1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Smart Bet – kącik bukmacherski #2

Discussion in '(TOTALbet) Zakłady bukmacherskie MMA' started by Szady, Jun 30, 2014.

1. Szady

Szady MMARocks Cohones

Komentarze:
    13,005
    Zdobyte Lajki:
    22,231
    Punkty:
    1,790
    s

Last edited by a moderator: Feb 12, 2017
  2. Cloud

Cloud UFC
    Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    18,604
    Zdobyte Lajki:
    29,595
    Punkty:
    2,790
    Jakby Trujillo był po 2.75 to byłby prezent. Ale tyle to miał Nate Marquardt wychodząc do walki z Te Huną po trzech porażkach. Abel ma z kolei dwie wygrane i to ostatni nokaut w świetnym stylu. Nie mniej będę trzymał kciuki za ten kurs:).

3. midern

midern UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,092
    Zdobyte Lajki:
    2,135
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Pomorze
    Czekam na kolejną odsłonę, bo jak zdam prawko na motocykl, to na spokojnie chcę rozpocząć bukmacherkę i jestem ciekaw, co napiszecie ciekawego :)

Szacunek za spory artykuł i prowadzenie tego cyklu.

4. Calo

Calo WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,465
    Zdobyte Lajki:
    21
    Punkty:
    1,790

Nie. Guimaraes zdecydowanie wygrał, a 30-27 to był żart ze strony sędziego Joe Soliza ( dla którego była to pierwsza walka w życiu sędziowana na dużej gali).

Z tym Dongiem to trochę pojechałeś, w życiu nie będzie faworytem. Kursy będą odwrotne do tych przez Ciebie proponowanych.

Dobry tekst.

5. Szady

Szady MMARocks Cohones

Komentarze:
    13,005
    Zdobyte Lajki:
    22,231
    Punkty:
    1,790
    Calo

Może i masz rację z tym Guimaraesem. Stawiałem pieniądze na Enza i pewnie dlatego widziałem (a raczej chciałem widzieć) tę walkę inaczej. ;)

O tym, że Kim będzie faworytem jestem dość mocno przekonany, chociaż faktycznie kursy powinny być zbliżone. Oprócz tego, co już napisałem, mogę dodać, że w ostatnich 4 walkach Kim ma bilans 4-0, a Woodley 2-2, no i bukmacherzy, którzy nie doceniali dość mocno Koreańczyka przed walką Erickiem Silvą, chyba już trochę inaczej na niego potrzą. W walce Johnem Hathawayem, który przed starciem z Kimem miał bilans MMA 17-1, UFC 7-1 i na pewno nie nazwiemy go "ogórem", Dong był wyraźnym faworytem z kursem w okolicach 1.35. Jeśli dodać do tego słabą postawę Woodleya w ostatniej walce, to raczej mała szansa, że Tyron będzie faworytem w oczach buków.

Ostatnio przewidywałem 2.60 na Mitrionego i też podobno wtedy "pojechałem", a na 5dimes jest aktualnie właśnie taki kurs. :) Wystawiony początkowo był niższy - myślałem, że więcej pieniędzy pójdzie na Matta, a jednak było na odwrót, ale i tak się cieszę. :)

6. kiras

kiras Guest

Jeśli chodzi o Woodleya to dobre predictions,mianowicie tak chujowej walki z Rorym nikt sie nie spodziewał mam wrażenie ,że nawet sam czarnuch.Teraz będzie chciał szybko zmazać plame.

7. Calo

Calo WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,465
    Zdobyte Lajki:
    21
    Punkty:
    1,790
    Szady, ostatnie wystepy zawodników odgrywają rolę, no ale nie taką, żeby Donga zrobili po kursie 1,65. Mittrione po 2,6 o wiele bardziej uzasadniony.

Hathaway w walce z Kimem wracał po dłuuuugiej przerwie, ponadto wtedy rzeczywiście wszyscy obserwatorzy sportu uważali Koreańczyka za prawie pewniaka, w czym nie ma nic dziwnego, ponieważ stylistycznie ,,Hitman" pasował Kimowi. No właśnie, styles make fights, a...

...Woodley to trudny przeciwnik dla Donga, walka z Rorym nie odebrała mu nagle bardzo dobrych zapasów i eksplozywnej stójki - a to na pewno wniesie do oktagonu w walce z Kimem.

Gdybyś był bukmacherem i dał taki kurs na Woodleya, to nie zagrałbym go...ale tylko dlatego , że jestem fanem Kima :-)

Lol , przez Twój artykuł jestem podirytowany że nie grałem gali z Nowej Zelandii. Grujic po 1,91, Matthews po 1,74, Vaculik po 1,64 - nosz kurwa, w moich oczach to byli cholernie zdecydowani faworyci.

8. fikusny

fikusny ONE FC
    Featherweight

Komentarze:
    2,347
    Zdobyte Lajki:
    1,725
    Punkty:
    2,790
    Ciekawa inicjatywa z tą serią "Smart bet" , mam nadzieję że będzie się ciągnęła jak najdłużej.
    Po takich kursach pewnie puścił bym Miocica i Woodleya

9. KornikArtur

KornikArtur Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    98
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Jeżeli będą takie kursy to Woodley i Trujilo spokojnie można wchodzić w ciemno

Spoko inicjatywa.

10. Pietagoras

Pietagoras UFC
    Strawweight

Komentarze:
    7,662
    Zdobyte Lajki:
    8,898
    Punkty:
    1,790

...i duża szansa, że Green Ci kupon zjebie. Woodley jest lepszym rozwiązaniem, choć też daleko mu do pewniaka.

11. baju

baju Vale Tudo
    Championship
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    29,885
    Zdobyte Lajki:
    41,853
    Punkty:
    5,790
    obstawiac walki przeciwko Trujillo... obstawiac w ogole walki z Trujillo... pls. :)

jesli temat nazywa sie 'SMART' Bet to nie powinno w ogole byc tu Able'a, haha.

12. Calo

Calo WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,465
    Zdobyte Lajki:
    21
    Punkty:
    1,790
    Tim Boetsch - Brad Tavares 2.0 - 1.8

Alistair Overeem - Stipe Miocic 1.7 - 2.3

Dong Hyun Kim - Tyron Woodley 2.2 - 1.6

Co do reszty to tak samo jak Szady. Jakoś tak te kursy widzę, pożyjemy zobaczymy.

13. KornikArtur

KornikArtur Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    98
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    O Trujilo myślałem w aspekcie singla. Z Woodleyem to zapewne jakś tasiemka.

Share This Page