Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.


woli oddac pc jebany niz sie żonie postawić i zalutowac kompa w salonie. No i zadzwonić żeby gniazdko zalutowali od interneta

93998e3895690.gif
 
woli oddac pc jebany niz sie żonie postawić i zalutowac kompa w salonie. No i zadzwonić żeby gniazdko zalutowali od interneta

93998e3895690.gif
:jarolaugh:

btw
jak podłączę PC do 55" to ja będę tam miał obraz na całe 55" czy na jakieś okienko? Bo ja ślepy jestem, nie wyobrażam sobie cokolwiek paczać z drugiego końca pokoju już nie wspominając o przeczytaniu czegokolwiek :beczka:
i jak to jest ze stratą jakości? np. w takiej Civ? grafa tak samo dobra jak na monitorze? :zakręcony:
 
:jarolaugh:

btw
jak podłączę PC do 55" to ja będę tam miał obraz na całe 55" czy na jakieś okienko? Bo ja ślepy jestem, nie wyobrażam sobie cokolwiek paczać z drugiego końca pokoju już nie wspominając o przeczytaniu czegokolwiek :beczka:
i jak to jest ze stratą jakości? np. w takiej Civ? grafa tak samo dobra jak na monitorze? :zakręcony:
caly ekran
 
Karte graficzna se chociaz zostaw. Teraz sa na wage zlota. Kupisz sobie nowe bebechy i karte przelozyc i bedzie :antonio:
Ciekawa sugestia, powiem tak, dzisiaj przykręciłem młodemu boczne kółka do rowerka :lol: więc jutro pewnie będę pod blokiem paczał jak się uczy jeździć, później może braknąć czasu bo są inne plany, ale jak będzie padało to podłączę jutro kompa do TV na próbę, muszę zobaczyć czy to wygląda tak jak sobie wyobrażam, jeśli będzie wszystko dobrze to wtedy.... zobaczymy
 
Ciekawa sugestia, powiem tak, dzisiaj przykręciłem młodemu boczne kółka do rowerka :lol: więc jutro pewnie będę pod blokiem paczał jak się uczy jeździć, później może braknąć czasu bo są inne plany, ale jak będzie padało to podłączę jutro kompa do TV na próbę, muszę zobaczyć czy to wygląda tak jak sobie wyobrażam, jeśli będzie wszystko dobrze to wtedy.... zobaczymy
z bocznymi sie nie przewroci, da se rade sam.
 
dzisiaj przykręciłem młodemu boczne kółka do rowerka :lol:
To juz na wstępie zjebałeś. Rowerek biegowy -> przesadka na normalny rowerek na 2 kółkach. Każdy inny system to błąd - będziesz dziecko do usranej smierci uczył jeździć na 2 kółkach.
 
To juz na wstępie zjebałeś. Rowerek biegowy -> przesadka na normalny rowerek na 2 kółkach. Każdy inny system to błąd - będziesz dziecko do usranej smierci uczył jeździć na 2 kółkach.
Mam nadzieję, że nie, zobaczymy, wiele gówniaków zaczynało na kółkach bocznych a później dali radę się przesiąść.
 
Możesz coś dla swojego dziecko zrobić dobrze i mu ułatwić naukę albo nie - Twój wybór :fjedzia:
Kółka tak przykręciłem żeby cały ciężar na nich nie spoczywał, są troszkę ponad ziemią więc i tak będzie musiał trzymać pion, kółka nie pozwolą tylko się najeść trawy (@lugasek mistrz), ja nie dam radę jak mój ojciec, kazać mu jechać i drzeć na niego paszczę przy każdej glebie :beczka:
 
Nie, to bardziej hulajnoga. Najtaniej, najszybciej kupić podstawowy model w deca. Moja córa jeździła od 2 urodzin na biegówce i potem siadła na rower i od razu pierwszego dnia zaczęła jeździć - jedynie musiałem chwile poswięcić na nauke ruszania bo na początku było na "pych" :lol:

Biegowy z Deca

A z takich wynalazków hulajnoga+jeździk to zdecydowanie polecam Scoot and Ride Highwakick , mój młody dostał takie coś na pierwsze urodziny i teraz smiga jak szalony. Jakość wykonania najwyższa a mechanizm zmieniania z jeździka na hulajnogę bardzo prosty i solidny. Sprawdzałem też i moja 5 letnia córka jeszcze teraz mogłaby jeździć na tej hulajnodze więc jest to zakup na dłuższy czas + jak potem będziesz chciał odsprzedać na olx to schodza w kilka minut.
 
Kółka tak przykręciłem żeby cały ciężar na nich nie spoczywał, są troszkę ponad ziemią więc i tak będzie musiał trzymać pion
Wszystkie boczne kółka są standardowo tak zrobione żeby na dwa na raz nie mogły dotykać ziemi. Jak pisałem wyżej - chuja to da.
 
Back
Top