Skoki Narciarskie

Dziś na Sadybie wyjebało potencjometr, tak głośniki w rubinie podkreciłem na maksa, jak Kamil wygrał. Czekaliśmy na hymn, a tu...
Ciocia Stasia jak usłyszała ten żałobny rytm to przestała parzyć czaj, przyleciała do telewizyjnego i krzyczy: Łoj Bożesz ty mój, Marszałka chowajo!
 
Kraft psuje drugi skok w ciągu dwóch dni, z czego jeden konkursowy. Dawać już kurwie tę Planice!
 
Koleś jest niemożliwy .. No i BRAWO KAMIL niech Kraft znowu dostanie sraczki :lol:

C7SbuZ9WwAAqKUy.jpg
 
Pięknie , ale będą niesamowite emocje do samego końca PŚ !!!
I wszystko rozstrzygnie się podczas lotów w Planicy , zawsze lubiłem oglądać to piękne zwieńczenie sezonu na Velikance a teraz zapowiada się wręcz kapitalnie :happy dance:
Kojarzycie tę pieśń, niegdyś graną dla każdego skoczka, który przekraczał 200 metrów?

Na Sadybie mieliśmy taki tematyczny żarcik - jak mój testosteron przekraczał poziom dwieście, to spiewalem podobnie:
Elżunia, Elżunia,
skocz no mi, na kunia


Ale to było kiedyś. A teraz to... leży ... i... nic :(
 
No Panowie, co za weekend! Mega zazdroszczę, że mieliście okazję oglądać te wspaniałe loty. Będzie nadrabiane, wiadomo to już nie to samo znając wyniki ale obejrzę z chęcią i nacieszę się sukcesami chłopaków. Na Planice będę tutaj już zwarty i gotowy. Po Kule i PN!
 
Wczoraj znajomy w pracy pokazał mi mmsy ze zdjęciami od jego syna z Norwegii który był na skokach i ma fotki z Kubackim i Żyłą , fajna sprawa. Co do weekendowych zawodów to w piątek straszna lipa bo mam 2 zmianę i nie oglądnę ale sobota i niedziela będzie oglądane i liczę na spore emocje !!!
 
Tak sobie teraz słucham wywiadów i faktycznie, Maciek przyznał, że skrócił lot a gdyby tego nie zrobił 250m by pękło tylko nie wiadomo czy ustałby ten skok :crazy: Tłumaczył to brakiem doświadczenia w oddawaniu tak odległych lotów

 
Jak Kamil ma zgarnąć KK to musi sprawę załatwić w piątek, bo w niedzielę może być różnie z pogodą. Ponoć zapowiada się ulewa...
 
Jutro od 9 treningi. Jak ktoś chce to transmisja będzie tutaj: http://4d.rtvslo.si/zivo/tvmmc

Trzeba zmienić IP na słoweńskie. Instalujemy do Chrome wtyczkę Modify Headers do Chrome - tworzymy Profile 1, w rubryce Request Headers wpisujemy X-Forwarded-For, a w rubryce Value wpisujemy IP 94.103.64.0
Ew. trzeba będzie doinstalować wtyczkę Infinite HD app.
 
Jutro od 9 treningi. Jak ktoś chce to transmisja będzie tutaj: http://4d.rtvslo.si/zivo/tvmmc

Trzeba zmienić IP na słoweńskie. Instalujemy do Chrome wtyczkę Modify Headers do Chrome - tworzymy Profile 1, w rubryce Request Headers wpisujemy X-Forwarded-For, a w rubryce Value wpisujemy IP 94.103.64.0
Ew. trzeba będzie doinstalować wtyczkę Infinite HD app.
Alternatywnie polecam hola.org.
Moim zdaniem zdecydowanie łatwiej. Wystarczy zainstalować wtyczkę i wybrać odpowiedni kraj z tabelki.
 
A tutaj najdłuższy skok z wczorajszych testów - 231m. Ostatnia linia to 255m, patrząc jak gładko Prevc zaliczył 248,5m sądzę, że można spokojnie skoczyć tutaj ponad 250m, trzeba tylko dość nisko lecieć.
 
No i chuj, no i cześć. Transmisja zablokowana, zmiana IP nic nie daje :( Zostają relacje FIS-u...
 
No i chuj, no i cześć. Transmisja zablokowana, zmiana IP nic nie daje :( Zostają relacje FIS-u...

Trochę się spóźniłem, na weeb.tv wystarczy założyć konto i większość wydarzeń możesz oglądać przez jakiś czas za darmo, gdy jest tylko limit na żółto, a w czasie kwalifikacji zazwyczaj tak jest.
 
Trochę się spóźniłem, na weeb.tv wystarczy założyć konto i większość wydarzeń możesz oglądać przez jakiś czas za darmo, gdy jest tylko limit na żółto, a w czasie kwalifikacji zazwyczaj tak jest.
Tak sie tylko zapytam czy na weeb jest RTV4 czy tylko tak , bez czytania postów @J-Son 'a zajebałeś stronką jak łysy grzywką o kant kuli?
 
Tak sie tylko zapytam czy na weeb jest RTV4 czy tylko tak , bez czytania postów @J-Son 'a zajebałeś stronką jak łysy grzywką o kant kuli?

Przeczytałem ostatni post, w którym napisał, iż zablokowali mu transmisję więc podałem stronkę na której ładnie chodzi Eurosport i nie widzę problemu.
 
Przeczytałem ostatni post, w którym napisał, iż zablokowali mu transmisję więc podałem stronkę na której ładnie chodzi Eurosport i nie widzę problemu.
zalapalem sie na ostatnie 4 skoki i patrze, a tu najlepsza 3 nie skacze
 
@HubiSSJ3 chodziło mi o transmisję treningów na słoweńskim streamie, do Eurosportu mam dostęp, ale oni pokazują tylko kwali.

A tak w ogóle... Forfang w końcu wpadł na kontroli z tym swoim spadochronem :D
 
@HubiSSJ3 chodziło mi o transmisję treningów na słoweńskim streamie, do Eurosportu mam dostęp, ale oni pokazują tylko kwali.

A tak w ogóle... Forfang w końcu wpadł na kontroli z tym swoim spadochronem :D

Ok, nie sprawdziłem godziny dodania posta, tylko jak wszedłem na cohones i zobaczyłem to chciałem być uczynny i Ci odpisałem :tongue:

@kaczka41

Mi działa, wystarczy mieć założone konto i czekać aż nie będzie napisu "Tylko premium".
 
Największe zaskoczenie kwalifikacji in minus to DSQ Forfanga za nieprawidłowy kombinezon po skoku na 241,5m
Takie sobie na razie loty. Chłopy zapewne się rozkręcą

C7mUZK0VAAAuazA.jpg


C7l_3SHVYAAlR74.jpg

C7l1DFXU8AA7Yz6.jpg




 
Back
Top