płyta obsługuje iGPU.
o jakim procu ty gadasz? To co ja podawałem to 50zł różnicy z gpu i bez.
 
Fakt, tam są dwa zestawy, a nie jeden. W cenniku sprawdzałem wersję K z odblokowanym mnożnikiem(2099zł). Jeśli 5 dych, to nie ma się nad czym zastanawiać.
 
Back
Top