Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Dobra, obejrzałem to i nie chcę iść z mamą zeznawać. Kiedyś pisałeś, że da się ściągnąć darmowego Windowsa tylko, że nie będzie aktywowany czy coś takiego. To jest aktualne?
Aktualne. Wystarczy zainstalować windowsa :).
 
Hehe, ale legalnego a nie "legalnego"
No normalnie instalujesz, tak jak Ci pisałem parę dni wcześniej.

Jak nie aktywujesz to po jakimś czasie wyskoczy Ci taki znak wodny i to wszystko. Możesz korzystać dalej.

NTT-aktywacja-windows10-1024x455.png






 
Hehe, ale legalnego a nie "legalnego"

Zalutuje tylko windowsa i nic więcej nie instaluj. Nie podłączaj laptopa do internetu. To Ci powiem potem jak sterowniki zalutować najlepiej.
 
Poprawa zasięgu na tym samym poziomie w domu. Router oddalony o dwa pomieszczenia od sypialni, w której łapię sygnał, ale chcę go wzmocnić.
nie znam się.

edit

:beczka:

xkom i al.to mają paczkomaty za free przez aplikacje chyba. Albo smart allegro.
 
Last edited:
nie znam się.

edit

:beczka:

xkom i al.to mają paczkomaty za free przez aplikacje chyba. Albo smart allegro.
 
@lugasek
Ile kosztowałby mnie laptop który spokojnie poradzi sobie z nowymi grami np. Resident Evil 8? PS 5 raczej w najbliższym czasie nie kupię to może kupno łapka byłoby ok, zwłaszcza że stary ma już swoje lata.
Win 10 też trzeba wliczyć.
 
Last edited:
Ok, to powoli będę czegoś szukał i może coś kiedyś się popytam. A jak siedzisz w temacie, to ceny laptopów stabilne czy może jest szansa, że stanieją? Przeca kto miał kupić na pandemie to już kupił ;)
 
Ok, to powoli będę czegoś szukał i może coś kiedyś się popytam. A jak siedzisz w temacie, to ceny laptopów stabilne czy może jest szansa, że stanieją? Przeca kto miał kupić na pandemie to już kupił ;)
Raczej będzie coraz drożej.
 
@lugasek zapodałbyś mistrzu link do jakiegoś sklepu na allegro w którym można zamówić pastę i alkohol izopropylowy bez zbędnego przepłacania.
 
Szukaj "kontakt IPA" na allegro to ci wyskoczy, najtańsza oferta za 11,40 z przesyłką.
Pasta to zależy czy chcesz coś konkretnego czy byle jaką najtańszą bo jest ich sporo ;)
Ja do PS4 użyłem Gelid'a (plus wymienione termopady) i od dwóch lat cisza, konsoli nie słychać :)
 
Kurła na chwilę obecną nadal leży w częściach (od środy):siara:

d93a7792a1f060f1gen.jpg

Może jutro się za to zabiorę ...
To lutuj, żeby Ci czas na zwrot nie przeleciał, jakby coś by było nie tak. Chłodzenie normalnie zalutuj z tą pastą co jest. Jakbyś proca zabrudził to przetrzyj zwykłym spirytusem i wytrzyj do sucha i dopiero lutuj chłodzenie. Śruby po przekątnych przykręcaj.
 
Co zrobić :fjedzia: w środę dotarł też zamówiony obraz na ścianę ( 5 częściowy) i też kurła leży nie powieszony , jedyne co mi się udało zadziałać w tygodniu to rozkręcenie pada do ps4 , wymiana gumek ,taśmy do ładowania i poskładanie go z powrotem do kupy :lol: Nawet zakupionej kopii UFC 4 nie rozpakowałem z folii.
 
Co zrobić :fjedzia: w środę dotarł też zamówiony obraz na ścianę ( 5 częściowy) i też kurła leży nie powieszony , jedyne co mi się udało zadziałać w tygodniu to rozkręcenie pada do ps4 , wymiana gumek ,taśmy do ładowania i poskładanie go z powrotem do kupy :lol: Nawet zakupionej kopii UFC 4 nie rozpakowałem z folii.
Przynajmniej rozpakowałeś.
 
Co zrobić :fjedzia: w środę dotarł też zamówiony obraz na ścianę ( 5 częściowy) i też kurła leży nie powieszony , jedyne co mi się udało zadziałać w tygodniu to rozkręcenie pada do ps4 , wymiana gumek ,taśmy do ładowania i poskładanie go z powrotem do kupy :lol: Nawet zakupionej kopii UFC 4 nie rozpakowałem z folii.
i jak montujesz chłodzenie to zwróć uwagę z której strony masz kabel. Bo jak będzie nie z tej strony to nie podłączysz do płyty głównej, bo będzie za krótki.
 
Back
Top