Skoki Narciarskie

skończyło się jak zwykle. . . tyle dobrego, że chociaż schlirencauer nie wygrał ;)
 
raphaelius



Trener może belki obniżać lub podwyższać



Jesli jury się zgodzi. Do tej pory zawsze się zgadzali
 
4dba385786_nic_sie_nie_stalo_.jpg
 
Zajebiście Stoch ! 131,5m ! Na razie pierwszy ! Zostało 3 w I serii



Dostał jedną 20 :-)



@down Wiem ale morda sama się cieszy. Studzimy emocje ale Stoch 1 po pierwszej serii. Schileri zje*ał ! 5 pkt przewagi nad Prevcem.
 
Dobra nie ma co się podniecać, trzeba czekać na wyniki po II serii :-)

@up
Mi też się cieszy, ale studze swój optymizm po ostatnim konkursie.
 
Dzięki za info, że skoki lecą. Po początku sezonu zapomniałem, że w ogóle istnieją. Będzie czym dokończyć czas pracy do 20 ;)
 
Taki piękny kurs był na Kamila,a ja nie wierzyłem. Gregor zawalił, obyśmy zaraz mieli kolejnego Polskiego mistrza świata!



 
swoją drogą, jak nasi będą tak skakać to jeszcze sie mozemy na medal druzynówki załapać ;] osobiscie na to licze
 
Widzę kolejny użytkownik przytył, graty Hubi :P a Yagiel to do Malinowsky'ego dołączy wkrótce chyba ;))) a Tarowi to stażu brakuje jak widzę, bo postów sporawo ;) Sama hardcore'owa część Cohones i w temacie skoków siedzą :D



No drużynówka to zupełnie inne emocje, w tym sezonie na drużynę jak nigdy możemy liczyć...choć początek był tragiczny. Później nagle mieliśmy taką pulę skoczków, żeby mogli dwie drużyny wystawić, a pewnie czerwonej latarni by nie było jak w pierwszym, drużynowym w tym sezonie.
 
Kamil chyba zyciowa forma, zawsze ladnie latal, ale dzis jego skok byl idealny i zasluzyl na 5x 20pkt. Niczym Hannawald za dawny lat.
 
Back
Top