Skoki Narciarskie

Koszmarny upadek, oby nic poważnego mu się nie stało i szybko wrócił do skakania. Podobny upadek do tego jaki zaliczył Jan Mazoch na Wielkiej Krokwi :-) U Czecha chyba jeszcze groźniej to wyglądało
 
Upadki Pochwały i Kranjca w Planicy moim zdaniem wyglądały najgorzej. Morgi ma pecha, w Kussamo kiedyś też miał koszmarny upadek, ale wrócił i oby tak też było tym razem.
 
No nie ma chyba gorszego pechowca co do zaliczania gleb od Morgiego ... a szkoda bo widać, że jest obecnie w naprawdę dobrej formie. Diethart go pewnie zastąpi bo po wygranej w TCS znowu wyleciał z kadry (gdzie tu kurwa jest logika ?;o). Mam złe przeczucia co do tego weekendu. Stoch pewnie odda koszulkę lidera w ręce Ammana ;/
 
po wygranej w TCS znowu wyleciał z kadry (gdzie tu kurwa jest logika ?;o)


Trener specjalnie dał wolne Diethartowi aby ten ochłonął po tak dużym zwycięstwie. Zabieg zamierzony, zawodnik nie miał pretensji







Jutro w konkursie zobaczymy 5 naszych. Niestety dzisiaj w kwalifikacjach odpadł Kubacki
 
Ale Morgi jebnął :/ Do tego na mamucie taki upadek... Mój ulubiony zagraniczny skoczek, wracaj do zdrowia..
 
APA podaje,że stan Morgensterna jest krytyczny, ale nie zagrażający bezp życiu. po prostu nie wiadomo jeszcze, czy się nie pogorszy


Jasny szlag ... Jak czytam "krytyczny" to mnie ścina
 
Sezon olimpijski, a tu takie nieszczęście. Jednak teraz to nie jest ważne, Morgi musi z tego wyjść!
 
Morgi!



hqdefault.jpg
 
Janisz w radiu powiedział, że Morgi ma zmiażdżone płuca... Odpowiada na pytania, jest przytomny. Kluczowe mają być najbliższe 72 godziny, ze względu na uraz głowy.



Ciekawe, czy można jakkolwiek naprawić zmiażdżone płuca, przecież mu ich nie przeszczepią...
 
Jak może byś stan krytyczny a nie zagrażający życiu? Skoro krytyczny to chyba zagraża...
 
jeszcze takiego tematu tu brakuje. Zróbmy temat o każdym sporcie jaki istnieje. Polecam Bocce.
 
Ten temat jest tu dluzej niz Ty kolego, to po pierwsze, po drugie jest zgodny z regulaminem i jest na niego zapotrzebowanie, wieksze zapewne niz na Twoje komentarze.
 
Bocce lubię i szanuję. Errorek zakładaj taki temat, chętnie tam z Tobą podyskutuję o tym zacnym sporcie. Przeszkód w tym nie widzę wcale.
 
Nie udawaj, że kolejny temat Ci przeszkadza i dla twojej wiadomości to on jest już dawno założony.







Bitch please.
 
Thomas got head injuries and a bruised lung. He is conscious and able to talk


Info sprzed dwóch godzin. Żródło ... twitter Morgiego







Oby to była prawda i jedynie płuca były stłuczone. Dobrą informacją jest, że skoczek jest przytomny. Będzie dobrze, wyjdziesz z tego Thomas!



@mah Doedukuj się



@err Wypad stąd!
 
W skokach jestem zakochany od 2000 roku (Małysz no co jestem młody) ale to co widziałem z Morgim to mnie cały czas ciary przechodzą :(
 
Na szczęście potwierdziło się, że płuca nie są zmiażdżone, a mocno obite według oficjalnego oświadczenia kliniki, w której leży Morgi.
 
Stoch musi poprawić swoją lokatę bo Gregor może mu odebrać pas ( koszulkę lidera) za nie długo.



Ammann klapa i straci sporo pkt, a Kasai to klasa sama w sobie .
 
Gregor by musiał wygrać, żeby to było jako tako prawdopodobne. Między nimi jest chyba ponad 60 pkt różnicy
 
No dzisiaj Polacy nieco słabiej. Ogólnie początek bardzo mocny ale czym bliżej olimpiady tym jakby słabsza forma. Mniejmy nadzieję, że trenerzy to poprawią.



Edyta: Swoją drogą Polacy muszą chyba popracować nad pozycją dojazdową, wystarczy porównać prędkości na progu polskich zawodników a reprezentantów innych krajów.
 
Back
Top