Smart Bet – kącik bukmacherski #2

Jakby Trujillo był po 2.75 to byłby prezent. Ale tyle to miał Nate Marquardt wychodząc do walki z Te Huną po trzech porażkach. Abel ma z kolei dwie wygrane i to ostatni nokaut w świetnym stylu. Nie mniej będę trzymał kciuki za ten kurs:).
 
Czekam na kolejną odsłonę, bo jak zdam prawko na motocykl, to na spokojnie chcę rozpocząć bukmacherkę i jestem ciekaw, co napiszecie ciekawego :)



Szacunek za spory artykuł i prowadzenie tego cyklu.
 
a decyzje w walkach Marcelo Guimaraesa (MMA 9-1-1) i Clinta Hestera (MMA 11-3) mogły z powodzeniem pójść na korzyść ich rywali.


Nie. Guimaraes zdecydowanie wygrał, a 30-27 to był żart ze strony sędziego Joe Soliza ( dla którego była to pierwsza walka w życiu sędziowana na dużej gali).



Z tym Dongiem to trochę pojechałeś, w życiu nie będzie faworytem. Kursy będą odwrotne do tych przez Ciebie proponowanych.



Dobry tekst.
 
Calo



Może i masz rację z tym Guimaraesem. Stawiałem pieniądze na Enza i pewnie dlatego widziałem (a raczej chciałem widzieć) tę walkę inaczej. ;)



O tym, że Kim będzie faworytem jestem dość mocno przekonany, chociaż faktycznie kursy powinny być zbliżone. Oprócz tego, co już napisałem, mogę dodać, że w ostatnich 4 walkach Kim ma bilans 4-0, a Woodley 2-2, no i bukmacherzy, którzy nie doceniali dość mocno Koreańczyka przed walką Erickiem Silvą, chyba już trochę inaczej na niego potrzą. W walce Johnem Hathawayem, który przed starciem z Kimem miał bilans MMA 17-1, UFC 7-1 i na pewno nie nazwiemy go "ogórem", Dong był wyraźnym faworytem z kursem w okolicach 1.35. Jeśli dodać do tego słabą postawę Woodleya w ostatniej walce, to raczej mała szansa, że Tyron będzie faworytem w oczach buków.



Ostatnio przewidywałem 2.60 na Mitrionego i też podobno wtedy "pojechałem", a na 5dimes jest aktualnie właśnie taki kurs. :) Wystawiony początkowo był niższy - myślałem, że więcej pieniędzy pójdzie na Matta, a jednak było na odwrót, ale i tak się cieszę. :)
 
Jeśli chodzi o Woodleya to dobre predictions,mianowicie tak chujowej walki z Rorym nikt sie nie spodziewał mam wrażenie ,że nawet sam czarnuch.Teraz będzie chciał szybko zmazać plame.
 
Szady, ostatnie wystepy zawodników odgrywają rolę, no ale nie taką, żeby Donga zrobili po kursie 1,65. Mittrione po 2,6 o wiele bardziej uzasadniony.



Hathaway w walce z Kimem wracał po dłuuuugiej przerwie, ponadto wtedy rzeczywiście wszyscy obserwatorzy sportu uważali Koreańczyka za prawie pewniaka, w czym nie ma nic dziwnego, ponieważ stylistycznie ,,Hitman" pasował Kimowi. No właśnie, styles make fights, a...



...Woodley to trudny przeciwnik dla Donga, walka z Rorym nie odebrała mu nagle bardzo dobrych zapasów i eksplozywnej stójki - a to na pewno wniesie do oktagonu w walce z Kimem.



Gdybyś był bukmacherem i dał taki kurs na Woodleya, to nie zagrałbym go...ale tylko dlatego , że jestem fanem Kima :-)







Lol , przez Twój artykuł jestem podirytowany że nie grałem gali z Nowej Zelandii. Grujic po 1,91, Matthews po 1,74, Vaculik po 1,64 - nosz kurwa, w moich oczach to byli cholernie zdecydowani faworyci.
 
Ciekawa inicjatywa z tą serią "Smart bet" , mam nadzieję że będzie się ciągnęła jak najdłużej.
Po takich kursach pewnie puścił bym Miocica i Woodleya
 
Jeżeli będą takie kursy to Woodley i Trujilo spokojnie można wchodzić w ciemno



Spoko inicjatywa.
 
Jeżeli będą takie kursy to Woodley i Trujilo spokojnie można wchodzić w ciemno






...i duża szansa, że Green Ci kupon zjebie. Woodley jest lepszym rozwiązaniem, choć też daleko mu do pewniaka.
 
obstawiac walki przeciwko Trujillo... obstawiac w ogole walki z Trujillo... pls. :)



jesli temat nazywa sie 'SMART' Bet to nie powinno w ogole byc tu Able'a, haha.
 
Tim Boetsch - Brad Tavares 2.0 - 1.8



Alistair Overeem - Stipe Miocic 1.7 - 2.3



Dong Hyun Kim - Tyron Woodley 2.2 - 1.6



Co do reszty to tak samo jak Szady. Jakoś tak te kursy widzę, pożyjemy zobaczymy.
 
Back
Top